Пак дойде време да се купуват обувки...

  • 12 910
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 711
Защо не провериш в т.нар. магазини на Драганов?Те имат модели на Капчица,Примиджи,някои и на К&К и обикновено са по-евтини от на други места.Вероятността да се включиш под 60 лв. е реална.

# 16
  • Мнения: 5 255
Аз питам за такива под 60 лв.
Провери в аутлета, който е някъде в Дружба - не съм ходила.
Търся определен модел сандали и питах в м-н Саламандър - те ме насочиха към аутлета.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 324
Защо не провериш в т.нар. магазини на Драганов?Те имат модели на Капчица,Примиджи,някои и на К&К и обикновено са по-евтини от на други места.Вероятността да се включиш под 60 лв. е реална.

Къде са тези магазини? Аз все едно съм хваната от гората!

Провери в аутлета, който е някъде в Дружба - не съм ходила.
Търся определен модел сандали и питах в м-н Саламандър - те ме насочиха към аутлета.

Благодаря, знам го, но не се бях сетила за него.

# 18
  • Мнения: 5 255
Моля, някой ако ходи до aутлета да провери дали има този модел сандали  Praynig Hug
това е стара клекция
това е новата, която също ме устройва  Grinning

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Къде е този аутлет? newsm78
 mam@,сподели с как си душко. Crazy

# 20
  • Мнения: 5 255
Звънни на горепосочените телефони на Ecco - ще ти обяснят  Hug
Не съм ходила, но ти ще свършиш тази работа  Mr. Green

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Звънни на горепосочените телефони на Ecco - ще ти обяснят  Hug
Не съм ходила, но ти ще свършиш тази работа  Mr. Green

 Обаче ще е следващата събота,надявам се да не са ти много спешни. Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 1 324
Къде е този аутлет? newsm78
 mam@,сподели с как си душко. Crazy

Бившия Техномаркет, в Дружба, пише с огромни букви Саламандър.

# 23
  • Мнения: 5 255
Обаче ще е следващата събота,надявам се да не са ти много спешни. Crazy

Когато - тогава  Hug

Бившия Техномаркет, в Дружба, пише с огромни букви Саламандър.

Благодаря   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 3 328
Мдам...много трудно избрахме в събота вечер обувки, търсехме точно № 30 и го нямаше и нямаше.
Купихме все пак, и то прилични маратонки от магазина на Бенетон в Мол-а на Стамболийски - с намалението 84 лв.  Hug В Ecco не намерихме нищо подходящо, нямаше № 30, в останалите магазини, които обиколихме - също. Тръгнахме от Силвър центъра в Люлин, а пропо - това Сиси, това Колев и Колев, Рънърс - всичко изръшнахме - няма и няма. Цените определено тръгват от 55-60 лв. нагоре.
Лично на мен много ми допада една марка маратонки Puledo, от които щерката вече износи чифт - струваха /и струват/ 26 лв., правени в Китай за българска фирма, кожа отвън и отвътре, с хубава, нетънка, но гъвкава подметка. Много хубавки бяха и много се надявах да намерим от същите, но нямаше избор по отношение на номерацията.

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Купуването на обувли винаги ми е било огромен проблем,все не мога да намеря марка с цена до 60 лв,която наистина да е качествена. newsm78

# 26
  • Мнения: 1 881
Каримма, в РУМ - а на младост 2 имаше номерация от "Puledo"", на мен ми обясниха, че са полски Twisted Evil

# 27
  • София
  • Мнения: 1 324
Купуването на обувли винаги ми е било огромен проблем,все не мога да намеря марка с цена до 60 лв,която наистина да е качествена. newsm78

Много съм доволна от "българското примиджи", имам предвид това, което се шие /или шиеше, не знам/ в Добрич. Четири години всички обувки и от кожа, и от плат и сандали са били супер. Преди ги купувах от безистена на Пиротска или направо от Добрич, но сега няма. Цената винаги е била до 60-65 лв., а за качеството нямам забележки - мека кожа, готини пружиниращи подметки, и най-важното за мен - нямат голяма твърда "възглавница", наричана от някои "ортопедична стелка" на ходилото.

# 28
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Вземали сме от тях,но много трудно е да намериш номер от модел,който ти харесва.
 Миналата година се излъгах да взема от прехвалените във форума Минимен,ами няма такъв боклук  Sick,ужас.Наложи се да купуваме други,че за 2 седмици заприличаха на сдъвкани и изплюти. ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 328
Каримма, в РУМ - а на младост 2 имаше номерация от "Puledo"", на мен ми обясниха, че са полски Twisted Evil
Благодаря ти - далечко ми е, но ако имам път нататък с щерката, непременно ще се отбием. А за производителя - ако съм запазила етикетчето, довечера ще погледна и ще уточня.

Общи условия

Активация на акаунт