Новако-насърчителска

  • 7 001
  • 141
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 447
Тъкмо щях да кажа, че пропускате една много култова поза  Само че при нас е в налко по-различен вариант - аз лежа по гръб, а той на 4 крака отгоре, като жираф на водопой  Обикновено сутрешното кърмене протича по този начин.
Друга поза: мама седи на дивана, малчо пред нея прав


Малчо  Joy Joy Joy

# 76
  • Мнения: 6 029
Дона, това твое ли е?

# 77
  • Мнения: 765
Много хубаво ми стана като се зачетох сега, много се смея в момента, а Julie е права - типичен новак бях. Въпреки , че съм регистрирана месеци преди това, явно хормоните и наивността са си казали думата , а цинизмът ми е спял зимен сън- "ах Милумил, ах пюренце, ах колко лъжички, ах, ах, ах!!!" Grinning

# 78
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Само из нашите си публикации ровим.

# 79
  • Мнения: 6 029
Ама па Лиска ме утрепа, честно.  Grinning

# 80
  • Мнения: 3 447
Дона, това твое ли е?
Мое, мое  Blush

# 81
  • Мнения: 19 355
сега забелязах, че моите първи публикации вече ги няма . Нямам спомен какво съм писала в началото, но знам, че само в Майките стоях,а после в Кърмене. Някои подфоруми като ДиС въобще не ги бях забелязала, а да пишеш в Клюкарника ми се струваше загуба на време и тъпотия.
спомням си, че като бързах да напиша нещо ме мързеше да слагам запетайки и най-странното е, че никой не се беше заял затова  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 8 999
Аз май още съм си "новак".
Но, когато се регистрирах във форума, започнах да чета. Четох, четох, три месеца посветих на това да се ориентирам в обстановката, да поопозная бъдещите си опоненти, да вляза в ритъм, както се казва.
После пльоснах тема:

2296   За децата / Нашите деца / аман от пишман природозащитници  : понеделник, 26 февруари 2007, 13:23  
Не ми се нахвърляйте, моля, аз обичам животни, но повече обичам децата си! Дайте съвет как да се избавим от бездомните кучета - нещо наистина трябва да се направи по въпроса! Ако някоя пияна компания крещи под прозорците ми нощем, знам какво да направя - обаждам се в полицията /няколко пъти и с много сърдит тон/, но ако разбесняла се глутница кучета вият и не ми дават да мигна цяла нощ /какъвто е случаят снощи/ какво да направя? Въздушната пушка или смяна на квартала? Има ли служба, на която да звънна посред нощ и да се оплача от шума? Децата ми се будят и забелязвам, че като мине покрай тях бездомно куче, се страхуват - редно ли е да се обръщам към психотерапевт


Тази тема ме подсеща да взема да си съхраня в отделен файл безценните мисли, че някой ден как ще показвам на внуците как се пише във форум.

# 83
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
baibibi, има архив. Там пък, ако знаеш какви съкровища има ooooh!

# 84
  • Мнения: 5 393
Много бях компетентна по въпросите за кърменето, сега не толкова.

"Ако микроба се казва Е.coli той ще си направи поразия както и да я съхраняваш кърмата.Винаги има за какво да се притесняваме,но тук става въпрос за по-обикновените микроби  Whistling"

# 85
  • София
  • Мнения: 1 783
"По- обикновените микроби" - яко!

# 86
  • Мнения: 2 891
Aз съм пуснала тема за АБКМ и детските градини, но малко след това се набих (класически) в темата за изневярата и там питах, дали не може да са кръшне само от любопитство и интерес  Mr. Green

Изядоха ме и ме нарекоха с лоши имена.

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 16:06 от jj okocha

# 87
  • Мнения: 36 132
Аз съм антика в този форум и като първи публикации ми излизат такива от 2004 година.
А съм тук от 2002  Crazy

аз от февруари 2003 - направих 5 години във форума  bowuu
най-старите мнения са загубени отдавна, с архива така и не успях да се разбера, а последното тук е доста тъпо, за некадърните доктори в 25та п-ка - нищо интересно

# 88
  • Мнения: 5 393


Изядоха ме и ме нарекоха с лоши имена.

 spoko smile3560

# 89
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Аз съм антика в този форум и като първи публикации ми излизат такива от 2004 година.
А съм тук от 2002  Crazy

аз от февруари 2003 - направих 5 години във форума  bowuu
най-старите мнения са загубени отдавна, с архива така и не успях да се разбера, а последното тук е доста тъпо, за некадърните доктори в 25та п-ка - нищо интересно
Някой помни ли мен като новак Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт