"Дневникът 37" - килограми шеметно надолу ще летят...

  • 11 559
  • 408
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 254
здравейте
искам да се похваля с минусче, настигнах си линийката и ха дано да я задмина вече Simple Smile
нещо за сега нямам никакъв апетит, но денят тепърва започва!
Реге, честито за новата работа, сигурна съм че ще се справиш
Галатейче, душко как е при тебе? СтраОтното чудо върши ли работа?
mirama и тук е доста ветровито май ще е кратка разходката
нел честит минус!
миранди, сигурно ти е много трудно така, но или ще свикнеш или ще се огледаш за нещо по-добро Peace
хушкам ви много и чао

# 61
  • София
  • Мнения: 1 950
nel15 ,   Hug честито минусче! И още след него за полетят шеметно надоло!  Peace
КаприсчеHug браво и на теб , а сега бягай бързо пред линийката!  Peace
ReGe ,   Hug честита нова работа и много успехи!  Peace
Ето започнахме новата тема да я пълним с минусчета!  newsm44 smile3501 Аз защо ли се бутам в минусите като още светя на плюс  #Crazy
Но ще стане и мойто минус един ден!  newsm78 Отивам да си гриза житцето  Sick
После идвам пак!  newsm51

# 62
  • Мнения: 1 197
lideto70
И твойте минуси ще тръгнат шеметно,има време до лятотот
Реге честита нова работа,много професионални успехи
Тъкмо се връщаме от разходка,днеска малко,че и при нас като приMiramaвремето е отврат
MissCaprice  -браво на теб,нашата гордост

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 15:47 от nel15

# 63
  • София
  • Мнения: 1 950
Хайде на следобедното кафе

# 64
  • Мнения: 406
Мерси, Лиде, имам огромна нужда от кафенце, че ми се спи - две не виждам...  Hug

Момичета, от сутринта ви чета, но аха да се наканя да ви пиша и ми свършва почивката между лекциите и трябва да затварям форума  Crazy
Снощи в Айтос прекарах много добре и анти-диетично  Embarassed Първо хапнах от хубавата питка която прави свекъра и то порядъчно количество, после от домашния кекс (прави го с онези машинки домашните за хляб) с орехи и мармалад и накрая като излязохме с милото одрънках две бирички  Crazy

Пишете ме и мен в бирената групичка  beer

Така... признах си и сега отивам да се срамувам в ъгъла... Добре, че сутринта трябваше да дойда директно на лекции и нямах възможността да се изкуша да се претегля...  ooooh! Довечера може би пак ще спим в Айтос, че в къщи ще има гости и ще ги настаняват в нашата стая да спят, така че ... не знам как ще откажа да си кусам пак от всичко по мъничко...  Blush

# 65
  • Мнения: 1 130
лиде и аз се нареждам за кайвенцето - ей сега си дигам главата от работа - поне не ми остава време да лапам каквото не трябва  Crazy Мацки много ми натоварена програмата тези дни - на работа - колкото си щеш работя, след работа - само разни мероприятия имам ей такива на на маса  #Crazy - но удържам направо съм за медал  bowuu Все още стискам да не се тегля, че последните пъти само нагоре-надолу се мандахерцам и докато се похваля със свалено, то се върнало - сега като твърдо се установя на линийката си тогава ще говоря за килограми  Peace
Браво на каприсчето стигна си линийката преди мен   bouquet
На всички много, много прегръдки и целувки - не сварвам поименно да ви "оправя"  Joy ама почивните дни се надявам и това да стане - вие ще ме извините щтото сте дружки нъл  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

# 66
  • Мнения: 1 197
Чух за кафенче и ей ме пак тук
lideto70 мерси имах нужда,че деня е един такъв ззаспал и аз с него
 Hug
Днес пак бях диетична,за отчета:
закуска:половин греипфрут
обяд:1 варено яице и 2 домата
слеобед:малко краставичка
вечер:салата от домати и краставици

# 67
  • София
  • Мнения: 1 950
И аз да се отчета за днес с хапването:
закуска и обяд жито и ябълки, преди малко един грейпфрут, а за вечеря ще права на домочадието задушено месо със зеленчуци, така че ще хапна малко от него.
След малко ще се поканя да направя малко гимнастика - дано да съм убедителна в поканването Joy Joy Joy
Купих си л-карнитин и ще пробвам дали има ефект и ще споделя.
Smile! Hug супер подпис имаш, не знаих че и клипчета може
 Hug и Heart Eyes на всички!

# 68
  • Мнения: 22 534
Здравейте момичета. )))

И аз в духа на темата си направих едно след обедно кафе и си го изпих. )))
Днес малко повечко хапнах за обяд, към 200гр мусака, едно парче кашкавалено роле, след обед изядох 1морков, че прегладнях.
За вечеря май ще си сваря 1-2яйца. ))
Назад съм със разходката, понеже духа доста силен вятър и имам само 1час днес. Надявам се утре да го няма и да си се разходим както предишните дни. )))

На мен ми хрумна нещо, което може и да сте правили, та ако е така моля за извинение и съответно ще се пропусне. )))
Мисля че ще е интересно (който иска разбира се) да сподели как и защо е напълнял.

