Вода за бебо

  • 1 926
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 724
Давам Девин розов етикет.

# 16
  • Мнения: 353
Аз давам Thorn Spring  Peace.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 115
до годинка преварена чешмяна, после девин розов етикет НЕ преварена, след това и чешмяна.

# 18
  • София
  • Мнения: 44 115

тази е една от най-силно минерализираните води на пазара и изобщо не е за бебета....

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 302
Ние сме с изворната на Девин. Тази Тонг Спринг ми става на парцали в каната като я сваря.

# 21
  • софия
  • Мнения: 1 745
Изворна на Девин и Савина  Peace!

# 22
  • Мнения: 154
Изворна Девин, направо от бутилката Simple Smile

# 23
Май преварена обикновена си е най-добре, но във варна е много варовита ... а пък и пусти мързел - по-лесно и бързо става с Hipp. Девин /розов етикет/ давам на каката, но чета, че има мъъъничко флуор,, а бебо е на 4 месеца и мисля да изчакам поне до 6. Пробвала съм и милупа, купувах едни прашни опаковки, че чак се уплаших да не са от държавния резерв и ми се струва , че е по-високо минерализирана, което ми е малко странно  Rolling Eyes
Ние използваме вода за чая и за приготвяне на млякото, затова искам да съм спокойна, че всичко е наред. А дали?

# 24
  • Мнения: 8 999
Преварена чешмяна.

# 25
  • Мнения: 2 323
Как се премахва варовик от чешмяната вода?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Цитат
Как се премахва варовик от чешмяната вода?   

Аз ползвам кана Brita с патрон Maxtra - пише,че намалява наличието на хлор, котлен камък/карбонатни отлагания/, алуминий, тежки метали/олово,мед/, накои пестициди, както и органични замърсявания. Доволна съм.

# 27
  • Мнения: 930
аз още нямам личен опит, но снаха ми дава изворна вода на ДЕВИН - розов етикет

# 28
  • София
  • Мнения: 5 721
Чешмяна,преварена Peace

# 29
  • Мнения: 745
Чешмяна преварена и девин от   ро зовия. Peace

Общи условия

Активация на акаунт