Ползвали ли сте МАСЛА ЗА НОКТИ?!?

  • 23 236
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 050
Аз не мога все още да се реша да се намажа с йод, защото имах един такъв опит с кожата ми и стоя седмица-после се олющи и падна-с нищо не се триеше  Shocked

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Да си призная ползвала съм го доста дълъг период и май не видях  особено подобрение-все ми се чупят и цепят ноктите.Момичета ,дайте други идеи  с които да си заздравим ноктите  newsm78ами тогава горещо препоръчвам OPI за цепещи се нокти-мн е добър. има ефект,наистина. 37 лв е обаче. А иначе и бабешките рецепти помагат- йод!!! само дето после ноктите са 4ерни като... Sick

А откъде  да си го купя това масло. Не съм го виждала  и незная къде да търся из аптеките или  в специализираните магазини?

# 32
  • Мнения: 5 647
Да си призная ползвала съм го доста дълъг период и май не видях  особено подобрение-все ми се чупят и цепят ноктите.Момичета ,дайте други идеи  с които да си заздравим ноктите  newsm78ами тогава горещо препоръчвам OPI за цепещи се нокти-мн е добър. има ефект,наистина. 37 лв е обаче. А иначе и бабешките рецепти помагат- йод!!! само дето после ноктите са 4ерни като... Sick

А откъде  да си го купя това масло. Не съм го виждала  и незная къде да търся из аптеките или  в специализираните магазини?

Продукти на OPI има в Бюти зоната в МОЛ-а и Сити центъра.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Да си призная ползвала съм го доста дълъг период и май не видях  особено подобрение-все ми се чупят и цепят ноктите.Момичета ,дайте други идеи  с които да си заздравим ноктите  newsm78ами тогава горещо препоръчвам OPI за цепещи се нокти-мн е добър. има ефект,наистина. 37 лв е обаче. А иначе и бабешките рецепти помагат- йод!!! само дето после ноктите са 4ерни като... Sick

А откъде  да си го купя това масло. Не съм го виждала  и незная къде да търся из аптеките или  в специализираните магазини?

Продукти на OPI има в Бюти зоната в МОЛ-а и Сити центъра.

А в Пловдив имате ли идея къде?

# 34
  • Мнения: 5 647
А в Пловдив имате ли идея къде?

Сори, не видях, че си от Пловдив.   bouquet

# 35
  • Мнения: 228
Въпрос: Като се мажа с такива масла или зехтин на ноктите не трябва да имам лак или заздравител? Тъп въпрос, но просто ми е интересно, защото и аз от известно имам такъв проблем раздвояващи се и чупещи се нокти

# 36
  • Мнения: 1 027
ооо,ами  Анели, за Пловдив незнам...но попитай в някой салон...те ще ти кажат откъде зареждат, дори може и да продават!!!...или ако си имате МОЛ...
ина4е ето какво открих в някакъв форум- срещу площад Шахбазян - жълта кооперация  и отдолу е салон Сузи.  Маникюристкака е страхотна, работи с O.P.I.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
ооо,ами  Анели, за Пловдив незнам...но попитай в някой салон...те ще ти кажат откъде зареждат, дори може и да продават!!!...или ако си имате МОЛ...
ина4е ето какво открих в някакъв форум- срещу площад Шахбазян - жълта кооперация  и отдолу е салон Сузи.  Маникюристкака е страхотна, работи с O.P.I.

Благодаря ти  Hug

Да, мисля че лака запечатва и няма как да подейства маслото за подхранване

# 38
  • Мнения: 3 050
Въпрос: Като се мажа с такива масла или зехтин на ноктите не трябва да имам лак или заздравител? Тъп въпрос, но просто ми е интересно, защото и аз от известно имам такъв проблем раздвояващи се и чупещи се нокти
не трябва-на чисти нокти

# 39
  • Мнения: 1 027
анели, успех със заздравяването!  Hug

# 40
# 41
  • София, България
  • Мнения: 2 222
а на мен нещо взеха и да ми се чупят ноктите (едва ли е от маслото)-най-вероятно, защото нещо ги занемарих напоследък и не съм ги пилила отдавна! като не се лакирам заради маслото и забравих и да ги оформям  Embarassed

# 42
хораа плочката на ноктите ми не е гладка, а стои на черти Embarassed Embarassed дали това масло ще ми помогне да се изгладят??? Thinking newsm78  Praynig

# 43
  • Мнения: 1 672
хораа плочката на ноктите ми не е гладка, а стои на черти Embarassed Embarassed дали това масло ще ми помогне да се изгладят??? Thinking newsm78  Praynig
не точно за това няма да ти помогне маслото.Твоя проблем може да се оправи с полиране на нокътните плочки  Peace

# 44
мерси много Heart Eyes но съм чувала че полиращите пилички мн изтъняват нокета и се чупят а аз имам мн здрави нокти но ще пробвам заедно с нея да използвам и маслото за да ги заздравява след това   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт