Препоръчайте ми добър застраховател за пълно автокаско??

  • 3 502
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 957
BULINS Дават паричките на следващата седмица и обикновенно и в повече

# 16
  • София
  • Мнения: 5 605
BULINS Дават паричките на следващата седмица и обикновенно и в повече
Peace

# 17
  • Мнения: 76
и аз съм за ЛЕВ ИНС,сигурна съм че ще останеш доволна,имат и безплатен телефон за връзка денонощно,знам от личен опит,

# 18
  • Мнения: 1 951
Най-доволна съм от Интерамерикан. Много коректни.

# 19
  • Мнения: 2 550
BULINS Дават паричките на следващата седмица и обикновенно и в повече
Peace

хахахха
точто 1 месец и 2 седмица ги чаках да ми дадат некви кирливи 140лв
ремонта ми излезе почти двойно  Laughing

# 20
  • Мнения: 71
виктория с две ръце

# 21
  • Мнения: 957
BULINS Дават паричките на следващата седмица и обикновенно и в повече
Peace

хахахха
точто 1 месец и 2 седмица ги чаках да ми дадат некви кирливи 140лв
ремонта ми излезе почти двойно  Laughing
Какъв беше проблема? Нали ти дават нещо като направление какъв ремонт да направиш? и по това направление майстора го прави и ти дава фактурата или разписка и им я носиш и те ти я осребряват до месец

# 22
  • Мнения: 2 829
аз съм в Булинс и съм доволна
бързо се минава на оглед при щета ,
с фактура си правя колата в избран от мен сервиз
важно е фактурата която ще представя да не надвишава цените на официалните сервизи

моята застраховка е валутна  Peace

на мен ми казаха до 3 седмици да си чакам парите по фактурата

# 23
  • Мнения: 21
АРМЕЕЦ
макар че аз съм на витоша, но армееца са мутричките и никой не смее да им пипа колите

# 24
  • Мнения: 524
Аз също съм за " Армеец". Абсолютно спокойствие гарантират. нашата кола има каско в " Булинс", но е направено от предишния собственик. сега ще прехвърляме застраховката в " Армеец".  а и съм субективна, сестра ми е главен експерт в тази компания.

# 25
  • Мнения: 2
"Армеец". Ако недай си боже нещо се слу4и- покриват щетите. Оценката на колата е приблизително еднаква на стойността на колата. Другото е,че има много рядко откраднати коли, застраховани в Армеец. Не ги пипат Simple Smile.

# 26
  • Мнения: 468
Булстрад.

# 27
  • Мнения: 957
Оценките навсякъде са еднакви защото се гледат от Шваке

# 28
  • Мнения: 2 663
Оценките навсякъде са еднакви защото се гледат от Шваке

Оценката винаги може да лавира!  Peace

От всички компании у нас Армеец са най-надеждни, говорейки за коли на не повече от 10г. За старите не плащат кой знае колко, но е задоволително!
Чуждите компании имат обикновено много добра политика, няма го алъш вериша, но българския манталитет си казва своето веднага и става грозна работа!
Виктория тръгнаха много добре, но едвам кретат последните години.Някои от сервизите, с които работят така могат да ти окепазят колата, че да се чудиш после какво да я правиш- говоря за София.
Общинска застрахователна компания са пълна скръб- на мой познат откраднаха чисто нов мерцедес с техни стикери.
Лев Инс имат малко мутрашко отношение ако тръгнеш да си търсиш правата, примерно, защото имаш щети от кола с тяхна гражданска.
Последната ми кола е в Евро инс, задължиха ни от лизинга, но все още не съм имала нужда да им се обаждам и се надявам да нямам.Иначе не  работим с тях, освен по желание на клиента.
ДЗИ...стават, но огледите им са в Орландовци, много далече
С Интерамерикан не съм имала взаимоотношения!
Алианц  за ок, но само за нови коли!
С Булстрад съм се занимавала за наши коли 2 пъти до сега - оплаквания никакви.Едната щета беше по експертно решение, платиха доволно.Втората, на друга кола вече, беше с възлагателно писмо, препоръчаха ми сервиз, който след моя проверка отказах, на момента ми се издаде ново писмо към сервиза, който посочих.
Булинс - никаква промяна последните 2-3 години, стават, но преди плащаха по-добре, по обясними причини.

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 21:06 от konstans

# 29
  • София
  • Мнения: 928
Булстрад  Peace

Общи условия

Активация на акаунт