Храненето до 4 часа следобед гарантира страхотни резултати

  • 21 190
  • 280
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 481
sisolinda,не мисли ,че нямаме такива преграшения,поне аз имам.Мисл,че не е толкова фатално една салата.Аз например като знам,че ще излизаме с приятели гледам през деня д не се храная много ,а  само салата  или нещо леко.

# 226
  • Мнения: 223
Здравейтееее   bouquet
Добре дошли на всички новички  newsm51
Аз да ви се оплача само обикалям тоя хладилник като някакъв индианец  smile3515 за сега ударжам фронта ама скоро трябва да му сложа табела no indians  newsm55 newsm50

# 227
  • Мнения: 304
Здравейте отново! Аз пък да ви кажа не правя изключения и вечер освен ябълки не хапвам друго, ако излизам някъде прсто пия само вода! Организма ми привикна към този режим и като хапна вечер ми става тежко и се чувствам некомфортно! За съжаление все още има дрехи в които не мога да се напъхам Thinking тъкмо започна самочувствието да ми се възвръща и пак се обезкуражих като си прередих гардероба и пробвах това-онова! newsm78
Но разбира се няма да се предавам ще отслабна на всяка цена, искааам да съм същата като преди Peace
Предложете някои вариант за спортуване за по-мързеливи ангажирани майки, но да не е фитнес, ако може да е в домашни условия? Joy Joy Joy Joy Joy

# 228
  • Мнения: 190
Предложете някои вариант за спортуване за по-мързеливи ангажирани майки, но да не е фитнес, ако може да е в домашни условия? Joy Joy Joy Joy Joy

Упражненията на Синди - виж във форума има си тема - Синди Крауфорд - предизвикателството или нещо такова. Има и линкове на първата страница да си ги свалиш. Не са много дълги, а пък има резултат и се горят калории, защото са си яко кардио. Не ти трябва екипировка, нито уреди - само един стол и две бутилки вода...
 Peace

# 229
  • Мнения: 304
Мерси за инфото, ще разгледам Grinning

# 230
  • София
  • Мнения: 1 956
Предложете някои вариант за спортуване за по-мързеливи ангажирани майки, но да не е фитнес, ако може да е в домашни условия? Joy Joy Joy Joy Joy
Ако имаш възможност си купи крос тренажор и едни гири от 1-2 килограма. И започваш - всеки ден по 2-3 упражнения с гирите, после коремни преси колкото можеш, после 2-3 упражнения за дупе и накрая започваш с кростренажора първо 10 минути, след 3-4 тренировки минаваш на 15 и така докато го издокараш до поне 30 минути. Ефект е има, ом и хапването ще го орязваш.

Аз пробвах вашия режим вчра. (Още от гимназията изявих голям интерес към биологията, медицината и най-вече метаболитните процеси, понеже нали 90-те беше бум на манекенките  Mr. Green ) Пробвам разни работи, които ми харесват. Та значи вчера закусих един пакет шунка Тандем (нарязана), 2-3 филийки бонус, половин Туикс (без какаови изделия не издържам), към обяд хапнах няколко хапки торта с виенско кафе в една сладкарница, а в късния следобед обядвах един свински сач с една бира (защото ое кърмя  Embarassed) и 2-3 картофчета - другите пробутах на мъжа ми и детето. Вечерта обаче не издържах и изядох половин кисело мляко. Но... тази сутрин отбелязах -1 кг!!! Днес мисля да си го върна, че и без това съм вейка (от толкова голям интерес към спорта и диетологията  Crazy), че иначе мъжът ми няма да ме ще като скелетясам.
Та изводът е - режимът си го бива! Но едно да ви кажа от опит - обсеби ли се човек от някаква идея и тя стане ли му фикс, нещата се закучват. Трябва издействането на хубава фигура да не ви е отчаяна фикс идея, а просто начин на живот и забавление. Тпова не е непостижимо, просто човек трябва да спре, да се успокои и да поеме напред с усмивка.

# 231
Здравейте момичета!Добре дошли на всички нови попълнения  bouquet!От три дена не мога да се включа,само успявам да прочета какво сте писали и все някое от моите момчета ме изгонва от компютъра.Сега да се отчета:за една седмица на режима съм-2кг.Много съм доволна , защото успявам да го спазвам и виждам,че има резултат. newsm44 newsm44 newsm44. Е и аз имам едно прегрешение-в петък ходих на механа и пих една малка ракийка с една салатка.Иначе съм изключила напълно хляба,ограничих сладкото(без него не мога)Ям това ,което съм сготвила за всички,но по-начесто и по-малки порции до16ч.Пожелавам успех на всички бойни другарки и не забравяйте да се усмихвате!Между другото можете ли да ми кажете как да си сложа и аз такава линийка с килограмите.

