ВарненкИ закичват марненички червено-бели, а децата за игри са пощурели - 37

  • 12 645
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
Фран4еска много си сладка на снимките.. Simple Smile Sunglasses
Аз обожавам на плаж, но ще видим как ще съм, живот и здраве ще бъда в 6,7 месец... Laughing

# 31
  • Мнения: 942
Здравейте на всички  Hug

Аз набързо да се отчета само Simple Smile Ние вече сме многочлено семейство Simple Smile На 18.02.2008 в 10:30 семейството ни се увеличи с още една малка кукла -Симона с манекенски мерки - 3.450 и 50 см Simple Smile(роди се със секцио Sad ,но важното е че и двете сме добре). Ние сме добре ,гледаме се вкъщи,кака Ники само следи къде е беба и ходи да я целува и прегръща и като плаче ми обеснява че Мони  е гладна и ми сочи гърдите и ме кара постояно да я кърмя  Joy бе изобщо голяма помощница си имам Simple SmileПускам ви линк към снимки и клипчета на кака Ники и бебе Мони  - http://niki06.multiply.com/

Ето тук и една снимка на двете ми принцеси -



Хайде ще ви оставям засега,че Мони май огладня Simple Smile Когато мога ще пиша повече Hug

# 32
# 33
  • Мнения: 152
Ивонче, много са ти сладки двете кукли!!!  Hug
Гледам, че сте писали за плаж..., аз май ще го пропусна тази година!  Cry Тъкмо ще съм родила! Но пък едно лято без плаж си е нищо в сравнение с това да си гушкаш бебчовци!  Praynig Целувки на всички !

# 34
  • Мнения: 109
здравейте и от мен!!! днес мойта майка взе малкото и го разходи хубавоооо - 3 часа в Морската- заспа в 14.30 и още не е станала!!!
а аз бях по зада4ки,разбирайте - сметки да плащам@ Гледам и 4ета - захванали сте темата за плажа- и аз се глася за тази година с двете кукли,но ще видим как ще издържа до колата да ги занеса и после от колата до плажа- с вси4ки хавлии,кофи,басейн4ета ,пояси и т.н.аз ходя на бившия Миньор,защото тук на Централен плаж.....много мизерия плажа бре...акита ли няма ,повръщано,а веднъж и спринцовка с игла съм виждала!!!! немам  думи...и та та м..преди хотел Азалия има 4адъри и шезлонги и може под 4адъра да спят ако не е много жега...та може и там да сформираме група!!!!!ех,това слънце напе4е и взехме да се събли4аме....хе хе ...

# 35
  • Мнения: 50
Днес беше супер време за разходка!
С малката сме на ход от 10:30 до 17:30, голямо миткане миткахме, къде ли не. Ама не видяхме обичайните заподозрени  newsm78

Yvonne да са ти живи и здрави кукличките, много са ти хубави   Hug

Христинчето и Франческа изглеждате супер. Аз бях не кит а кораба майка с 25 кг. отгоре или общо към 83 кг. Представятели си ако бях сложила паршка   Joy   , направо щях да се усамотя на плажа    Joy   Иначе шофирах, ходих на плаж и работих почти до последно.

Утре ако е хубаво времето пак ще бришем по алеите на морската.

# 36
  • Мнения: 745
Петс,искренно се посмях с твоето изказване!!! Laughing
Ивонче,много сладки дечица!!!Поздрави за малката госпожица!!!  bouquet

# 37
  • Мнения: 29
Ивонче,много са ти сладки принцеските.Да са ти живи и здрави!!!

# 38
  • Мнения: 2 960
Ивонче честито бебешоче..да ти е живо и здраво  bouquet
Мери Ред..преборих се с тези снимки най накрая Peace

# 39
  • Мнения: 125
Ха, здрасти! Добре сме, растем и хубавеем!
Ивон, много сладки буби!
Елате на нашия парк, де!

# 40
  • Мнения: 1 554
Какво правите сладурани Flutter по цял ден миткате Whistling

# 41
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Елате на нашия парк, де!

Тамън за вас си мислех тез дни, мисля да дойдем да се видим, ще звънна когато се наканим

# 42
  • Мнения: 125
ставаме, оправяме се и в 11 сме на кухнята и на "Джули"-то на кафе. После сме на къта до 13 часа. затварят за 1 час почивка, в който сме на 1 близка междублокова площасдка. И после- пак на къта. С каките сме на малки имена. Към 16 се прибираме.

# 43
  • Мнения: 376
Ивоне малката принцеска много прилича на кака си, да ти е жива, здрава и много да те радва   bouquet

Ивчок аз мислех да ви намина скоро, ама там не дуФа ли много? Как сте иначе цялата дружина....съвсем се загубихте от форумските редици.  Naughty

Данинка ние все още се храним като бебетата през 3 часа, та в 5 ч. ни е следобедната закуска (т.е. крем), а в 8 ч. хапваме пюре и после 210 мл АМ.

Натали късно прочетох предложението ти, но мойта красавица рева цяла нощ и заспа в 11 ч. та съвсем си объркахме графика днес. Вие кога ходите към парка?

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 00:49 от Пижулинка

# 44
  • Мнения: 29

добро утро момичета! Днес май нещо времето се мръщи. Няма да има разходка за нас! Sad Много сме мънички и докито не дава в кофти време да излизаме. Харесва ли ви каква заешка опашчица има Александър? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт