Лунна диета - 29.02. - 04:18

  • 3 620
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Мацки , а всъщност не се ли сваля най-много при пълнолуние ?
ЗНае ли някой коя фаза какъв резултат дава .
А и можи ли вместо сок да се яде плод или зеленчук ?


не може нищо да се яде. а за другото - всичко си е до организъм ... при някои е на пълнолуние, при други - на другите фази ...

# 16
  • Мнения: 406
По принцип през двете седмици, в които намалява луната, тогава се отслабва най-много, така че и тази фаза е подходяща..

# 17
  • софия
  • Мнения: 99
хайде и аз се записвам за 29.02.дано като при вас има някакъв резултат.ще пиша после.

# 18
  • Мнения: 5 647
Този път хич няма и да се пробвам да я правя диетата. Пада се петък, а аз съм на купон....

# 19
  • Мнения: 229
Smile благодаря ти за новата прекрасна темичка!  newsm74
Записвам се за лунуването и аз. Само че не знам дали въобще може да се нарече лунуване, защото ще го направя на 28 февруари - четвъртък, защото в петък  lalalala

# 20
  • Мнения: 5 647
Smile благодаря ти за новата прекрасна темичка!  newsm74
Записвам се за лунуването и аз. Само че не знам дали въобще може да се нарече лунуване, защото ще го направя на 28 февруари - четвъртък, защото в петък  lalalala

29.02 е диетата. Петък се пада.

# 21
  • Мнения: 229
Да де, в петък е, обаче аз тогава съм на мероприятие, което включва ядене и употреба на алкохол, така че мисля да изгладувам четвъртъка

# 22
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Да де, в петък е, обаче аз тогава съм на мероприятие, което включва ядене и употреба на алкохол, така че мисля да изгладувам четвъртъка

Галя, мероприятието сигурно е вечерта, така че можеш да почнеш примерно от 18.00 в четвъртък и да гладуваш до 18.00 в петък. Така поне малко ще спазиш луната!

# 23
  • Мнения: 5 647
Да де, в петък е, обаче аз тогава съм на мероприятие, което включва ядене и употреба на алкохол, така че мисля да изгладувам четвъртъка

И аз ще пропусна гладуването именно поради тази причина, а и в събота съм и на друго мероприятие, така че диетата пропада.

# 24
  • Мнения: 5 001
Охооо дами биете отбой а?!И аз имам празник в петък,ама вечерта,така ,че ще си започна от утре след обяд и ще си карам до петък вечерта.Ще си хапна от всичко но по мъничко и готово....Ааа забравих да кажа,че събота и неделя пак ще има хам-хум....Но няма да се откажа поне 24 часа да съм на чай,вода и сок...... bowuu

# 25
  • Мнения: 5 647
Охооо дами биете отбой а?!И аз имам празник в петък,ама вечерта,така ,че ще си започна от утре след обяд и ще си карам до петък вечерта.Ще си хапна от всичко но по мъничко и готово....Ааа забравих да кажа,че събота и неделя пак ще има хам-хум....Но няма да се откажа поне 24 часа да съм на чай,вода и сок...... bowuu

Оф, а какво да кажа като нещо никак не ми се гладува и само си търся оправдания. В случая съм на купон.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 5 001
Охооо дами биете отбой а?!И аз имам празник в петък,ама вечерта,така ,че ще си започна от утре след обяд и ще си карам до петък вечерта.Ще си хапна от всичко но по мъничко и готово....Ааа забравих да кажа,че събота и неделя пак ще има хам-хум....Но няма да се откажа поне 24 часа да съм на чай,вода и сок...... bowuu

Оф, а какво да кажа като нещо никак не ми се гладува и само си търся оправдания. В случая съм на купон.  Mr. Green
'Ми тъй кажи деееее... Hug  Hug  Hug
Ама ние сме си тука и като решиш пак да почнеш,ще си се появиш пак....  bouquet

# 27
  • Мнения: 5 647

'Ми тъй кажи деееее... Hug  Hug  Hug
Ама ние сме си тука и като решиш пак да почнеш,ще си се появиш пак....  bouquet

Оооо, аз ще следя какво си пишете тук и ще се включвам от време на време.   bouquet

# 28
  • Мнения: 229
Ох, накарахте ме да се замисля дълбоко  newsm78 newsm78 newsm78
Как е по-добре: да гладувам на 28 целия ден ИЛИ да почна от 18 часа на 28 до 18 часа на 29???

# 29
  • Мнения: 5 647
Ох, накарахте ме да се замисля дълбоко  newsm78 newsm78 newsm78
Как е по-добре: да гладувам на 28 целия ден ИЛИ да почна от 18 часа на 28 до 18 часа на 29???

Според мен е по-добре да започнеш от 18 ч. на 28.02 до 28 ч.  на 29.02.

Общи условия

Активация на акаунт