Заспиват ли вашите деца с шише мляко?

  • 2 303
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 119
Дъщеря ми е на 2г. и 4 мес. и заспива всяка вечер с мляко и после пие малко вода. С зъбите няма проблеми.

# 16
  • Мнения: 451
Не й оставям шишето вечер, дори винаги след като изпие млякото давам по малко вода.

# 17
  • Мнения: 745
Такова нещо до сега не ни се е случвало.

# 18
  • Мнения: 1 029
и моята дъщеря все още заспива с шише мляко

# 19
  • Мнения: 256
И ние пием мляко вечер,мисля че това няма нищо общо със зъбите.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 348
Ми нали са млечни зъбките. И да изпопадат ще ти е забавно. Като такси ще е  smile3532

# 21
  • Мнения: 4 451
Все още вечер пие млякото си.
Не се притеснявам за зъбите му - здравината им е въпрос на ген и добра устна хигиена.

Абсолютно същото мисля и аз!

# 22
  • Мнения: 27 524
Не, никога не е заспивал така, но не бих се притеснявала на твое място. Нека си го пие  Peace

# 23
  • Мнения: 5 391
Не заспиваше с мляко, но пиеше преди лягане.
Слава богу, сам се отказа преди месеци, още един ритуал е зад гърба ни Whistling

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 973
Не. Давам й млякото около 1 час преди лягане и задължително след това пие вода.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ако не го пие с часове не е проблем  Wink Вредно е продьлжителното и често висене на шишето. Peace
Вярно е.А на въпроса-не,никога не е заспивал.Смуче си биберона и така заспива.Млякото го пие преди лягане.След което,го слагам в леглото му и  давам бибата.

# 26
  • Мнения: 1 103
  Значи не сме единствените и ние си го търсим шишето всяка вечер  . Не  заспива без млякото но докогато си иска ще и давам не мисля да го  спирам  Misc Baby Bottle

# 27
  • Мнения: 3 929
Никога не е заспивал с шише мляко, вода или сок. Още го кърмя, въпреки че вече е на "почтена" възраст - 2 год. и 4 мес. и заспива на гърдата ми.
Не смятам обаче, че заспиването с шише е причина за развалянето на зъбите.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 833
Все още пием АМ,но винаги след него мием зъбки.Никога не е заспивала с шишето/освен като много малко бебе/.

# 29
  • Мнения: 175
Да, така заспива - с шишето мляко, след вечеря му мия зъбите и после пие млякото. Редовно му мия зъбите и сутрин - да свиква на хигиена... Не се притеснявам, че ще му се развалят зъбите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт