КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС V

  • 21 263
  • 309
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 708
Ехоооо добро утро. Ама сте и вие едни. Ами ако бях спала до 12 Naughty
Ако не сте против и ако успея да се оправя с обкръжението, че в момента ставам, ще намина да се видим. Ще ми е много приятно, стига да не съм ви в повече. Мойто момиченце е на урок днес, но малката калпазанка може да взема с мен.
То това кафе не е ли до нашто училище?

# 76
  • Мнения: 2 993
Мерси за инфото, но ти не разчитай, че синята зона днес ще е свободна, защото е празничен ден и няма синя зона. Аз тръгвам До скоро Heart Eyes

Крисче,
чакаме те Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 118
Виждам,че сте в добро настроение от хубавото време,навън.При мен е точно обратното,лошо ми е от толкова слънце,боли ме главата и не мога да си науча качествено по геометрия ooooh!.Сядам на бюрото отварям учебника,започвам да решавам,но след първата задача ми става лошо от тъпото слънце #2gunfire....Опитвам се да затъмнявам,но пак не се получава плюс това ми се спи...Не е нормално в началото на март да има толкова високи температури,това е резултатът от глобалното затопляне и от разрастващата се озонова дупка #2gunfire.Стояла съм до много късно през нощта ,защото тъпата ми котката е разгонена и мяучи като пощуряла,а когато отидох да й взема хапчета,ветеринарката ми каза,че е по-добре да я търпя,понеже хапчетата причинявали рак на матката ooooh!.Вчера следобед пък ми се случи толкова гадно и неприятно нещо,че после за да се успокоя пийнах малко водка Embarassed.Добре,че родителите ми не са в София,иначе съвсем щях да се побъркам #Crazy.Съжалявам за спама Mr. Green.
Сега ще си легна и ще си решавам някой примерен тест по математика.А никой ли не знае какви са паралелките в 22 СОУ и с какво се кандидатства? newsm78 Хареса ми като училище,има добре оборудвани кабинети по химия и биология.

# 78
  • Мнения: 23
Позакъснял поздрав послучай мартенското слънце и от мен! HugЧестита Баба Марта!Много здраве,щастие и успехи във всички начинания!!!Да сте бели и червени,румени,засмени!!! Heart Eyes
момиченце,имам доста познати в 22 СОУ.Там се влиза с обикновените държавни изпити по БЕЛ и математика,които се провеждат през юни.Не знам точно какви паралелки има-и в сайта на училището не пише.То си е обикновено СОУ-от I до XII клас.Не е специализирана в дадена област гимназия като НПМГ например.Иначе училището е хубаво,сравнено с останалите общообразователни училища,но не е сред така наречените"елитни"и желани гимназии.Балът му не е висок.Материалната база е хубава,както вече и ти самата си установила-има дори плувен басейн,освен това е плюс,че се намира в центъра.Училището е с традиции и е предпочитано в обучението до VII клас.Според мен училището дава добра подготовка за кандидатстване след VII клас.Лично мои познати,които учат в 22-ро,са се насочили към НПМГ-с биология Laughing!Тъй че сама си прецени!Можеш да посетиш и сайта на училището-има подробна информация и снимки,но пък нищичко за кандидатстването в него-поне аз не открих нищо. Confused

# 79
  • Мнения: 1 210
Добър вечер на всички! Ние сега се прибираме, пък от сутринта сме излязли  sun
Крисче и Роситка, благодаря, момичета, за мен беше страхотно удоволствие да се запознаем и да се набъбрим.  Hug Пак ще го направим- и колкото по- скоро, толкова по- приятно за мен, надявам се и за вас  Laughing Пък Крисче ми дойде направо като бонус,   bouquet защото сутрешния и постинг изобщо не съм го видяла...пуснах си моя и изчезнах. Наистина, без да правя комплименти, за първи път от доста време се почувствах разбрана, в свои води и сред свои хора  Wink Благодаря още веднъж.
Хайде, стига за тази вечер, отивам да дам на Маги тема за есе. И скоро ще публикувам тук някое от ужасяващите опити, за които днес ви говорих.  Sick Дано не е това от тази вечер , стискайте и палци, че  newsm29 newsm62

 

Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 20:19 от didkapitka

# 80
  • Мнения: 2 708
Не може да не сте имали случаи, в които сте си контактували с някой, по задължение, или по стечение на обстоятелствата и след това да си казвате, лелеееееее дано не ми се налага повече да ги срещам тези хора. Praynig
А сигурно е имало и такива, които са ти доставяли удоволствие от взаимния контакт, обмяна на мисли, дори аура, излъчване, въобще да ти е драго да си говориш и общуваш с такива хора. И да ти се иска да са повече такива хората около теб.  Sunglasses Еееееее, днес беше един от случаите като втория описан от мен. Росче, Дидка, благодаря Ви, беше ми приятно, че си бъбрихме. И момиченцата са ви чудни.
Всички дето не дойдохте - минахте се Joy Казвам го и с чувство за хумор. Надявам се пак да си организираме среща и следващия път да сме повече и убедена съм ще ни е още по-забавно и приятно да си бърборим Laughing Laughing Laughing и без това сме си само ние, дето да се вълнуваме от тая тема, че край нас май никой не влага толкова енергия и емоция Laughing

# 81
  • Мнения: 118
..момиченце,имам доста познати в 22 СОУ...
Моля те,попитай някой какви паралелки има.Аз мисля освен в НПМГ да кандидатствам и там. Thinking

# 82
  • Мнения: 1 210
Ауууу, Крисче  Joy помислих, че за нас говориш, ама в началото  Joy Joy Joy Стана, като с портокаловите храсталаци на Маги  rotfImbo rotfImbo rotfImao
А колкото до децата и в частност момиченцата- всички са душици малки невинни (ние леко поооооотвааааряме очите де  Wink, или поне правим опити в тази насока  Joy). Искам да видя и Ивето, обаче. Ще си направим една голяма среща след празниците   bigdance2

# 83
  • Мнения: 3 479
Всички дето не дойдохте - минахте се Joy

Не е честно да ме дразниш Crossing Arms

# 84
  • Мнения: 1 210
Мимозооо, ти да заминаваш в ъгълчето, че знаеш ли как съм ти набрала!  red
Хайде, за срещата се приема, щото и празник , и време - приказка, и малки деца щъкат около теб, и то мнооого сладки   love001 ...ама ти и в темата не влизаш, заряза ни тука самички, нужди от нас нямаш, обаче ние те мислим! Поне кажи добре съм, Пепи и той, не съм откачила още и бягам от вас, щот ще прихвана. Пък ние с Росче знаеш ли как се нуждаем вече от гьостерицата ти (дето само я размахваше, пък сега, когато трябва, нито тя, нито ти на хоризонта), да ни кажеш какви сме кукувици, че стомасите ни са се свили, паниката лъщи, децата ошашкани (както си му е реда, грижим се редовно- поне аз), а 23-ти далееееч...  Sick Ей такива едни ги вършиш. Току забегнеш, блудна щерко...и след теб и потоп  smile3549

# 85
  • Мнения: 2 993
Добро утро, момичета,

Съжалявам, че вчера не можах да стигна до компютъра, но се прибрахме в късни доби.

А аз се чувствам някак   girluu  girluuпо-весела днес,  newsm68 smile3535още ми е хубаво, че имах възможност да споделям с хора, мисля, че по-точната дума е приятели,  dancingкоито да ме разбират, да ги вълнуват същите тръпки, да ги чувстваш близки. Беше истинско. Аз не съм много по писането, но ми беше хубаво и чакам с нетърпение следващи срещи.  smile3503  love001
Мисля, че и дечицата много си допаднаха.   loveuuuПоне такива са отзивите от мойто

# 86
  • Мнения: 1 210
Добро утро на всички!
Момичета, надявам се вече да сте се върнали по работните места (тези, които се развявахте по язовири и домашни пещи и такива...природни ухания)  smile3534 и да се връщате в темата, че ако не сме ние с Росче и Крисче, няма да я намерите повече (хайде сега аплодисменти  bowuu Не чувам, я още веднъж  reverance) Всъщност исках да кажа, че не е същото без вас и да докладвате как сте изкарали. И за тези с командировките се отнася същото (Биситка, на теб говоря  Naughty)
Росче, ти вчера като ми вкара тази муха- да я пращам ли сега на последните проби, да я спирам ли и аз от училище  Thinking newsm78 Съпругът ми снощи ми каза да запазя спокойствие и да дишам дълбоко  Rolling Eyes Не ме изненада.  Joy
Хайде, да ни е хубав денят и пълна темичката   bouquet И седмицата и най- важното- месеца да е несравним и ненадминат от прекрасни емоции (хич даже не намеквам за АК  smile3505newsm62

# 87
  • Мнения: 2 993
Дидка,

Не знам как е при Маги, но при нас е натрупана сериозна умора. Ние определено се нуждаем от тази почивка преди изпита. Каквото и да изпусне в училище, те са в състояние да го наваксат. 7-ми, 8-ми и 9-ти поне за нас ще са кошмарни и ще са ни жизнено нужни 12 дни почевка. Колкото и децата да не го усещат има натрупана умора. А и ние планираме 1-2 часа учене на ден / след10-ти/. После разходки и хубави емоции. Пълното откъсване от ученето също не е много полезно, защото поне ние излизаме от ритъм и първите ни резултати след това не са красиви. Но ще се съсредоточи само над това което касае изпита. Главичката да си отпочине поне от немски, физика, химия и т.н. Така мисля аз, а и така ми препоръча и медицинско лице, чието дете също учи там

# 88
  • Мнения: 4 447
Добро утро, красавици!  bouquet

Днес ще бъде един прекрасен ден!

Дойдохме си, обаче сега ми се ще да ползвам и поне един ден от почивните.... Уморих се някак от много празнуване.
Дечко поне игра футбол 2 дена. Няма компютър, няма БЕЛ и математика. Обаче кашля и това го уморява, ама май се пооправяме. Praynig

Няма да ви казвам колко хубаво ми беше.  Аз да не съм като вас, да дразня приятелките си. Crossing Arms В анчалото като прочетох, че срещата се отлага и да си кажа честно - зарадвах се. Зарадвах се, че нищо няма да изпусна. Пък то  - имало среща. И сега, понеже ще почнете да планирате следващата да си кажа навреме.
На 3;4;5 април не става.
Предишният уикенд на гореопределения период, или следващият - пак не става. (Предпочитам да е предишният, но кой ли ме пита). Т.е. единият ще е възможно, но още не знам кой от тези уикенди ще съм свободна.

Друго не се сещам сега.
Лек ден на всички и успешна работна седмица! Hug

# 89
  • Мнения: 2 993
Ауууу, днес всички са изчезнали. Weary Камъчето се е произнесла сутринта и от тогава никой ooooh! ooooh!
А и някой майчета май съвсем ни забравиха Thinking

Общи условия

Активация на акаунт