сериалът ``ГЕрОИ``

  • 35 568
  • 595
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Добро начало.Хареса ми ще го гледам.

# 16
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Който няма възможност да го гледа, да си го свали. Изгледали сме всичко до момента и това е най-добрия сериал и май единствения, при който във всяка серия се случва нещо. Няма циклене. По ТВ-то е гадно, че е със субтитри. Хиро трябва да се слуша в оригинал  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 878
Има три сезона и всичките вече съм ги гледала,

Два са, за сега

Много е хубав сериалът. Клеър ми е любимка. Grinning

Провери в zamundata- три са. Само за информация   Peace

# 18
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
аз виждам само 2 сезона в замундата, а пък за трети сезон се говори чак за септември месец...  Peace

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 15:54 от ka_te_to

# 19
  • Мнения: 515
2 сезона са..

# 20
  • Мнения: 1 878
упс,  май се обърках с един друг сериал, стават грешки като гледам толкова #Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 6 975
Мерси на авторката за тази тема, както и за разясненията   bouquet. На мен ми беше интересно за да се ориентирам по-добре, дори и преди да са се появили всички герои.
Сценарият е мистериозен и леко объркващ, все едно го е писал Дан Браун  Mr. Green

# 22
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
И аз се "зарибих" по "Герои".Сега обмислям дали да си го изтегля целия или да гледам докъдето са го купили и после да изгледам остатъка. newsm78
Катето,не спирай да разказваш,на мен не ми става по-малко интересно,та дори и да знам какво ще стане.

# 23
  • Мнения: 2 407
Най-хубавия сериал!

# 24
  • София
  • Мнения: 5 758
Записвам се и аз при феновете  Simple Smile
Вчера изпуснах малко и не разбрах - за майката става дума - кой беше сложил в багажника на колата труповете и кой й остави писмо?  Rolling Eyes В първата серия пък не разбрах откъде се познават приятелката на художника и Летящия  Simple Smile И кое е това момиче, дето помага на индиеца? Май много въпроси станаха, ама така е, като го гледам и търча по сина ми  Blush

# 25
  • Мнения: 4 496
Труповете в багажника и писмото са от отражението ́и в огледалото.
Момичето дето помогна на индиеца е някаква съседка на баща му, били са приятели, той ́и  е разказвал за плановете и изследванията си.
Това за приятелката на художника и Летящия и аз не го разбрах.

# 26
  • Мнения: 3 042
Това за приятелката на художника и Летящия и аз не го разбрах.

Питър, който работи като болногледач, се е грижил за бащата на Симон. Малко съм позабравила, но мисля, че го дадоха в началото на 1-ва серия.

# 27
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
 Hug Hug Hug благодаря ви много момичета...  Peace и аз като вас сметнах че филма е с много сложен сюжет и реших да поднеса обяснение.реших да е в бял текст,но аз нямам или поне не открих такъв... ПрИЯТНО ГлЕДАНЕ...  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 5 758
Мерси за разясненията Hug За труповете и аз реших, че са от "тази в огледалото", но нещо хич не ми е ясна там работата  newsm78 "Лошата" излиза от там или по някакъв начин се вселява в оригинала си и я кара да прави такива неща, или какво?  newsm78
А Летящия защо падна? Дали баща им също е имал някакви способности и затова се е самоубил  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 1 878
Лошата е другата самоличност на Ники .Тя не че излиза от огледалото, но само там  Ники може да я вижда . А относно другите въпроси, ако искаш да ти отговоря, трябва да разкрия какво се случва по нататък и  не знам дали другите няма да се разсърдят. И аз в началото като гледах първите епизоди се чудих какво става, но после всичко се разбира. Следи внимателно епизодите, гледай да не пропуснеш някоя серия, че всичко е много тясно свързано, но дори и да пропуснеш, в Замундата можеш да си наваксаш. Приятно гледане Popcorn

Общи условия

Активация на акаунт