Моля,помогнете!Ноктопластика..Бургас

  • 8 336
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 420
Здравей, Поли!
Ако можеш да ми дадеш някакъв тел на въпросната дама - Доби, ще ти бъда изключително благодарна! Върнах се в Бургас след близо 2.5г. време и просто съм в ужас, защото вече втора т.нар маникюристка ми окепазява ноктите!  #Cussing out

По-специално се интересувам  от ноктопластиката, понеже и аз като някои от учатниците съм просто "пристрастена" към ефектните дълги нокти? Благодаря ти предварително!

# 16
  • Мнения: 648
 Препоръчвам горещо и Матилда, която работи в хотел "Аква" Peace

На ЛС мога да дам телефони.

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 00:25 от Nadejdica

# 17
  • Мнения: 63
Аз смятам че нацелих джакпот с Маги от beauty sun.30лв струва ноктопластиката и 3 месеца не ми мръдна.На 2 седмици се прави попправка ако има нещо.

# 18
  • Мнения: 256
Аз смятам че нацелих джакпот с Маги от beauty sun.30лв струва ноктопластиката и 3 месеца не ми мръдна.На 2 седмици се прави попправка ако има нещо.
разбрах че вече е в нов салон къде знаете ли адреса

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 16
в един блок зад спирката на бул. Христо Ботев и Билкова - точния адрес е Шейново 69 тел.811110

# 20
  • Хасково
  • Мнения: 222
А знаете ли къде правят Fly on?

# 21
  • Мнения: 0
здр., аз съм маникюристка от съвсем скоро работя в Бургас, studio N&V, преди това работих в София, с ноктопластика съм вече 2 месеца без никакъв проблем правя си подръжка по веднъж в месеца! Много ме учудва това, че в Бургас не е чак толкова актуална ноктопластиката!? Confused Немога да си обясня защо? Самнявам се, че няма добри маникюристки в Бургас! В  София се правят по 3 ноктопластики на ден, а  в Бургас по 3 на месец. СТЕГНЕТЕ СЕ МОМИЧЕТА! успех ако имате въпроси ми пишете на личния или 0886776051-Краси

# 22
  • Мнения: 63
Направих си скоро при Деси Пейкова.Страшна е,много бързо работи,на много добри цени..невероятна мадама.Ако се интересува някой за телефон ще дам Simple Smile

# 23
  • Мнения: 256
кажи повече инфо къде е сарона цени тел

Общи условия

Активация на акаунт