Искате ли да свалите 15кг. за 3 сед. - ОТСЛАБВАЙТЕ С МЕН:)

  • 36 669
  • 350
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 912
заглавийцето звучи страхотно  Laughing
а има ли ограничение на количествата през трите безвъглехидратни дни?
анабел, имам предложение да ни напишеш какво и колко си хапваш всеки ден, аз няма да мога да я започна сега, но после като мога, ще ми е по-лесно да си измислям менюто   bouquet

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 105
Момичета,пробвайте този режим.Много по-разнообразен и безвреден е!http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=268982.0

# 17
  • Мнения: 249
Поздрави на анабел за готината диета!!! Искам обаче по - подробно да обясниш какво хапваш през въглехидратния ден???  Само три седмица ли да го правя или може и повече??? Друг въпрос защо броколи , те не са ли зеленчуци??? Освен месо може ли и колбаси или нещо като кебапчета или наденица???Знам , че въпросите са множко , но обичам да съм наясно като започна някаква диета Simple Smile ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ И УСПЕХ!!!!

# 18
  • София
  • Мнения: 461
Да взема и аз да се включа и тука, че вече е много трагично положението Cry Мисля, че ще мога да се справя така, като знам, че макар и само за един ден мога да си хапна нещо, различно от месо. От утре съм с вас, че вече съм хапнала за обяд и няма как да си го броя днес първи ден.
Успех на всички  bouquet

# 19
  • Мнения: 110
диетката ми се струва срахотна, но ще я започна от утре че днес вече ядох ябълки.

анабел  bouquet  bouquet  bouquet

за мен това въобще няма нищо общо с дюкан и е по задравословния вариянт.

# 20
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Анабел, моля те опиши подробно, видовете меса и по какъв начин ги приготвяш!

# 21
  • Мнения: 216
Пишете ме и мен с вас Peace

# 22
  • Мнения: 216
Само да попитам само броколи ли може да се ядат ,поне марулки не става ли? newsm78

# 23
  • Мнения: 2 492
Този режим има нещо общо с режима на културистите .
Пак е три към едно , три дена само протеини и един ден зареждащ - въглехидрати .
С разликата , че те наблягат на картофи и кафяв ориз през зареждащия ден , а не на всичко въглехидратно.
Бих пробвала нещо подобно , защото съм сигурна , че ще има успех .
Въпроса е през въглехидратния ден да не се ядат глупости - пици , вафли , спагети и т.н.
Просто да се наблегне на въглехидрата .
Не е по вредна от Дюкан и който го твърди моля доказателства , а не просто да си говорим наизуст .


През дните на протеини може да ядете ...

яйца
сирене
кашкавал
кисело мляко
извара
пиле
риба
морски / всякакви /
меса / на скара , не много мазни /

През дните на въглехидрати

плодове
картофи
ориз
зеленчуци
мед
ядки
пълнозърнест хляб , ръжен хляб
макарони

Ако се сетя още ще дописвам .

Вероятност да свалите 15 кг има , ако тежите 150 сигурно .
За по слабичките предвиждам около 2 кг на седмица , ако спазват всичко , тези около 80 и нагоре може и да дръпнат повече .
Има значение и допреди това на какъв режим сте били .
Ако сте гладували или сте били на плодове - може и да стане обратното - нищо да не свалите .

# 24
  • Мнения: 68
диетата ми допада Hugимам доста за сваляне и мисля да я пробвам от утре-бройте ме!!
анабел напиши едно примерно меню-какво ядеш.предварително благодаря  bouquet

# 25
  • софия
  • Мнения: 99
хайде и тук да се запиша.ще пробвам ,защото изглежда по-нормална от дюкан,но започвам след 01.03,за да направя лунната първо.Успех на  всички и чакам резултати

# 26
  • Мнения: 1 479
И аз се заинтересувах от диетата! До сега с ниско-въглехидратната и с много спорт свалих 15-16 кг от миналия април до сега, но искам още 4-5 кг да стопя! Така, че Анабел пиши някакво примерно меню  и да стартираме! Пиши също дали си спортувала и по колко!

# 27
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
И аз съм с вас , но ме пишете от понеделник. Мъжо си идва края на април и трябва да съм във форма. Peace

# 28
  • Мнения: 636
Това е вариант на Дюкан. Някои писаха, че е вредно за бъбреците. Според мен е вредно за целия организъм, защото това тъпкане с месо е такава токсикация, че жална му майка на диетуващия. Въпреки всичко дава резултати.

# 29
  • Мнения: 2 492
Това е вариант на Дюкан. Някои писаха, че е вредно за бъбреците. Според мен е вредно за целия организъм, защото това тъпкане с месо е такава токсикация, че жална му майка на диетуващия. Въпреки всичко дава резултати.

Това можеш ли да го подкрепиш с факти или по принцип си го "чувала"?
Какви са токсините в месото , а останалата храна няма токсини ... хъм  Wink

Общи условия

Активация на акаунт