Като мартенички бели и червени,са Монтанските дечица засмени

  • 10 947
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • у дома
  • Мнения: 7 145
Стани,за съжаление те няма на скайпа иначе щях да ти ес карам и там...
А за малкия поне три бабки питаха това момиченце много е палаво та се анлага да обяснявам,че е момченце ама като сме с дълга коса и облечени в жълто е така....

# 16
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
stanislav4eto и ние те видяхме,но нали видя нямаше места.Какво е това заведение което няма маси.Просто ужас, те си гонят клиентите така.И на нас ни се отрази добре разходката,Криси преди малко заспа.Вчера спа 3 часа дано и днес толкова изкара.
svetlaem песента е от vbox7 вчера като го слагах се отвори.Сега я оправих.
А ето и още едно интересно клипче за Монтана. http://www.vbox7.com/play:35a6c5b1
Тук има хубави снимки от Монтана: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=38794&photo=32

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 14:50 от pеtia

# 17
  • Мнения: 196
Ох майчета със сетни сили седнах да прочета как сте и какво писахте -днес правих основна чистка мих прозорци и т.н. и сега съм скапана добре е да е хубаво времето но и мн.се изморявам от разходки къщенска работа

# 18
  • Мнения: 1
Здравей те най-накрая открих новата тема много е хубава Петя справила си се чудесно.Добре дошла на Камелия.Петя ас се прибирам към 5 и нещо и седим на пейката ела до нас и ще отидем някъде да се разходим тъкмо ще си поиграят Криси и Ради.Относно срещата ако е в неделя ще присъствам защото съм на работа в събота и понеделника също.Чао за сега

# 19
  • у дома
  • Мнения: 7 145
Рали,за утре се уговорихме за детския кът,който е при Слънчевата,до Аврорите точно,ако искаш ела .Дано прочетеш,че не ми се рови за телефона ти ,ама ако не пишеш ,че си прочела утре ще тизвънн към 9 и 30ч да ти кажа...

# 20
blagorodna vi zavijdam kak si se organizirate da si se vidite.iskam i az na Montana Sad Sad Sad
ama................................
sigorno centara e palen a?to i kafeta i zavedeniq sigorno e fra6kano........ Grinning
nie moje i da si idvame no samo za sabota i nedelq ta neznam dali 6te mi ostane vreme da doida na sre6tata.............a tolko mi se iska...............
mami ot sofiq iskate li tuk da si organizirame sre6ti4ka?az sam navita. Grinning
ako ima jelae6ti pi6ete molq vi.............
dnes slanceto ne6to go nqma ama si e toplo taka 4e se nadiavam da ima razhodki pak do po kasno moje da se izqsni. Grinning
bisssy i az mnogo se umorqvam ot vsi4ko i tolko rano mi se dospivaaaaaaaaa...............
nadiavam se skoro i az da si pospq malko ama.....nqma da e tolko skoro de.....
aide 4ao za sega do po kasno

# 21
  • Мнения: 196
Да наистина центъра е фрашкан от мами с бебчета и ние с Петя днес сигурно ще се разходим д аже и до слънчевата как да ви позная мамичета или Петя ви познаваше  newsm78 .Днес ще снимат дъщеря ми в детската за 8-ми март за картичка  Blush а тя е със синьо око....ужас ще се изям  Mr. Green иначе и направих прическа но.... Shocked

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 15:57 от bisssy

# 22
  • Мнения: 13
Ще дойда, но Аврорите не са ли до Монтето , аве ще ви намеря  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 858
Ще ви откъса ушите на всичките! Ама ха! Тичам аз до Монтето като луда, а то какво, само аз единствената откачалка!

# 24
  • Мнения: 3
Ехо здравейте и от мен
нямам време да пиша , че тия дни бях на интервюта за работа, а и нямахме нет, но сега вече имаме, Петя в Монтана ли си още моля те обади ми се да се видим, дом ми е 307779, очаквам те, че утре ще съм из центъра към 11ч .

# 25
  • Мнения: 13
ей и аз ходих и до Монтето да ви търся и до Слънчевата обикалях от 10,30 до 11,05 лно никой нямаше  Cry росле си тръгнах защото реших, че заради вятъра сте решили да не излизате Cry

# 26
  • Мнения: 1 858
ей и аз ходих и до Монтето да ви търся и до Слънчевата обикалях от 10,30 до 11,05 лно никой нямаше  Cry росле си тръгнах защото реших, че заради вятъра сте решили да не излизате Cry
Ама как така? Срещата беше в Монтето на люлките до Аврорите.

# 27
  • Мнения: 13
ами като не намерих никой на площатката до Аврорите, реших че не съм прочела правилно  Confused

"Рали,за утре се уговорихме за детския кът,който е при Слънчевата,до Аврорите точно,ако искаш ела .Дано прочетеш,че не ми се рови за телефона ти ,ама ако не пишеш ,че си прочела утре ще тизвънн към 9 и 30ч да ти кажа..." - съобщение от Светла

 и отидох и до Слънчевата, а после рак се върнах до Аврорите. Много съжалявам,че сме се разминали, на миналата ни среща ми бише много приятно  Cry

# 28
  • Мнения: 4 753
Аз не съм обикаляла да ви търся, защото не ви познавам.... обаче още съм из центъра  Joy в смисъл в работата си съм и сега излизам пак с бебе  Joy

# 29
  • у дома
  • Мнения: 7 145
Аз съм генералния виновник за объркването и си посипвем главата с пепел...Рали на теб не ти се обадих и реших че няма да ни търсиш и че духа вятър и няма да излезеш намън...Имам проблеми за арботата ми и затова тичах да се разправям,ама ще се оправдавам като се видим...Утре ако ще и вятър да духа сме при аврорите към 10 и 30ч най късно ,само дъжд да не вали...Пак ви се извинявам ,по-точно на Милица и Рали,че ви подлъгах,ама пък чудно вие как не сет се открили като онзи ден се видяхме...До утре...Рали на лични ще ти пратя довечера номера на мобилния ми,да го имаш...

Общи условия

Активация на акаунт