ALNO - въпроси и отговори

  • 3 319
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 427
Къде е опцията за свободно стоящи печки? Видях хладилници,миялни,микровълнови,но не и обикновена печка.

# 16
  • Мнения: 274
Къде е опцията за свободно стоящи печки? Видях хладилници,миялни,микровълнови,но не и обикновена печка.
Няма такава, за съжаление. Вариант е да избереш от Special articles/misc. - special atricles - built-in oven  и просто да й промениш размерите.

# 17
  • Мнения: 679
Не мога да сложа врата на допълнително сложена стена в стаята и направо побеснявам!

Така става:

Когато не ти позволява да сложиш нещо с мишката, където искаш, отново с F4 му задай точното местоположение. Това става като му зададеш позиция по трите измерения - x, y, z

# 18
  • Мнения: 274
Ати,
с панел става /само да не кликнеш след това на него, че си отива пак, където той си знае/, ама с вратата не ми се получава - просто като мина в 3D не ми я показва после.
Стана и с вратата, ама след наместване никакво кликане, че сичко отива по дяволите!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 493
Само на мен ли се случва - докато съм в 3Д режим и променя цветовете на плотове, шкафове и т.н. и след като опитам да го сейфам и то не го помни - връща първоначалните на стройки които са си по дефолт на програмата  newsm78. Направих го три пъти и все това прави  #2gunfire

# 20
  • Мнения: 274
Да, така прави, но след като затвориш и отвориш отново програмата и заредиш въпросният проект, ще ти покаже цветовете, които си сейфала. Не се притеснявай. Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 4 493
Пак аз,  Wink да питам експертите - искам да разпечатам кухнята която съм направила без да ми слага никакви цветове - т.е. възможно ли еда се разпечата така че шкафовете да излезат бели - само с черен контур, за да се виждат детайлите

# 22
  • София
  • Мнения: 346
Въпросът ми вероятно ще ви се стори тъп,но:след като прочетох за програмата от тук си я свалих от download.bg ,но не иска да тръгне.Дава някакво съобщение и като натисна ОК не става нищо.Моля,помогнете... Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 4 493
Пиши ми на лични имейлът си - ще ти я изпратя, аз я свалих от друго място, но сега не мога да го открия сайта

# 24
  • София
  • Мнения: 4 493
http://www.download.com/ALNO-AG-Kitchen-Planner/3000-2131_4-10400750.html - от тук можеш да го дръпнеш
Много е голямо и ми е трудно да го изпратя, но ще опитам пак  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 346
Свалих я и от даденият линк и пак резултатът е същият Sad.Дава ми това съобщение:
Minimum screen resolution is 1024 x 768 pixels with 32 bit color depth.Program will be terminated.
 И отдолу ОК!

Нямам предства как да постъпя.
 newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 4 493
на какъв компютър се опитваш да я инсталираш - това съобщение ми звучи така , че все едно нямаш необходимия ресурс от хардуер и не може да тръгне програмата или просто процесорът и видеокартата ти не поддържат тези показатели

# 27
  • София
  • Мнения: 346
На компютърът ми у дома.Досега не съм имала проблеми с инсталирането на някоя програма.Бях инсталирала Аутокад и всичко беше точно,затова се чудя  сега.Процесорът ми е Celeron2.4Ghz,128kb.cache,а видеокартата е AGP GEFORSE FX 5200,128 MB DDR,ASUS V 9520 TD,128 bit

# 28
  • София
  • Мнения: 4 493
На компютърът ми у дома.Досега не съм имала проблеми с инсталирането на някоя програма.Бях инсталирала Аутокад и всичко беше точно,затова се чудя  сега.Процесорът ми е Celeron2.4Ghz,128kb.cache,а видеокартата е AGP GEFORSE FX 5200,128 MB DDR,ASUS V 9520 TD,128 bit
компа ти е достатъчно добър,  незнам защо го дава това съобщение  newsm78 възможно ли е проблема да е в резолюцията на която е  настроен сега десктопа ти /това ми се струва малко вероятно но ако искаш опитай да го нагласиш на исканата резолюция и цветове и пробвай да стартираш програмата/
Не сравнявай ALNO с Акада - имат нужда от различни неща  Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 346
Дааа, и аз мисля,че в това ми е проблемът.Ако ми кажеш как да янаглася десктопа на исканата резолюция тържествено обещавам,че ще те черпя.Ама наистина,защото ми е важно...

Общи условия

Активация на акаунт