детски колички

  • 3 255
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Кенгуру - от изброените ми се струва най-доброто решение  Peace

# 16
  • Мнения: 9 973
Мястото на питането е в На пазар, там е и информацията.
пусни и там питането си Wink

# 17
  • Мнения: 4 451
Кангаро Круизер е страхотна количка!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Според мен,виж коя на теб ще е най-удобна за носена,вдигане,сгъване и бутане. Peace

# 19
  • Мнения: 2 090
Ние при сина ми си избрахме едно моделче на Бертони и сме много доволни от него Grinning
Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 508
Бъгстър на ТФК  Peace Само че е малко по скъпа - 400лв.
Тази ми е четвърта количка  Embarassed имала съм Маг Ингланд - ужасно тежка и тромава; Чиполино Прима - пак ми беше тежка и след като а побутах няколко месеца вече се налагаше всяка седмица мъжът ми да смазва гумите, защото иначе едвам се движеше; Мадъркеър Танго - много съм доволна, невероятно лека /5,5кг./ и маневрена, но е лятна и е подходяща за дете над 7-8м.
Сега за бебето взехме бъгстъра + кош Карго, който всъщност става за новородено и става и на столче за кола за деца до 13г. Докато родя сина ми се вози в бъгстъра и съм невероятно доволна! Изключително маневрена количка, тежи 7кг.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Мястото на питането е в На пазар, там е и информацията.
пусни и там питането си Wink
bowuu bowuu

# 22
  • Мнения: 25
Нашата е Пуки,много съм доволна,и не ми се струва тясна,ако се спреш на нея няма да съжаляваш,но пък Кангару са направили същата и има по-голямо разнообразие на цветове Peace

# 23
  • Мнения: 3 634
Исках Пуки, но взехме Бевърли+ защото е по-голяма, но и тежка. Аз живея на къща и не я мъкна по стълби. Все пак се заглеждам по пуки-тата. Много са ми симпатични, особено за девойка.  baby_neutral

# 24
# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Със синът ми ползвах на Хаук.От количката бях доволна но беше много тежка, като се има напредвид и , че малкия беше едро бебе по едно време вече издъхвах.Сега също като теб съм се спряла на Кенгуро круизер Peace

# 26
  • Мнения: 8 229
Ние сме с Пуки. Избрах я основно, защото беше много лека. Все пак всеки ден трябваше да я качвам и смъквам по стълбите. Много съм доволна. Добре се справя по нашите разбити улици. Относно маневренността - аз я карам със застопорени предни колела и ми е лесно да я управлявам дори и с една ръка. Някои майки предпочитат предните колела да са им подвижни, но на мен този вариант ми се стори много неудобен. Явно е и до свикване и лични предпочитания. За година и половина видя доста тормоз и още е здрава. Предимство е, че може лесно да се сгъва и да се пренася с кола. Всичко без сенника може да се свали и да се опере в автоматичната пералня.

Общи условия

Активация на акаунт