Влияете ли се от чуждото мнение?

  • 4 115
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
И не само,Ники.Всички използваме Ариел и Памперс.Също Либрес и always.

# 16
  • Мнения: 2 978
От някои неща да, от други не.
Зависи в какво настроение съм и дали искам да чуя другото мнение Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 7 039
Да и то много, чак на моменти се дразня на себе си. Хубаво е, че се влияя най-вече за маловажни неща, за по-сериозни е доста трудно да ми повлияе някой.

# 18
  • Мнения: 589
Всички се влияем, понякога дори не го осъзнаваме.

# 19
  • Мнения: 2 386
Аз се интересувам от чуждото мнение само за информация. Sunglasses

Отговарям с цитат на новак. Да не кажете после нещо...

# 20
  • Мнения: 2 448
Не, даже като видя, че някой се опитва да ми наложи мнението си, правя точно противоположното.
Че то това си е вид повлияване.Като не ти пука, правиш квото си искаш , а не обратното на останалите.

# 21
  • Мнения: 2 448
Всички се влияем, понякога дори не го осъзнаваме.
newsm10

# 22
  • Мнения: 516
Никога не излизам от нас, преди Мария Лу да е одобрила стайлинга ми. Събуждам я сутрин рано с ММС-и на различни модни трендове.

# 23
  • Мнения: 494
 За дрехи-изобщо! Имам си огледало-поглеждам се там-ако се харесам -излизам. Ако пък ми е студено (защото на мен почти винаги ми е студено Grinning) слагам шапка и ръкавици още през септември. А днес, например, по обяд, бях навън по къс ръкав, защото беше сигурно над 25 градуса...
 Иначе, по принцип...зависи. Ако нечие мнение е изключително важно за мен и това винаги зависи от човека и доколко държа на мнението му изобщо-трудно, но се случва да ми повлияе. За съседките, за непознатите, за безразличните и тяхното мнение съм писала вече в една "съседска" тема, както и в една друга (за майките с количките по пейките, които задължително ти се натрисат, точно когато бебето заспива, с уникалния въпрос:"Е, как е? Спите ли?" Laughing) -та...хич не ми дреме...Повечето пъти нито ги забелязвам, нито ги чувам, нито им отговарям...същински темерут съм в очите на някои обаче грам не ми пука Mr. Green. Много си ми е спокойно даже... Grinning Mr. Green

# 24
  • Мнения: X
Влияя се,но не от всяко.

# 25
  • Мнения: 94
Преди -да,но сега не ми пука особенно.Има една приказка:"По-добре на хората в устата,отколкото на хората в краката". Peace

# 26
  • Мнения: 3 634
Някога отхвърлих момче, което много исках заради мнението на околните. След години го направих с друг заради нетолерантността в България към смесени бракове. Съжалявам и за двата случая. Съпругът ми не спряха да го плюят през цялата ни връзка, но вече не ми пукаше за чуждото мнение. Сега вярвам, че то често е плод на завист, а не добронамереност.

# 27
  • Мнения: 227
Влияя се, но за малко по-важни въпроси. Особено, по които имам някакви колебания.
И аз така.
А в твоя случай-не бих се повлияла-днес времето беше много топло.

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Влияя се от мнението на хора, които съм преценила, че са по-компетентни от мен или поне колкото мен. Но за случаи подобни на описания - не.

# 29
  • Мнения: 1 081
много рядко.... обикновено имам свое собствено   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт