похвалете дезодоранта си

  • 8 396
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 165
SANEX - в последно време ползвам само него и съм адски доволна. Мъжът ми също ползва дезодорант на същата марка и казва че не е имал по-добър и ефикасен дезодорант.
Подкрепям за SANEX.Аз използвам ролките им, а спрей много харесвам на Леокрема, който е с перлен екстракт.

# 16
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Използвам отдавна само този на Нивеа, свеж, траен и няма талк, не понасям дезодоранти, които оставят бели петна по дрехите.



 Peace PeaceПрекрасен е , и на мен ми е любим
Peace Както вече казах и аз съм най-доволна от този. И исках да добавя, че този дезодорант(а и други разбира се) не оставя бели петна, както рол-он-те и особено стиковете.

# 17
  • Мнения: 180
Да е "без миризма", но най-важното - ефикасен и траен? Ако няма миризма, кое ще му е трайно??
трайното ще му е действието - аз дезодоранта си го ползвам за да не мириша на пот, а пък ако реша да мириша на нещо - ползвам парфюм... ама явно ти не си така...

# 18
  • Мнения: 942
Тъмно лилавия на Буржоа (спрей) доста е ефикасен против изпотяване и мирише приятно и трайно.
НАЙ-ДОБРИЯТ!!!!!!

# 19
  • Мнения: 852
Ползвала съм Дав,Нивея,Рексона,в момента ползвам Адидас и съм много доволна Peace

# 20
  • Мнения: 1 802


Не се оставям без Бяла Нивеа. Ползвам и други разбира се, но бяла Нивеа винаги ми се намира  Peace

# 21
Adidas
Не оставя следи, не щипе след обезкосмяване, всички цветова са с приятен аромат и издържа от сутринта до вечерта.Ползвам го вече 2 години и не мисля да го сменям.
Поздрави!

# 22
  • Мнения: 1 280
Adidas
Не оставя следи, не щипе след обезкосмяване, всички цветова са с приятен аромат и издържа от сутринта до вечерта.Ползвам го вече 2 години и не мисля да го сменям.
Поздрави!


           Peace Adidas страхотен е, но момичето иска да е без миризма, а на Адидас миризмата му е трайна.
            И Нивеата обожавам  Peace Без миризма не съм ползвала, но Нивеата е много свежа и ненатрапчива

# 23
  • Мнения: 50
Adidas
Не оставя следи, не щипе след обезкосмяване, всички цветова са с приятен аромат и издържа от сутринта до вечерта.Ползвам го вече 2 години и не мисля да го сменям.
Поздрави!


           Peace Adidas страхотен е, но момичето иска да е без миризма, а на Адидас миризмата му е трайна.
            И Нивеата обожавам  Peace Без миризма не съм ползвала, но Нивеата е много свежа и ненатрапчива
И аз съм  супер доволна от адидас-ползвам предимно синия,но и другите разновидности ми харесват.

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
От години не използвам дезодоранти.....,предпочитам лосион(крем ) за тяло, рол он и парфюм.

# 25
# 26
  • Мнения: 4 447
Най-доволна съм от Rexona. ...

Точно!  Peace

# 27
  • Мнения: 180
От години не използвам дезодоранти.....,предпочитам лосион(крем ) за тяло, рол он и парфюм.
е та - точно - ролл-он си е и моя дезодорант... дезодорантите биват в различни форми и опаковки - има спрей, има ролл-он, има стик...
един и същи дезодорант може да го има в няколко варианта.

добре де, а никой ли не ползва дезодоранти, които да не се продават в супермаркетите, а нещо от типа на Roc, Vichi, Lancome... или нещо подобно?
Мислех да си избера някой део от сайта на ягодка, и затова ви разпитвам...

# 28
  • Мнения: 4
На Дав ползвам и съм доволна

# 29

Общи условия

Активация на акаунт