Ползвали ли сте Лидокаин?

  • 49 341
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 323
A на триъгълника като ви слагат, почистват ли след това, защото от самия лидокаин като че ли не се захваща колата добре. Аз имам, ефект има като че ли някакъв, изтръпване, но има и  болка все пак...Не е избщо никаква. Има и един спирт анестезол, той действа също така.

# 16
  • София
  • Мнения: 164
С Лидокаин ми мажат лицето преди мезотерапия. За попълването на назолабиалните гънки  и устните с хиалорунова киселина също ме мазаха. При мен определено имаше ефект - изтръпване и обезчуствяване на кожата, но имаше клиентки, които чакаха по 30-40 мин., за да ги хване.  Peace

# 17
  • Мнения: 2 978
Но пък съм се чудела, ако изпия 2 аналгина дали няма да ме боли по-малко  Mr. Green[/color][/b]

Една приятелка казва, че се щипела, до като и правят кола маска! Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 164
Но пък съм се чудела, ако изпия 2 аналгина дали няма да ме боли по-малко  Mr. Green[/color][/b]

Една приятелка казва, че се щипела, до като и правят кола маска! Laughing

 Laughing това направо ме уби!

# 19
  • Мнения: 3 459
Но пък съм се чудела, ако изпия 2 аналгина дали няма да ме боли по-малко  Mr. Green[/color][/b]

Една приятелка казва, че се щипела, до като и правят кола маска! Laughing
Аз съм пробвала с лед да се мажа, преди да действам с епилатора. Много облекчава  Peace

# 20
  • Мнения: 212
Лидокаина е с различни проценти.2 и 5 има в аптеките,10 беше по-силен (ползва се и от спортисти),но вече е спрян.Според мен 2% няма никакво действие...или поне много нищожно.Сигурно с високите проценти го има само при лекарите.Така си обяснявам,че в домашни условия не ви действа.

# 21
  • Мнения: 87
Да ползвала съм,ако може така да се каже.Преди няколко месеца си направих перманентни вежди в Магама.Момичето което ми ги направи каза че ще ми сложи лидокаин спрей и го направи но ефекта беше нулев.Болеше зверски,незнам на какво действа -на кожа,на лимфа или на тъкан но направо ми се препика с извинение   Shocked Но съвет от мен,щом си го намерила вкъщи гледаи срока на годност!!!

# 22
  • Мнения: 10 758
Докато бях бременна с второто се пръсках с Лидокаин, като ходех за кола маска.Точно преди да родя отидох.Толкова много се напръсках, че освен че нищо не усетих, гъза яко ми беше изтръпнал и не можех дори и да седя Joy

Общи условия

Активация на акаунт