Заспиват ли вашите деца с шише мляко?

  • 2 295
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 999
Не. Освен когато бяха кърмачета и се унасяха докато ги кърмех. След като ги захраних и замених всички кърмения с нормална /за възрастта им/ храна, никога не са пили мляко или каквото и да е заспивайки.
Моите деца гушкаха играчки, а не шишета.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Не заспива с млякото.Това се е случвало много рядко, ако не е спал добре през деня и е супер уморен.Тогава няма сили да си изяде цялото мляко.

# 32
  • Мнения: 2 960
  Naughty такъв филм при нас нЕма.Изпива си всичкото млекце ,върти се ,успокоява си се сам...и тогавааааааааа

# 33
  • Мнения: 630
Никога не е заспивала с мляко, но все още през ден си вечеря с него.

# 34
  • Мнения: 4 621
Никога не е заспивала с шише с мляко Naughty

# 35
  • Мнения: 1 919
никога

# 36
  • Мнения: 409
  Значи не сме единствените и ние си го търсим шишето всяка вечер  . Не  заспива без млякото но докогато си иска ще и давам не мисля да го  спирам  Misc Baby Bottle
И ние сме така. Peace

# 37
  • Мнения: 2 631
Не заспива с шише с мляко...а с цица  Laughing

# 38
  • Мнения: 2 316
Никога не е заспивала с шише-мляко,вода или сок.
Гушва си някаква играчка и така сама си се приспива!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моят син си заспиваше с млякото до към годинка.После сам спря да си го иска за лека нощ.Засега зъбките му са чудесни.Не знам дали заспиването с мляко и зъбките имат връзка(развалянето на зъбките де)
Също, но до година и половина

# 40
  • Мнения: 2 494
И аз мисля, че няма връзка. Йони заспиваше с мляко до 2 годинки, после сама го отказа. Засега нямаме проблем със зъбките, важното е да се мият и наистина най-вече е въпрос на ген  Hug

# 41
  • Мнения: 338
Заспива Money

# 42
  • Мнения: 172
И ние все още си търсим млякото.

# 43
  • Мнения: 1 931
Йони до 2 год и половина заспиваше така с бибата в уста докато пиеше мляко, но дойде баба меца и взе шишетата за малките си мечета Wink, че те са още бебета и така спокойно прие новината и веднага се отказа от шишетата.
А сега е такъв тарикат, че като го мързи да търси нещо  и вика- баба меца го е взела и ми се смее.

# 44
  • София
  • Мнения: 275
Не , не заспива. До 1г и 3 месеца я кърмех и така заспиваше. След като спрях, опитвах да й давам АМ, но неще и да го помирише!

Общи условия

Активация на акаунт