Ний сме моми норвежанки, измамени от любов :) :)- 21

  • 14 945
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 674
Добър ви вечер. Някой хора са постригани ( е не съвсем както исках....) и с нов цвят Blush
Гледам вие тук сериозни теми обсъждате. Аз взех фамилията на мъжа ми, при възможност не използвам и бащиното име. Много си ми е добре с 2 имена, когато е възможно. Иначе се е случвало, когато говоря с някого по телефона и после получа писмо или т.н. писмено, да ми изпишат правилно бг името и естествено да объркат норвежкото Laughing Е, тогава пада голям смях - мъжа ми започва - тези не знаят ли норвежки, да питат като не са сигурни.....На мен ми е все тая...И аз не мога да произнеса правилно някои имена, така че.........

ркб честито ти нова  прическа... Hug А в какъв цвят сме в момента?  Laughing

 И аз се чудя за 8 март каква да направя с косата си.  Crazy
Вече ми писна с тази коса...в момента я пускам да расте...и съм като избуял храст в главата... Rolling Eyes

Понеже ще се събираме всички трондхеимски девойки за 8 март та трябва да се направи нещо по въпроса..."за  магаданоСа" Joy

# 76
  • Мнения: 2 786
Аз се офъках доста късо (до раменете), докато си бях в България.
За 10 лева с измиване, постригване, кристали ...
Направиха ме като за бал, ама пусто нямаше кой да го оцени  Joy
А докато долетя до тук ... прическата не беше вече същата  Rolling Eyes
А тук за доста повече пари по Коледа много плахо-плахо ми свалиха 1-2 сантиметра само ...
И понеже виждам, че става полунощ ... Лека нощ  Hug

# 77
  • Мнения: 2 786
 newsm78
Е бомба ли е паднала тук?
Къде сте всички ...

# 78
  • Мнения: 1 062
Добро утро. Винска, купих си Шоколад (67) на Viva. Добре стана, за пръв път я използвам тази боя.
щастлива,  затова и аз предпочитам да се подстригвам в Бг, ама откакто съм с къса коса, просто трябва да го правя всеки месец Sad Определено не им се реже късо и това си е.

# 79
  • Мнения: 2 786
Може би ги е страх от гнева на клиента?  Wink
Понеже ако е по-дълга, винаги може да се отреже още, но ако се кръцне прекалено късо .. няма оправия.

# 80
  • България
  • Мнения: 1 090
Ееееееееее,кво се излагате,от вчера никой не  е писал,това никога не е било. ooooh! ooooh! ooooh! Shocked

Ркб,няма свестни фризьори,ама и аз чат пат ходя,няма как,последно ме изтъняваха,ама какво изтъняване,дадох 490 крони,я тя ми клъцна 2 косъма. Mr. Green Twisted EvilПоне ме мина с преса после,все файда. Simple Smile

# 81
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Мъжо работи първа смяна и е окупирал компа да гледа сръбски филмове. Чак сега успявам да се вредя и то замалко докато яде  ooooh! Направо съм болна ви казвам от това  Laughing

# 82
  • Мнения: 3 674
Бобче...кога ти е рождения ден?  Laughing

Поръчай си лап топ..който си е само за теб и бг мама... Joy  Да работи екстра твоя, аааа не може така я  Crazy
Има лаптопчета за 4 000 кр доста сносни. А могат да се купят на изплащане...по около 295 кр на месец,така че твоя да му мисли. Wink
 
Леле , аз без комп ще полудея.... Crazy

ркб...Шоколадка си значи.. Blush Viva...на Wella .Страхотна боя, много им са хубави, наситени цветовете. Heart Eyes
Косата има много хубав блясък след това. Аз се правих с номер 55 Mahogny- wram red... и бях много доволна.
Така че избора ти е супер! Wink

Момичета, ся се сетих... никога не купувайте боя за коса Лореал, не знам дали си спомняте лятото изтипосаха във VG статия за тест на боите. Чели ли сте го ? newsm78

Оказа се че Лореал е на най-последно място... Rolling Eyes Ужасна химия, много силна и изтощаваща косата боя. Разрушавала тотално структурата на косъма. И никакъв блясък след това..косата  суха и като хвърчаща перушина. Rolling Eyes
 
То не че другите бои не са химия, ама някои/Гарние/ са с етерични масла, и не се усеща толкова силно амоняка.
 А етеричните масла подхранват косъма...така че разрушението на структурата на косъма е по-малка... Joy

А тези които са без амоняк са супер бои, но не са трайни.Лесно падат и трябва по-често да се мацат. Ама пък не се хаби косъма.

Та във статията много  хвалиха Гарние и Вела... Peace Другите не ги помня... newsm78 бяха около 7-8 вида различни фирми.

# 83
  • Мнения: 2 786
Норче и аз това се чудя ...
Бобче, май е време за втори компютър!  Joy

Винце, аз ползвам оцветяващ шампоан на Палете и много ми харесва.
Много хубав блясък и цвят (е, докато се отмие след 3-4 седмици, разбира се).

# 84
  • Мнения: 3 674
Норче и аз това се чудя ...
Бобче, май е време за втори компютър!  Joy

Винце, аз ползвам оцветяващ шампоан на Палете и много ми харесва.
Много хубав блясък и цвят (е, докато се отмие след 3-4 седмици, разбира се).

А да ,и аз съм ползвала на Палете шампоанчетата им,лятото когато бях светло кестенява. Sunglasses  Подържаше ми цвета много добре. Peace

# 85
  • България
  • Мнения: 1 090
Мъжо работи първа смяна и е окупирал компа да гледа сръбски филмове. Чак сега успявам да се вредя и то замалко докато яде  ooooh! Направо съм болна ви казвам от това  Laughing
Ох,и аз ако няма комп,трябва да почна или да медитирам, или да зяпам телевизора,или пък мъжО. Crazy Rolling Eyes Laughing


Момичета, ся се сетих... никога не купувайте боя за коса Лореал, не знам дали си спомняте лятото изтипосаха във VG статия за тест на боите. Чели ли сте го ? newsm78

 И никакъв блясък след това..косата  суха и като хвърчаща перушина. Rolling Eyes
 

Който се познае в описанието ,да си каже доброволно . Embarassed Blush Joy Joy Joy

И аз съм против Лореал :mrgreen:Aldri mer! Twisted Evil

# 86
  • България
  • Мнения: 1 090
Норче и аз това се чудя ...


Винце, аз ползвам оцветяващ шампоан на Палете и много ми харесва.
Много хубав блясък и цвят (е, докато се отмие след 3-4 седмици, разбира се).
Аз пък как съм изпуснала ,не знам за тях. newsm78Ама трябва да пробвам...

# 87
  • Мнения: 3 674
Мъжо работи първа смяна и е окупирал компа да гледа сръбски филмове. Чак сега успявам да се вредя и то замалко докато яде  ooooh! Направо съм болна ви казвам от това  Laughing
Ох,и аз ако няма комп,трябва да почна или да медитирам, или да зяпам телевизора,или пък мъжО. Crazy Rolling Eyes Laughing


Момичета, ся се сетих... никога не купувайте боя за коса Лореал, не знам дали си спомняте лятото изтипосаха във VG статия за тест на боите. Чели ли сте го ? newsm78

 И никакъв блясък след това..косата  суха и като хвърчаща перушина. Rolling Eyes
 

Който се познае в описанието ,да си каже доброволно . Embarassed Blush Joy Joy Joy

И аз съм против Лореал :mrgreen:Aldri mer! Twisted Evil


Норче..и ти ли си зигоряла с Лореал.... Sad  И аз така преди много време... Crazy 

Ама едни хубави и цветни и измамно красиви  картинки слагат на  тези боички   Twisted Evil    Не!!!.... на ЛОРЕАЛАААА  #2gunfire

# 88
  • Мнения: 2 786
Норче, имах предвид не боята за коса на Палете, а само оцветяващ шампоан.
Аз използвам тъмнокафявото просто за допълнителен блясък към основния ми цвят.
Взех си от България няколко опаковки, защото тук не можах да видя.

Веднъж ползвах и Кастинг на Лореал и много добре ми понесе, но не ми се започва с боя за коса толкова рано  newsm78

Обсъждали ли сме норвежките козметични продукти?  newsm78
Да ми кажете някой качествен продукт норвежко производство? Simple Smile
Кофти ми е да си нося цялата козметика от България ... не съм по гримовете, червилата и прочие цветна козметика, питам по-скоро за бялата.

# 89
  • България
  • Мнения: 1 090
Винце,и аз ,и аз изгорях,нали мЪ видя!Край,вече няма да ги ползвам.Аз сега за лятото пак ставам блондинка,да видим дали ще остане косъм по главата накрая. newsm78 Crossing Arms

Норче, имах предвид не боята за коса на Палете, а само оцветяващ шампоан.
Аз използвам тъмнокафявото просто за допълнителен блясък към основния ми цвят.
Взех си от България няколко опаковки, защото тук не можах да видя.

Веднъж ползвах и Кастинг на Лореал и много добре ми понесе, но не ми се започва с боя за коса толкова рано  newsm78

Обсъждали ли сме норвежките козметични продукти?  newsm78
Да ми кажете някой качествен продукт норвежко производство? Simple Smile
Кофти ми е да си нося цялата козметика от България ... не съм по гримовете, червилата и прочие цветна козметика, питам по-скоро за бялата.
Ааа ,ти за шампоан ли говориш,е,аз няма да мина само с шампоан,беше то едно време Laughing
Ами за норвежки продукти,аз лично не ползвам никакви.Ползвам всякакви други,но не и норвежки,понеже няма кой знае какъв избор.
Аз крем за лице не ползвам,излизат ми пъпки от него ,само сапун Blush,ползвам очен крем от аптека.Иначе имам много гримове  ,ама ти не ползваш май..Някой ден трябва да  ти покажа нагледно по магазините,като се опаричим. Money bowuu Joy
Ама това е при мен..,другите да кажат и те,може да са по в час. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт