"Дневникът 37" - килограми шеметно надолу ще летят...

  • 11 531
  • 408
  •   1
Отговори
# 390
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Обичам ви Heart Eyes

# 391
  • Мнения: 3 050
 Hug щоколадче
пипи  Hug

# 392
  • Мнения: 1 384
Добър вечер, сладурки  Hug

Аз се поразходих малко из центъра, че имало намаления, ама си купих само една шапка (най-обикновена - черна) и даже не беше намалена  hahaha

Иначе записвам трети успешен ден. Една приятелка като ме видя ми каза, че съм отслабнала и въпреки, че съзнавам, че не може за 2 дни да си проличи се почувствах супер  Blush


pamsi welcome

Chocolata, и ние те обичаме  newsm51 и МНОГООО ни липсваш  cry

Сега съм гроги и ще лягам. Лека на всички и до утре  Heart Eyes

# 393
  • Мнения: 1 975
Добро утро  Hug Hug Hug

Кафето е от мен

Аз днес смятам да полунвам, дано да ми се получи и това да ми е старта към по-сериозно спазване на диета Praynig Praynig Praynig Стартирам 52.2 да видим утре колко ще съм  newsm78 Praynig

Тикве честита шапчица  Hug

Иле не дразни лъва с тези пиленца плиййййййййз Wink

Mirama то по гости все така се получава, ама айде здраве да е  Peace

Шоки къде се губиш, само аз не съм разбрала  Hug

Скорпе как мина театрото Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

pipy стискам палци да успееш с 3-дневното лунуване  Peace

pamsi успех и на теб  Peace и добре дошла сред нас  Hug

Водчице много добре със спорта, ама то и менюто си е супер де Hug Hug Hug

jedira,Капризче, Абирена, Галатейка, Миранди, Анабел, ралче, миглена 11 и всички, които не съм споменала поименно много гуш и до скоро  Hug

И разбира се: Изживейте своя динамичен, прекрасен и стремителен ден - именно днес  Laughing Laughing Laughing

# 394
  • Мнения: 3 050
Добро утро и от мен  Hug
Днес ще се ходи на лекции  Laughing
За още спящите   bouquet

Мен ми свършиха овес.ядки и меда Confused и ще хапна филийка с кашкавал.
Галя успехи, както и на всички други лунуващи  Hug
Тикве само след седмица сигурно вече ще си личи  Hug Браво на теб и честита шапка Hug
Хубав ден ви желая Grinning

# 395
  • Мнения: 1 197
Добро утро,дневничета
galiq  iguanka-мерси за тонизиращото кафе и фрешче.

galiq-успешно лунуване
А от мен закуската Grinning

Успешен и диетичен ден,днес.Дано и днес има пак много минуси

# 396
  • Мнения: 22 471
Добро утро момичета. )))

Моят минус е отново мираж. ))) Но днес мисля да лунувам, пък ако изкарам и още 2-3дни на вода и чай ще е супер. Ще видим как ще се представя. )))

Хубав ден пожелавам на всички. Ние пак излизаме на разходка след малко и по-късно ще пиша. ))))

# 397
  • Мнения: 6 958
Здравейте сладките ми  Hug

Аз сега се вясвам да кажа, че съм много болно, вируси, грип и т.н. Дипломната защита мина, въпреки всичко...

Ще ви пусна новата тема както казах, днес по някое време ще се постарая да го направя  Peace

# 398
  • Мнения: 1 384
Добро утро и от мен  Mr. Green

Днес станах по навреме  Laughing Сега си пийвам кафето, galiq_82, iguanka, nel15, мерси  Heart Eyes

Mirama, приятна разходка, дано днес времето при вас е хубаво  Peace  bouquet

Миранди, бързо оздравяване, миличка  Hug А за темата - don't worry  Wink

Аз днес изпитвам леко неразположение, гади ми се едно такова никакво  Sick В книгата пише, че се случва, така че няма да му обръщам внимание  Whistling


Хубав и усмихнат ден, милички  Hug

П.С. Чакам включване и от другите сладки дневничета  Hug

# 399
  • Мнения: 1 254
ох, март ми се отразява пагубно на фигурата. снощи бяхме на РД, в събота ще празнуваме на малкото РД, моят е на 30, тате на 21 +още 1 РД на един близък Confused е то верно никой не ми тика в устата ама като съм си по природа лакомийка...
ми не диетувам кво да ви кажа и спорта ми се опира. ще пиша повечко като има какво
обичам ви!  Heart Eyes

# 400
  • Мнения: 178
здравейте и от мен
успешен диети4ен ден на вси4ки
аз не мога да се оправя с тая линия
направих си я и не мига и немога да си я сложа на подписа #Cussing out

# 401
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте, ДневничетаHug

Спазих Японската, с леки нарушения. И днес ще издържа и край. За мен бе абсолютен рекорд - цели 5 дни - резултат минес 1,200 кг.
Като реша какво ще правя по- нататък , ще се отбия да споделя. Heart Eyes

Успех на лунуващите!  Peace

Пак ще пиша.  bouquet

# 402
  • Мнения: 1 197
miglena11 като си генерираш линийката копираш кода с десният бутон на мишката(copy),след тоеа отиваш на проффила си и пак с десният бутон на мишката кликваш,избираш(paste).Запаметяваш промените и готово
Сати Браво за постиженията,честно казано,направо ти се въжхищавам,защото аз тая диета само до 3-ти ден съм я спазвала-просто не обичам варени яйца.
Мирандибързо да оздравяваш Hug
тиквеАз издържав на Дюканан точно 2 дни,защото много ми ставаше лошо надявам се неразположението бързо да премине и още минуси да има. Heart Eyes
MissCaprice Сега се наслаждавай на празничите пък после ще му мислиш.То празник без ядене няма как да мине
Ние тъкмо се прибираме от разхотка.Днеска по набързо се разходихме,чв довечвра ще имаме гости и трябва да чистя да готвя ooooh!

Иначе за днес меню ще е (поне така съм го замислила)
закуска:малко сирене
обяд:пилешко ще метна на грил тигана
следобед-не съм решила
вечерта-малко салта"Снежанка"и пак пилешка пържола

# 403
  • Мнения: 22 471
Здравейте пак момичета....

аз естествено излязох в големият вятър, та ме пообрули, ама не ми се стои никак в къщи. ))) за сега съм сутринта само на един банан и от тук нататък водичка и чай. Планирам още 3-4дена, та да падна под 70кг, че ми писна да я гледам тази 7ца. ))) Ще видим докъде ще стигна, стискайте ми палци. ))))

# 404
  • Мнения: 1 424
Здравейте дневничета  Hug
crazy_tikva  ще изчакам да видя колко ще свалиш с Дюкан и може и аз да се прежаля да го опитам  Joy Нали ме знаеш мен ту налЕво, ту надЕсно  Joy  Ох много съм се разлигавила днес  Embarassed
MissCaprice и аз по празници и купони не мога да устоя на изкушението... то кой може ?  Wink  
Миранди гуууш  Hug и бързо оздравяване  Hug
iguanka приятни лекции  Hug
galiq_82 успех с лунуването   bouquet
Chocolata  Heart Eyes

Днес по обед брат ми се връща от чужбина за две седмици и като знам мама колко вкусотии ще приготви за на мама момчето  Laughing коментара е излишен колко диетичен ден се очертава.

Общи условия

Активация на акаунт