Полижинакс по време на бременност?!

  • 2 660
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 589
И аз го ползвах към края на бременността. Няма проблем, а и нали лекар ти го е изписал. Peace

# 16
  • Мнения: 371
И на мен вече два пъти ми го изписваха Peace

# 17
  • Мнения: 425
И на мен ми го изписа лекар.А на листовките винаги пише така,нещо като предупреждение и застраховка Peace

# 18
  • Мнения: 523
Щом ти го е изписал АГ няма проблеми . И аз съм доволна да ви кажа .

# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
Често го изписват по време на бременност, защото точно тогава се развъждат много гъбичките.

# 20
  • Мнения: 200
И аз съм ползвала, не се притеснявай, слагай го да ти минава инфекцията, тя е по-опасна за бебо, ако не се увладее на време  Peace

# 21
  • Мнения: 1
И аз съм ползвала в края на третия месец "Полижинакс" и то 12глобули, но не бих казала че ми помогнаха. Към края на този месец / шести / АГ ми предписа нов курс с него.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
Моят гинеколог, споменавайки му за притеснението си от ползването на Полижинакс, каза че в поледните месеци от бременността няма никакви проблеми да се ползва.

# 23
  • Мнения: 780
Ползвала съм-нямаше проблеми,но не ми реши моя проблем, та слагах и флагил/май така се казваха/.Бях в последните месеци.

# 24
  • Мнения: 78
И аз ползвах,нямах проблеми,но и нямах ефект.Може би ми е помогнало дотолкова,доколкото не ми се увеличи течението,но си го имах.

# 25
  • Мнения: 2 447
И аз го ползвах.Доки ми го изписа две седмици преди термина за всеки случай ако иам нещо да се изчисти преди раждането

# 26
  • София
  • Мнения: 44 129
Ползвах 2 пъти, един в 7 месец, после едни други, после в последната седмица пак полижинакс. Всяка втора бременна й го изсписват. По-добре е това, от колкото с коквжтж ш до бшлж тичение по време на раждането.

Общи условия

Активация на акаунт