БЕБЕШКО ОЛИО ИЛИ ЛОСИОН Е ПО-ДОБРЕ

  • 5 361
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 546
Аз пък ползвам и олио и тоалетно мляко-редувам ги,едната вечер с олио,на другата с мляко,така сме почти от началото и свикнахме и аз и бебо.

И аз така Wink

# 16
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Лосион на Себа мед само първия месец, докато се лющеше кожата й! От тогава не я мажа с нищо, така е полезно за кожата!

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Само бебешко мляко! След съвет с дерматолог.

# 18
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз използвам олио, лятото мляко. Със суха кожа сме още от раждането.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
За новороденно съм чувала,че е по-добре олио,защото кожата им е по-суха Hug
Да,така е.Ние мажем Кристиян със зехтин откакто се е родил.Преварява се на водна баня и е готов за мазане.Не ми омазнява дрехите,защото попива бързо.

# 20
  • Мнения: 521
В началото ползвах лосион на Бюбхен сега ползвам олиото им и от двете съм еднакво доволна

# 21
  • Мнения: 1 243
Бебешко олио Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
и по мое мнение - в началото олио или преварен зехтин, а след няклоко месеца - лосион. Лосионът е за предпочитане и в по-топлото време
Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 5 721
От самото начало сме само на мляко Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 4 588
Предимно олио ползвам, а през лятото хидратиращо кремче или мляко.

# 25
  • Мнения: 2 090
Отначало и аз ползвах олио ''Бюбхен'',после смених с хидратиращо мляко ''Чико".Не мога да кажа кое е по-добро,и двете ми харесват много.Млякото попива по-бързо,и въпреки че олиото е мазно и по-бавно попива никога не е цапало дрешките.Така че аз съм 50:50 Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 817
За новороденно съм чувала,че е по-добре олио,защото кожата им е по-суха Hug
Да,така е.Ние мажем Кристиян със зехтин откакто се е родил.Преварява се на водна баня и е готов за мазане.Не ми омазнява дрехите,защото попива бързо.

На мен педито ми каза, че зехтина е за предпочитане, тъй като кожата на новороденото бебе е много суха, а от бебешко олио е възможно да алергизира. Въпреки това обаче не ми се струва за удачен варианта със зехтина, тъй като на нашия пазар вече не се знае каква стока купуваш и че в крайна сметка това което купиш за бебето ще е хубав зехтин или наблъскан с какво ли не вътре. Аз използвам лосиона на Мустела - доволна съм   Peace

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Със зехтин Peace

# 28
  • Мнения: 4 546
лятото - мляко, зимата - олио. сега все още сме на олио, като се затопли още малко - минаваме пак на мляко.

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И двете си деца съм ги мазала само с бебешко олио на Johnson, но много майки не го харесват. Аз съм много доволна от него.

Общи условия

Активация на акаунт