И в такъв случай аз да си кажа, че нали го предлагам. ))

От 15г съм с ПКЯ (поликистоза на яйчниците) съответно на противозачатъчни като през годините смених 5-6вида.
С първият тур напълняване стигнах 58кг и след това доста време, до 20г варирах 58-62кг. Рядко стигах и до 65кг.
В 4ти курс студентка реших да го ударя на алкохол, цигари и безразборно ядене по всяко време на денонощието. )
Спрях и хапчетата и резултата беше 8кг за 2-3месеца. Гаджето ме заряза и аз хептен му отпуснах края. )))
Така зимата се оказах с 15кг отгоре и бях стигнала фантастична цифра.
Преди да забременея успях да ги сваля на 72кг. 2месеца след раждането пак бях на тези кг, но след Нова година отново се увлякох в яденето и си сложих още 4кг.
В момента съм на изходна позиция 72кг и имам още 12кг за сваляне. )))
Охххх, стана много дълго, дано не съм била крайно досадна.

# 69
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Ето ме и мен тук Flutter.Днес изобщо не сме се разхождали,бяхме на консултация за ваксина и тук също духаше и затова,но утре ще наваксам добре надявам се.Дано поня завали малко да поизмие пътя,че до нас строят ,,мол,, и положението е трагично  Shocked от мръсотия.За режим нищо няма да казвам,тъй като не съм на нещо конкретно а на малко ограничение,уж де Crazy.Засега поне успявам да си запазя 73-ката,пък дано се размърда надолу Peace
Игуанке добре изглеждаш в дънките и блузката,браво Hug
Миранди ти остави шокото,то няма да мухляса hahaha,ами ръфай ябълки и други плодчета Peace
Мирама що така бебето все на ръце,плаче ли много или просто така е свикнало newsm78.И на мен менюто ти ми се вижда малко като количество,но важното е да действа и ти да се чустваш добре Hug
Нелке честит ти минус  Laughing.Давай още Hug
Лидето ти хубаво поне се каниш,а аз дори и не се сещам за гимнастика Rolling Eyes
Мис Каприз честит ти минус и на теб Peace

# 70
  • Мнения: 406
Лиде, не е клипче, а анимацийка в .gif формат.  Peace

А тази анимацийка я обожавам...

Чета ви, че ходите на разходки с дечицата... Радвайте се сега на хубавото време, че чух нещо за минусови температури по 8ми март...  ooooh!

Хайде мацки, аз след малко тръгвам към Айтос.  Stop

Желая ви лека и диетична вечер!

Целувки за всички дневничета  Heart Eyes  bouquet

# 71
  • Мнения: 1 254
Ох аз докато напиша 100 пъти рестартирвах. няма да ви занимавам с моите компютърни неволи де  Hug
диетична съм досега съм на 1 пилешка супа, 3 ч.л. мед и 1 мандарина (кантарю ме стимулира сутринта)
вале, ще се размърда, щом си стриктна няма начин, какво стана със снимките на прическата  Flutter
mirama, и аз се питах защо все на ръце се носите. По-добре ще е за теб да я отвикнеш вече, че натежава все повече. Моя на 1 г е 11 кила.. Относно дебелеенето, да обсъждали сме, имаше даже такава тема, но пак ще кажа. Аз на 18-1 год в университета започнах работа на бюро, което много ми съкрати движението. Започнах да водя по-застоял начин на живот и лека полека за 3 години наддадох към 10-15 кг  Crazy
smail, приятно изкарване  Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 1 950
Аз също съм писала как напълнях и на някой може да съм досадна , но накратко първа бременнаст от 50 до 72-73, свалени до половината , втора бременност от висок старт 67 до 82-83 свалени до 65 и то без особени усилия. И преди около 4-5 год след лични проблеми качих без дори да се усетя кога точно стана до 83. Всичко това в разстояние на 16 год се случи с мен и имах поредица от донякъде направени диети, последвани от ядене като за световно, пиене на поне 60% от известните ми препарати за отслабване - резултат плачевен , много йо-йо, срам направо  Blush Blush Blush
Сега вече съм с нагласата , че ще спазвам режим не седмица-две, а много дълго време и ми се струва, че тази мисъл вече ми променя навиците , пк имам дни на доста количествено хранене , но все пак ден-два не са като месеци наред тъпчене до пръсване.
Моля да ме извините за многословността , но много ми се иска никоя от вас да не прави моята грешка, а да се бори навреме, защото колкото по-дълго си на големи килограми толкова повече организма си ги иска и работи срещу теб .
Така че, давайте да слабеем , че няма време - лято иде!  bouquet  bouquet  bouquet

# 73
  • Мнения: 1 254
лиде, най-важна е първата стъпка човек да осъзнае проблема си. аз няколко години си влачих проблема без въобще да осъзная съществуването му. кантар не поглеждах, не обръщах внимание на номерата на дрехите, а имам и семейна обремененост Crazy но НИКОГА повече няма да направя това да се занемаря. честно ти казвам след раждането нищо друго не ме е стимулирало да отслабна от мисълта че ще заприличам на лелка. За 2 месеца си смъкнах килата от бременността но продължавам да се боря със "старите грехове"

# 74
  • Мнения: 3 050
Пиша ви набързо  Hug утре сигурно ще ви чета  Hug
лиде мм какво кафе  Peace Heart Eyes
смайл дано не хапваш много днес а това което си хапнала е мммм-потекоха ми всичките лиги  hahaha
благодаря ви за комплиментите  Hug на всички много  Hug
аз днес съм на кафе, леща, боб  Crazy все манджи но без хляб  Peace
карах 20 мин колело  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт