миома лечение

  • 97 894
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 980
Без контрастно ми взеха 250. Минавала съм и по каса, но тогава бях лежаша в александровска.

# 76
  • Мнения: 14
Здравейте!Откриха ми миомен възел по фундус утери с размер 25мм и док каза,че трябва да се премахне,защото миома над 2см може да попречи на евентуална бременност.Но гинеколога,при който си ходя обикновено ми каза,че няма нужда да се маха.Направо не знам на кой да вярвам newsm78

# 77
  • Мнения: 7
ЯМР трябва да носиш на самото премахване вече, а не на симулацията. Аз днес звънях да питам задължително ли е да е с контрастна течност, защото цената е 700 лв. и ми стана лошо. Но е задължително де, и за това реших първо на симулация, ако е ок ще си запиша нов час за премахване , за да съм сигурна, че ще ми е нужен ЯМР. Ужассссссссс

Няма нищо страшно, хайфу-процедурата ми мина и мога да кажа, че не си заслужава страховете и безсънните нощи Simple Smile Трае около два часа -за миома и не си в пълна упойка, а само ти правят седация, както я нарича анестезиолога-да те успокоят и да не мръднеш, че е много важно за ултразвуковия лъч да попадне точно където трябва.Та-лежиш си по очи и те си работят и си приказвате дали те боли, ако малко те е заболяло им казваш и те сменят насочването и т.н. Не беше нито болезнено нито страшно, а и се отслабва с 2-3 кг Laughing защото преди това спазваш 3 дни специална диета и после приемаш очистително и др. пречистващи процедури. Още 2-3 часа след процедурата се чувствах ОК, а на другия ден бях забравила, че ми правено нещо. Горе главата и успех !

# 78
  • София
  • Мнения: 980
desi81s Party Hug Hug Hug Hug Честито и благодаря, че сподели   bouquet при теб защо се наложи премахване и колко беше голяма?

boby забременях с 4 миоми една от които 7 сантиметра по задна стена на входа, разбира се, нямаше как да родя нормално, но за забреняване нямах проблем. Виж се със специалист проблемни забременявания, аз ходих при Савова, а в Шейново имат екип, който се занимава най-вече с миоми и имаха дори ден на отворени врати с безплатни прегледи на много силен и модерен апарат.  Но според мен най-вече гинеколог по репродуктивно здраве ще знае най-добре. Вече миомите не се махат, само ако имат кървене, болки или пречат на забременяване.

# 79
  • Мнения: 53
desi81s Party Hug Hug Hug Hug Честито и благодаря, че сподели   bouquet при теб защо се наложи премахване и колко беше голяма?

boby забременях с 4 миоми една от които 7 сантиметра по задна стена на входа, разбира се, нямаше как да родя нормално, но за забреняване нямах проблем. Виж се със специалист проблемни забременявания, аз ходих при Савова, а в Шейново имат екип, който се занимава най-вече с миоми и имаха дори ден на отворени врати с безплатни прегледи на много силен и модерен апарат.  Но според мен най-вече гинеколог по репродуктивно здраве ще знае най-добре. Вече миомите не се махат, само ако имат кървене, болки или пречат на забременяване.



Здравей Деси, благодаря за информацията! Доста увереност ми вдъхна. Аз само се надявам на симулацията всичко да бъде наред. Толкова ме изтормози тази миома, че искам да се оттърва от нея най-накрая. Моята е 6,3 см., но вече имам един мисед аборт и уж казват, че тя не е причината, но въпреки това казват 100 % да се маха и то с коремна операция, защото е близо до шийката на матката на силно кръвоснабдено мясно и само това била възможността. Благодаря още един път! Много щастие ти желая! На всички дами, които се включват също!

# 80
  • Мнения: 7
Iv, благодаря ти и се радвам, че съм те поуспокоила. Между другото, хайфу, казват на сайта им www.hifubg.com, се прилага и точно при случаи като твоя-на силно кръвоснабдени места защото ултразвукът е много прецизен. Стискам ти палци:-) и дано всичко е наред и при теб!!! Ще се радвам да споделиш като ти мине напрежението:-)

# 81
  • Мнения: 53
Iv, благодаря ти и се радвам, че съм те поуспокоила. Между другото, хайфу, казват на сайта им www.hifubg.com, се прилага и точно при случаи като твоя-на силно кръвоснабдени места защото ултразвукът е много прецизен. Стискам ти палци:-) и дано всичко е наред и при теб!!! Ще се радвам да споделиш като ти мине напрежението:-)


Ей Десииии,
Къде се загуби? Как се чувстваш след процедурата? Надявам се, че си добре. Чакам да се появиш Sad

# 82
  • Мнения: 53
Здравейте,
При мен вчера мина симулацията и на 25.03.2013 г. живот и здраве ще ми бъде Хайфу процедурата.
Като цяло беше добре, но мисля, че докторите на ЯДР доста ги уплаших с моята параноя. Та поревах си почти през целия ден, но това е резултат от слабите ми ангели. ахахха Laughing

# 83
  • София
  • Мнения: 980
Здравейте,
При мен вчера мина симулацията и на 25.03.2013 г. живот и здраве ще ми бъде Хайфу процедурата.
Като цяло беше добре, но мисля, че докторите на ЯДР доста ги уплаших с моята параноя. Та поревах си почти през целия ден, но това е резултат от слабите ми ангели. ахахха Laughing


 Laughing Laughing Laughing със сигурност не си първата. Браво момиче, стискам палци за 25ти!!!  Hug Най-много да се събудиш без миома, какво толкова   bouquet

# 84
  • Мнения: 53
Честита Баба Марта, момичета! Живи и здрави бъдете!
А за миомата и аз на това се надавям, да я разкарат най-накрая от мен!
Като цяло сега нищо не беше, 5-10 минути преглед с ехограф. Но ми обясниха, че на самата процедура си усеща болка и парене от високата температура. Ще видим де, ще има се наложи да ме вържат, щото има вероятност да избягам. хахахах
Чакам Деси да се появи да ми даде повече инфо за самата процедура Wink

# 85
  • Мнения: 7
Хей момичета, честита Баба Марта и от мен, макар и със зъкъснение!!! пожелавам на всички ви много здраве, здраве, здраве и пролетно настроение!И аз имам нужда да ми стискате палци - другата седмица ми е контролния преглед след хайфу процедурата Praynig

# 86
  • София
  • Мнения: 980
Хей момичета, честита Баба Марта и от мен, макар и със зъкъснение!!! пожелавам на всички ви много здраве, здраве, здраве и пролетно настроение!И аз имам нужда да ми стискате палци - другата седмица ми е контролния преглед след хайфу процедурата Praynig

Контролата е абсолютно неболезнена, не се притеснявай, всичко ще е наред Hug . Стискам палци и ЧЕСТИТА БАБА МАРТА  на всички Simple Smile

# 87
  • Мнения: 7
Много ти благодаря!!!

# 88
  • Мнения: 7
Момичета, Честит 8 март със закъснение!!! Бъдете здрави, обичани и щастливи!!!! Нямаше как да ви поздравя вчера, че бях на заветния първи преглед след хайфу процедурата Rolling EyesДа споделя -   треперене падна Laughing, но всичко беше напразно - миомата ми се е свила за месец 2.5 см и ще продължава да се смалява до пълно възстановяване на матката!!! Проф. Горчев каза, че това е супер темпо на реакция от страна на гадната миома Simple SmileТова ми е най-хубавият подарък за празника Grinning Grinning Аз отидох след това и в хайфу центъра при д-р Гинчева да ги видя, да ги поздравя и да си поприказваме по на спокойствие. Д-р Гинчава каза, че обикновено се свива с около 1 см на месец, а от там нагоре е чудесен резултат! така че няма страшно, всичко си е вярно и хайфу наистина работи - на всички, които се притесняват и процедурата им предстои.  Аз искам да благодаря на всички "мами", които ми помогнаха с информация, съвети и укоражаване, най-вече на x_diabet за инфото  bouquet без нея до сега да съм под ножа Simple Smile Хайде, още веднъж - много здраве и, ако някой се интересува повече - да ми пише.

# 89
  • София
  • Мнения: 980
desi81s  Hug много се радвам, че донесе такива добри новини   bouquet Браво на теб и в възстановяването си първенец  Laughing Честит празник мили момичета, мамчета и дами Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт