Ний сме моми норвежанки, измамени от любов :) :)- 21

  • 14 908
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 674
Бобче ....бравУс за темичката и  за  бойното заглавие Joy Joy Joy   bouquet

Бобче, вкарайте Молинка и Линда в списъка с градовете...понеже ние не можем да ги вкараме, тъй като ти си отворила темата и само ти  имаш право да я редактираш. Ние сме само зрители... Grinning

Мишел..това е цената  на  албума със снимките. Но фотографа беше нает от професионално студио, затова цените са такива главоломни... Rolling Eyes

Деата...за съдирането на кожи..напълно те разбирам... Crazy ДерЪт отвсякъде, само да им се падне тази възможност ... Joy

Щатливке...сега остава и   "невинно" да  се похвалиш кога ще е щастливата дата... Wink bowuu

# 16
  • Мнения: 2 786
В процес на избистряне сме, Винце  smile3506
Накратко - като се постопли  Joy

# 17
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
палачинке -мерси  Hug
Намерих си човек  Joy Joy Joy..норвежците ще ме направят циция  Laughing
славе -   bouquet браво ,браво..сбирайте пароци дотогава  Hug

# 18
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
офф забравих
Аз питах Роси ,ама и вас да питам..има ли някой с Виста и уайърлес интернет..имам процедурно питане  Laughing

# 19
  • Мнения: 2 786
деата,
Аз съм с Виста, ама питай все пак.
У нас си имаме компютърджия, може и да знае Simple Smile
Събираме парици, събираме, че ... не остана много време.   Blush

# 20
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Щастлива пък и другите дето знаят -  имате ли представа как да си сложа парола на уайърлеса / с Виста е ноутбука ми /, така че да не може друг лап топ да ползва безжичния ми интернет  Tired..или по скоро да го ползавт само тия, на които дам паролата  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 786
Проведох кратка консултация и ...
Ами ако правилно разбрах, като си настройваш мрежата, трябва да я направиш private.
И каза да питаш тия, които ти предоставят нета как да си оправиш настройките, понеже така от разстояние било по-сложно за обяснение  Rolling Eyes

# 22
 Hug Здравейте и от мен и четита нова тема   bouquet . ДЕАТА аз миналия понеденик пуснах препоръчано писмо и в четвъртък бе6е в софия, не се притенсявай стига бързо

# 23
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Линда -мерси  Hug
щастливаTired....шъ го борим

# 24
  • Мнения: 250
Пу да се запиша.......А не е чесно ние като не сме моми и не сме измамени от норжка лубов кво да правим?! newsm78

# 25
  • Мнения: 3 674
Щастлива пък и другите дето знаят -  имате ли представа как да си сложа парола на уайърлеса / с Виста е ноутбука ми /, така че да не може друг лап топ да ползва безжичния ми интернет  Tired..или по скоро да го ползавт само тия, на които дам паролата  Laughing
Нямам представа...иначе бих ти помогнала Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 3 674
Пу да се запиша.......А не е чесно ние като не сме моми и не сме измамени от норжка лубов кво да правим?! newsm78
Ами бебчо и вие сте в кюпа, барбар с нас... Joy

# 27
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Щастлива пък и другите дето знаят -  имате ли представа как да си сложа парола на уайърлеса / с Виста е ноутбука ми /, така че да не може друг лап топ да ползва безжичния ми интернет  Tired..или по скоро да го ползавт само тия, на които дам паролата  Laughing
Нямам представа...иначе бих ти помогнала Rolling Eyes
Има си хас да знаеше и да не ми помогнеш  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 Hug
бебчо- и аз  туй попитах....ама както виждаш днес съм първа писта тук  Laughing

# 28
  • Мнения: 3 674
Щастлива пък и другите дето знаят -  имате ли представа как да си сложа парола на уайърлеса / с Виста е ноутбука ми /, така че да не може друг лап топ да ползва безжичния ми интернет  Tired..или по скоро да го ползавт само тия, на които дам паролата  Laughing
Нямам представа...иначе бих ти помогнала Rolling Eyes
Има си хас да знаеше и да не ми помогнеш  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 Hug
бебчо- и аз  туй попитах....ама както виждаш днес съм първа писта тук  Laughing

Деата...... ох, ами  притесних се бе, Rolling Eyes че не мога да ти помогна в този момент... Joy Joy Joy Joy Joy

# 29
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Винчице- ми не можеш сега ама утре примерно ще ....ади сега ти пък от притеснение нещо да не вземе да ти стане  Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт