Искате ли да свалите 15кг. за 3 сед. - ОТСЛАБВАЙТЕ С МЕН:)

  • 36 821
  • 350
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 176
Тук резултати има ли? Кой сваля?

# 286
  • Мнения: 12
Здравейте! Аз съм съвсем нова тук. Откакто се регистрирах преди няколко часа, не мога да излезна от форума! Embarassed
Много сте сладки всички! Много духовити. Като ви чета не спирам да се усмихвам. Сега изпаднах обаче в размисъл. Най-напред прочетох Дюканките. Сега  изчетох цялата тема и тук.  Ами сега? Какво да избера? newsm78 Обаче като виждам какви амбиции имате и се успокоявам за себе си. Аз имам да свалям само 5-6 кг. Но искам да е трайно! Mr. Green
А у дома си имаме традиция - всяка вечер се събираме всички на масата и си пииваме по малко. Аз на последък съм на 1- 1 1/2 чаша бяло или червено вино. Домашно. И сега ако трябва да се лиша от този ритуал ......... newsm78 Помагайте да реша! Simple Smile

# 287
Здравейте момичета. И аз съм нова , регистрирах се днес и така се зачетох , че не мога се отлепя от компа. Мноого ми хареса тази диета . Поздравления Анабел и аз съм с теб от утре  Grinning

# 288
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти и от мен.
Отчитам се и аз при вас с първия ден. Цял ден само на пилешко и водица. Кудкудяяяяк  Crazy
Искам да сваля 5-6 килограма. Мисля да изпробвам режима за седмица, да видя как ми действа. Определено ми действате стимулиращо  Peace

# 289
  • Мнения: 10 758
Здрасти и от мен.
Отчитам се и аз при вас с първия ден. Цял ден само на пилешко и водица. Кудкудяяяяк  Crazy
Искам да сваля 5-6 килограма. Мисля да изпробвам режима за седмица, да видя как ми действа. Определено ми действате стимулиращо  Peace
ох, вместо водица, прочетох водчица Crazy

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Ей на тва му викат "гладна кокошка просо сънува"   Joy  Joy  Joy

# 291
  • Мнения: 467
Цитат
Ей на тва му викат "гладна кокошка просо сънува"   35  35  35
tooth rotfImbo tooth Smile

# 292
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Да се отчета и аз. До тук съм -10кг, като не съм спазвала кой знае колко диетата - в смисъл, че още втората седмица прибавих и салата и всеки ден по една активия или кис. мляко.Кафето го пия също с мляко. Толкова от мен за сега.

# 293
  • Мнения: 12
Да се отчета и аз. До тук съм -10кг, като не съм спазвала кой знае колко диетата - в смисъл, че още втората седмица прибавих и салата и всеки ден по една активия или кис. мляко.Кафето го пия също с мляко. Толкова от мен за сега.
Pepsin, дай малко повече информация, моля?! Какво точно ядеш? newsm78

# 294
  • Мнения: 467
Pepsin  Браво,само това да се чува! smile3501 Продължаваз в същия дух и останалите 5 ще ги свалиш за нула време. Grinning Ти от един месец ли си на тази диетка или само за две седмици ги стопи тези 10кг?

# 295
  • Мнения: 467
Вчера ми беше въглехидратния ден в който ядох малко козунак, малко пилешко месо, плодове мляко, малко пар4е торта и малко пар4е cheese кейк , след като се претеглих тази сутрин установих, 4е в4ера не съм качила, а напротив продължавам да свалям бавно но сигурно, защото днес съм с около 0,500/0,700 кг минус. Сега съм 90,5гк. newsm44О хххх Дано утре ве4е да мина към 80-ет и ......кг  ....... Laughing, ще бъде супер  Mr. Green

# 296
  • София
  • Мнения: 329
браво,момичета ,само така!  аз имам още 5-6 кг за сваляне  но напоследък ми се опнаха нервите и все развалям диетата,вчера ядох китайско но боднах по 3-4 вилички от зеленчуците ,резултата беше -400грама е все е нещо....

# 297
  • Мнения: 76
аз пук мн съм разочарована,но вероятно аз сам си виновна защото доста прекалих с въглехидратите от 4-тия ден  Embarassed и вероятно затова останалите 3 дни глад само свалях..даже не сам сигурна дали ще ги догодя до старитв кг Sad та това е моя съвет за практикуващите тази диетка  Tired

# 298
  • Мнения: 467
venera_lom целта във въглехидратния ден е да приемаме прости въглехидрати като катрофи,моркови и т.н, но за лакомниците като ме и сладко и козуначета може, само не надвишавай калориите за деня. Тогава си мисля, че няма да имаш проблеми. Опитай! Peace

# 299
  • Мнения: 2 172
Момичета, от днес и аз съм, на тази диета.Много ми допада,а и е изключително вярно това с "излъгването" на организма с 4 тия ден.И аз съм стигнала до това заключение и то преди мноооого години още като бях в 9-ти клас и какво ли не правех  Crazy
  Та днес съм на една от вакумираните пържолки,доста ми е гладно,мисля после да прибавя още една.Искам да попитам по колко грама месо е позволено на ден или колко броя пържолки от по около 100-тина грама мога да изям  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт