Тренч

  • 14 365
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 779
виждала съм такива шлифер4ета от дънков плат като на снимката,със същата яка като тук http://www.promod.eu/images/produits/photo1/pp400136.jpg,..но заради яката не си го взех

# 16
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Харесвам,но още не съм си взела.Днес мерих един страхотен,но беше единична бройка и номера беше "m",беше ми голям.Иначе е  с много интересно късо ръкавче,силно вталеничко,с коланче,а надолу беше балон,за първи път видях такъв,седеше ми супер,ама голям за съжаление.И цената му беше само 75лв. #Crazy

И къде това? Да се изпробвам аз. Laughing

# 17
  • Мнения: 1 885
виждала съм такива шлифер4ета от дънков плат като на снимката,със същата яка като тук http://www.promod.eu/images/produits/photo1/pp400136.jpg,..но заради яката не си го взех

За мен яката е ОК, но дънковия плат не  Naughty
Ама аз съм малко странна в това отношение. Сигурно съм единствения човек дето не обича дънковото. Твърде обикновено и банално е за моя вкус.
Имам една единствена чанта... по-скоро торба от нещо като дънков плат, ръчно рисувана от моя приятелка

# 18
  • Мнения: 279
Тренча е наистина много хубава връхна дреха. Аз си поръчах ето този http://www.promod.fr/manteaux/manteau-en-toile-coupe-en-a-blanc- … 4240002020N6.html и го чакам да пристигне.Имам само един, ама той е много тънък и не става за сега. А този е с пеобразна кройка и се надявам да ми стои добре, че съм бременна.
А по магазините има, днес даже видях един страхотен-лилав с четвърт ръкав и втален. Как искам, ама сега не става да си купя втален Rolling Eyes
 ....оправих линка, че не се отваряше нещо....

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 22:36 от katentze

# 19
  • Мнения: 199
и аз съм голям фен на тренча.имам цикламен

# 20
  • Мнения: 779
може да е сме6но,но мисля,като казаха по-горе,4е ако се каже трен4-ооооооо,да,харесвам се казва,а като се каже шлифер обратното hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 21
  • Мнения: 279
може да е сме6но,но мисля,като казаха по-горе,4е ако се каже трен4-ооооооо,да,харесвам се казва,а като се каже шлифер обратното hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Въможно е , но аз винаги съм си ги харесвала и само да вметна ,че те са модерни от 2 години, ако не и 3.
И още нещо, правилно е да се каже тренчкот . Аз поне така знам, ама реших да не се обаждам. А и няма лошо да се каже шлифер, че ще си изгубим нашите думи от речника и вземем да го обърнем на English Joy

# 22
  • Мнения: 7 723
за тези,които се чудят какво е тренч,заповядайте: Wink

http://www.promod.eu/coats/trenchcoats
Жива да си..... Hug
......а аз съм учила за конструтр- моделиер....уж ooooh! ooooh!

# 23
  • Мнения: 1 885
Тренчкот се казва наистина ама на мен ми звучеше много префърцунено... така накратко ми е по-присърце  Laughing
Иначе тренча е новия стар шлифер наистина, само че втален, до коляно и напоследък с войнишко закопчаване и колан.
Ще видя да пообикалям събота да си харесам нещо...

Колко пари е разумно да отделя според вас? Около 100-120 лв мисля че е в границите на нормалното без изхвърляне.
А аз напоследък прекалявам... миналата седмица изкрънках една скъпарска чанта и сега ми е гузно, ама и я развявам гордо де  Grinning

# 24
  • Мнения: 279
Tony_in_love, толкова някъде до 120лв. Повече недей да даваш, само ако е много хубава кройката и не можеш да му удържиш.
Ама тъпото е че сега ще са надути цените им, защото те излизат като пролетна колекция май newsm78
Макар, че мисля и за 70лв.  някъде може да намериш, ама ако ти се обикаля Wink

# 25
  • Мнения: 779
Тренчкот се казва наистина ама на мен ми звучеше много префърцунено... така накратко ми е по-присърце  Laughing
Иначе тренча е новия стар шлифер наистина, само че втален, до коляно и напоследък с войнишко закопчаване и колан.
Ще видя да пообикалям събота да си харесам нещо...

Колко пари е разумно да отделя според вас? Около 100-120 лв мисля че е в границите на нормалното без изхвърляне.
А аз напоследък прекалявам... миналата седмица изкрънках една скъпарска чанта и сега ми е гузно, ама и я развявам гордо де  Grinning
може да се засе4ем,и аз ще обикалям тогава,ако не ме домързи де и ако е хубаво времето Party

# 26
  • Мнения: 2 386
Помня, помняяя темата за шлиферите.  Mr. Green
Аз нямам такова нещо, защото ми е леко нефунционално. От зимните парцалки често скачам на летните и нося разни цветни сакенца и фертикенца, но по-късички и плътнички.

# 27
  • Мнения: 1 368
Da, и аз съм почитател на тренчкота или шлифера. Имам един - патладжанен цвят с метална нишка, балон. Вече няколко дни го нося.
Очаквам и един от Ларедут - цвета в превод е индиго, но когато дойде ще стане ясно.
Не съм фен обаче на мокасините и си го съчетавам с обувки с висок ток. Simple Smile

# 28
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
имам такъви такъвмного си ги харесвам

# 29
  • Мнения: 154
Аз му казвам тренчкоут и имам да , черен  Mr. Green Много си го харесвам .

Общи условия

Активация на акаунт