Сутиен за рокля с гол гръб??

  • 12 846
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 529
Понеже нося сутиен с голяма чашка (75Е), разните модели със силиконова лента на гърба, както и силиконовите сутиени не ми вършат работа. Бях виждала в сайта на Виктория'с Секрет един модел, който изглеждаше по-скоро като бюстие с гол гръб, но докато се наканя да го поръчам, бяха свършили моя номер, и оттогава не съм намирала такъв. Да сте виждали такова нещо в нашите магазини или пък в някой онлайн магазин?

Толкова ли спешно ти трябва? В сайта на ВС пише, че ще го получат на 4 март.

# 16
  • Мнения: 98
Съвсем не ми е спешно, просто търсих доста време и реших да питам тук  Hug Пък и ако мога да си го купя от БГ, предпочитам така, вместо да поръчвам, после да ходя да го взимам от митницата и т.н.

# 17
  • Мнения: 572
А дали това няма да ти свърши работа?

http://asseenontv.bg/getimg.php?s=img&prodid=247&big=1

# 18
  • Мнения: 550
не ми се вярва за размер 75Е да свърши работа. в съседна тема коментираха, че е по-скоро за малки бюстове....

# 19
  • Мнения: 1 027
И аз мисля, че това е за малко бюстове, но мерсииии  Mr. Green на мен ми харесва  Whistling

# 20
  • Мнения: 957
Мога да услужа със удължителя и сутиена ако искате, ако не сте гнусливи.Носила съм го преди 3 години на бала си и по
 спомен е номер 34Д или 32ДД

# 21
  • Мнения: 4 202

Питала съм в магазна на Скини за тези сутиени, казаха ми, че не са подходящи за голям бюст.

Ако някой мерне подобно на този в сайта на ВС да сподели после къде го има  Praynig

# 22
  • Мнения: 98

Пробвах с такова нещо, но изобщо не иска да се закрепи на моя бюст  ooooh! А пък сега от кърменето поувисна и предполагам, че съвсем няма да стане с това  Confused

Общи условия

Активация на акаунт