# 232
  • Мнения: 190
Днес с новото време един час по-рано се вечеря Simple Smile Аз даже преди 3 часа приключих и сега след малко ще си правя упражненията и такива неща. Кажете вие как сте днес?

Жени, успя ли да устоиш на хладилника, индианец такъв?  Wink

BORITOO, ако още не си открила как се слагат линийки, пиши ми на лични, ще ти обясня.

Трябва издействането на хубава фигура да не ви е отчаяна фикс идея, а просто начин на живот и забавление. Това не е непостижимо, просто човек трябва да спре, да се успокои и да поеме напред с усмивка.


Права си за това, и това е якото на режима - че не е някаква бърза диетка за 2 седмици 10 кила и после връщаш 15... А си е постоянен режим на хранене или аз поне така го разбирам и така искам да стане при мен.

Master, какво стана, избра ли си упражнения? Ако се ограничаваш в яденето, е задължително да стимулираш метаболизма си с някаква физическа активност, иначе ще зацикли и удряш платото и нито ядеш като хората, нито сваляш и изобщо доста неприятно. Така че наистина се насочи към нещо, каквото и да е, но да има движение, спорт...

На всички останали  Hug Hug Hug

# 233
  • Мнения: 3 036
Аз днес малко се поизложих. Embarassed
Бях без закуска,но на обед то не беше салата,ядене, десерт от плодове.
Следобед  си направих кафе и закусих с банички.
А сега  вечерях,че бях освирепяла от глад.
Пих вода,може би поне 1,5,гладих и прах килими,което може да се сметне за спортуване.
 Grinning
От утре ще се поправя.

# 234
  • Мнения: 304
Здравейте! Днес отново съм стриктна хапнах само към 16 часа слата, яйце, сирене и шунка, сега пия чай!
Dexy   Laughingблагодаря ти за съветите,  адски си права найстина ако продължавам без спорт ще зацикля и то сериозно! Свалих си CD-тата от утре започвам всеки ден или поне през ден да тренирам. Имам воля да не ям, отказах и цигарите защо пък да не успея и в спорта да се наложа!
На всички продължавейте все така и ще успеем заедно Joy

# 235
  • Мнения: 223
dexy   успях да му устоя ама ми се ще по-бързо да сваля и за тва от вчера спрях хляба и сладкото ...  Rolling Eyes  Naughty Днес се теглих и си стоя още на -8 килца.. ама аз съм си виновна защото покрай проблемите с цикъла ми бях зарязала режима и ядях до 7  ooooh! Но от 1 седмица насам съм пак с вас  Peace
master333 браво за желаниет и усилията, които полагаш
desi_minkova    bouquet
BORITOO браво за минусите  Mr. Green
Аз днес за закуска : кафе с един сухар със шунка
обяд : зелена салата с краставичка и минерална вода
вечеря .. заковах в 4  Mr. Green италианска салата - макаронки с марулка шунка и зеленчуци  Mr. Green
Е това е от мен

# 236
  • Мнения: 467
Чувствам се страхотно особенно сутринта. Ще продължавам с вас. Вчера бях на пилешко месо с малко зелени зеленчуци, 3 л вода и днес съм минус 1-1,5кг , супер. Много добро начало като за мен Wink, 4е имам доста да свалям 20 кг. Успех на всички!

# 237
  • Мнения: 304
Tinaina добре дошла в отбора! Hug И мен много ме мотивира чувството на комфорт и лекота сутрин, лекия и спокоен сън нощем! Grinning Това е само началото ще се чувстваш все по-добре!
Аз за днес приключих с храненето на зъболекар съм няколко часа Close

# 238
Здравейте,момичета! Браво на вас! и аз имам нуйда да посваля няколко кг. но не знам дали ще успея да устоя на този рейим. Прочетох внимателно менютата ви и........ newsm78 може би и аз да се присьединя кьм  вас , ако ме приемете естествено Embarassed Simple Smile

# 239
  • Мнения: 223
добре дошла при нас  Lilqna Karakoleva не се притеснявай ще свикнеш , трудна е първата седмица и по - точно вечерите   bouquet
Tinaina браво за минусите   bouquet
master333 да кажеш после как мина при зъболекря   bouquet а аз утре съм на логопед  Mr. Green ще се уча да каам р , нали и аз логопедка ще ставам и трбва да съм перфектна в говора  Laughing
а днес закусих 1 черен сухар с малко шунка , сега си варя картофки и после ще си ги хапна със зелена салатка и 1 пържолка   bouquet за вечерта съм си приготвила грейпфрути и ще си правя фреш  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт