руж!?!

  • 5 605
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 630
И аз съм с Буржоа, използвам си го с четчицата, на мен не ми е неудобна. Имам и перлите на Ейвън, но не съм ги ползвала много отдавна. Те също са хубави, не бронзовите, а другите

# 46
  • София
  • Мнения: 10 858
За мен като руж най-леко и естествено стоят перли.  Никой друг руж не мога да нанеса в достатъчно малко количество, че да не изглежда прекалено. Само с перли успявам. Ползвам розовият вариант на Орифлеймските.

Ружчетата на Буржоа наистина са много хубави, дори някой цветове стават и за сенки.

Някой по-назад спомена някакви преливащи се ружове - какви са те? Вчера в дна парфюмерия ми се стори че мернах нещо такова, мисля че беше на Севънтийн.

# 47
  • Burgas
  • Мнения: 76
Имам много ружове но най-много харесвам един на флор мар той е от по-луксозната им серия и е точно преливащ води се теракота към 9 лв.Подобни имат и голден роуз и те са много добри Peace

# 48
  • Мнения: 36 174
Имам един въпрос, малко в страни от темата.
Какъв е тоя бранд севънтийн?
http://www.boots.com/brandtreatment/flexible_brand_treatment.jsp … icationid=1037310
това ли е?
Щото под 'seventeen' в гугъл не излизат козметики и т.н.

не, гръцка козметика, която няма сайт  Rolling Eyes
Производител : HELLENICA S.A.

# 49
  • София
  • Мнения: 10 858
Бубанка, Севънтийн наистина ли са гръцко производство?
За първи път чувам  Thinking

# 50
  • Мнения: 36 174
и Радиант, на същия производител са, но се водят по-висок клас или поне така твърдят консултантките в магазините; чувала съм дори, че била професионална марка, но нещо не го вярвам Simple Smile
не съм пробвала нищо тяхно обаче и нямам лично мнение; само някои неща на Севънтийн - не са лоши

# 51
Аха, ясно. Затва значи не съм ги виждала тук по английско.
Мерси  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 10 858
Хм, тези пък Радиант въобще не ги знам. Пусни снимка на нещо тяхно, може да се сетя ...

# 53
  • Мнения: 9 142
Наскоро си купих руж за първи път - Манхатън, с четчица като тази, която коментирахте по-горе. Наистина е много неудобна, дори не я ползвам, а продавачката ме нави за този руж, подмамвайки ме с факта, че няма да ми се налага да купувам четка отделно Laughing
Ружът е много хубав, оплаквания нямам, цената беше към 12 лв. Цвят - праскова. Лицето ми е много светло по принцип.

# 54
  • Мнения: 36 174
Хм, тези пък Радиант въобще не ги знам. Пусни снимка на нещо тяхно, може да се сетя ...

нищо не намира в нета
има ги в Бонжур, но не във всеки
в този на Славейков ги има

# 55
  • Мнения: 2 388
Руж точно не ползвам. Вместо него слагам едни перли, много ми харесват и се получава почти същия ефект. Peace

# 56
От доста години ползвам руж и най-доволна съм съм от Буржоа и Севънтийн. На Буржоа са много икономични, слагам си всеки ден и издържат около година.

# 57
  • Мнения: 148
Перления руж наистина стои добре - сега съм смесила от двата нюанса - златистия и розовия. Резултата си заслужава. Получава се много приятен цвят който не бие на очи, но подчертава скулите.

# 58
  • Мнения: 3 641
Наскоро си купих руж за първи път - Манхатън, с четчица като тази, която коментирахте по-горе. Наистина е много неудобна, дори не я ползвам, а продавачката ме нави за този руж, подмамвайки ме с факта, че няма да ми се налага да купувам четка отделно Laughing
Ружът е много хубав, оплаквания нямам, цената беше към 12 лв. Цвят - праскова. Лицето ми е много светло по принцип.
Може ли да попитам дали има бляскави частици? Hug

# 59
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Много хвалби за Буржоа. Колко струва пък?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт