След като родя ще ми спадне ли поне малко корема и бедрата?

  • 3 374
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
аз до последно си се побирах в всички дрехи-качих 8 кг.

# 16
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
коремът ми още на следващия ден изглеждаше плосък /през ношницата/, бедрата ми отслабнаха по-натам
Hug
Е на изписването няма да си първа убавица  Mr. Green аз изглеждах бледа и уморена, с малко коремче  Embarassed
Но след месец или по-малко ще се побираш в старите си дрехи, а като почнат разходките и тичане след бебо тогава да видиш...
Аз бях станала 45 кг по едно време с Големия - кожа и кости
Леко раждане и бързо въстановяване, с малко сладко бебе!  Hug

# 17
  • Мнения: 4 555
Ох, каква драма, чак и сълзи, мале мале  ooooh!
Особено пък с тези колосални 13 кг, как се търпиш въобще не знам, ами че ти си направо кит!

Гледай да ти е живо и здраво бебето, килограмите са бял кахър  Peace

Аз свалих 11 с раждането  Wink

# 18
  • Мнения: 745
Ако имаш желание ще ги свалиш!!!!Както са писали ,всичко е много индивидуално!След като излязох от болницата се бях разделила само с 4 кг.

# 19
  • Мнения: 1 546
Поне малко ще ти спадне корема.За бедрата - едва ли. Моя корем вече доста се прибра, но ханша и бедрата ми са все така широки.

# 20
  • Мнения: 257
Аз качих 17 сг  и сега 2 мес след раждането съм 64.Корема ми спадна около седмица след раждането(все още имам коремче но е много въничко)Зависи и от това дали ще ти сложат пясък или лед на корема веднага след раждането на мен ми сложиха и матката ми се посви още там,а на една друга родилка не бяха сложили и изглеждаше все едно е в 7 мес. ooooh!

# 21
  • Мнения: 219
коремът ми още на следващия ден изглеждаше плосък /през ношницата/, бедрата ми отслабнаха по-натам
Чак пък на другия ден  Shocked  Shocked Shocked според мен доста пресилено.
Не се притеснявай, няколко дни след раждането изглеждаш пак като бременна, а после - се махат килограмите полека, лека, с желание, безсъние и тичане покрай бебока.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Горкана.  Grinning На някои късметлийки наистина им се прибира коремът още докато са в родилното. Видях една такава. Дано и ти да си така. Аз почаках бая време. По време на бременността качих 20кг. С раждането свалих 7. А после покрай кърменето пак тръгнах да качвам.  ooooh!  Накрая се взех в ръце и почнах диети, упражнения и се оправих.

# 23
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ох, на мен не успяха да ми донесат нормални дрехи за изписването и трябва да ти кажа, че бременните панталони и блузка много ми "хлопаха" след раждането Grinning
2 седмици престой в болницата + раждане + още 1 седмица с бебето Whistling - и 20 килогама оставих в родилния дом Peace

# 24
  • Мнения: 423
Честно, каквото и да ти говорят, като родиш едва ли ще имаш време да си мислиш дали ти се е прибрал корема или не. Споко, няма да изглевдаш така, както иглеждаш в момента, макар че 13кг. сда нищо:)

# 25
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273



 Корема ще ти спадне със сигурност. Simple Smile

 Останалото си е до ген и структура.Аз качих 12кг. и със раждането смъкнах само 4.Останалите ги махнах за около 7 месеца с много спорт и диети.Но определено отслабвах много по-бавно след раждането, отколкото преди това.

Същото се случи и при мен, но бях качила 20кг. Не можах да ги сваля до нормата от преди бременността, но със спорт и подходящ хранителен режим си докарах тялото в което се харесвам! Peace

# 26
  • Мнения: 1 114
Аз качих 30 кг. А бях 46 когато забременях. Почти се удвоих. Сега 11 месеца по-късно резултата е свалени 21 кг., остават 9, но имам чувството, че всичките за в дупето и бедрата. Почнах да спортувам, но предполагам, че ефектът ще е след доста време. Не ми стават старите дрехи въобще.

# 27
  • Мнения: 4 292
Аз качих много малко, само корема ми личеше известно време. Може би около десетина дена. Имах да свалям два три килограма, не повече, изобщо не съм разбрала как и след колко време е станало това.
Иначе, моя приятелка която качи по време на бременността към 30 кг. влезе във форма след няколко месеца, без да полага особени грижи, пък и кърмеше. Много и се възхитих, наистина.  Simple Smile При всеки е различно, струва ми се.

# 28
  • Мнения: 1 197
За корема,че ще спадене,то е ясно ще спадне,а за бедрата малко по-късно,но честно казано като родиш това ще ти е най-малката грижа.  bouquet

# 29
  • Мнения: 6 274
...Чак пък на другия ден  Shocked  Shocked Shocked според мен доста пресилено...
Според мен не е никак пресилено Naughty . Както вече казах - на мен не ми личеше , че съм родила предния ден . За доказателство мога да пусна снимки от изписването . Беше лято и съм с такава рокличка , че просто нищо скрито - покрито не остава  Embarassed. А от долу краката ми стърчаха като "клечки за зъби"  smile3532, както казваше нашия татко . Така , че - всичко е възможно . smile3521

Общи условия

Активация на акаунт