globa za pasavan

  • 2 503
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
Цитат на: maimunka
...ama az misleh che kato e s validna viza ne triabva,...
Визата няма нищо общо с валидността на паспорта. Май сама си се прецакала и ми се струва, че отговарът им няма да е по-различен от този на хората в посолството.  Sad Освен ако не наблегнеш за бременеенето ти тогава Embarassed  Grinning

# 16
  • Мнения: 1 194
Пасаван не съм вадила, но днес бях в консулството за паспорта на бебка и докато висях на гишето, на съседното минаха поне трима души и казаха , че паспорта им е "откраднат" и искат да се приберат с пасаван. Не им искаха доказателство , че са подали жалба в полицията(а според мен трябва, добре че не работя в консулството Twisted Evil ) и не им искаха глоба, само таксата. Явно всички са предупредени да казват, че паспорта им е откраднат, а не изтекъл или загубен. Всеки път като ходя в консулството , все има по няколко младежи с откраднати паспорти. някои може и наистина да са(ужас, пу-пу), ама пък всички тези???

# 17
  • UK
  • Мнения: 1 334
eh de da znaeh kakvo da kaza,a az chistosardechno si priznah  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 508
А3 моят си го и3пратих по пощата 3а БГ да ми ударят ви3а и и34е3на не3найно кьде ooooh! а а3 в Германия бе3 паспорт...Отидох в полицията и ка3ах 4е сьм била на дискотека и са ми откраднали 4антата с паспорта.Направиха ми протокол,платих си глоба в посолството 50? и си в3ех квитанцията в БГ да покажа 4е ве4е е платено.И а3 мьрморих,4е не сьм искала да ми го откраднат,но такьв си бил редьт.А3 не сьм го опа3ила.Дали ще е и3текьл или откраднат все се плаща...

Общи условия

Активация на акаунт