може ли да се вари АМ

  • 1 540
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Не се вари АМ . Само се добавя към свареният грис да кажем ...

# 16
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Вероятно си чела за едно предаване Бон-апети, в което някаква лекарка е казала, че такива съществуват, но така и не се разбули мистерията кои ще да са тези АМ за варене.
Никой досега не е писал, да ги е открил.

Единственото сухо мляко,въобще което се вари е NIDO на Нестле.Но на капака му пише,че не е пододящо за храна за деца под 12м....впреки всичко аз след 10м. започнах да го използвам за направата на крем и млечен грис....детето ми си е съвсем наред....
Обиколила съм всички борси в града, но такова чдо като АМ за варене НЯМА.

# 17
  • София
  • Мнения: 15 222
Nido си е сухо мляко. Не е адаптирано. Въпросът се отнася до адаптираните млека.

# 18
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Nido си е сухо мляко. Не е адаптирано. Въпросът се отнася до адаптираните млека.

Да,но се повдигна въпроса,кое е това мляко което което са използвали в Бон Апети....според мен е това за което писах горе. ДА,ТО НЕ Е АМ.

# 19
  • София
  • Мнения: 15 222
ОК.
След изказването на въпросанат лекарка тук на 2 пъти пускаха теми кое е това АМ за варене.
Не съм гледала предаването, но други, които са го гледали, писаха, че тя е казала, че има АМ за варене. Не знам прави ли разлика между адаптирано и сухо мляко. Не е посочила марка-нарочно Rolling Eyes Confused. Така или иначе, объркването тръгна от това предаване.

# 20
  • Мнения: 135
Вече са ти написали че не се вари. Аз правя грис и кремчета с вода, гаднички са но пък на него му харесват.

Общи условия

Активация на акаунт