Отново за Торакс - Пловдив

  • 23 211
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Ами за цената не мога да ти кажа дали ще се запази до август, но предполагам че ще си остане тази. Аз родих в четвърък вечер и ме изписаха в понеделник, понеже малко по-трудно се раздвижих. Да ти кажа честно си е болезнено, все пак е операция, но зора е първите десетина дни, после все едно нищо не е било. Аз лично бих те посъветвала ако физиката ти го позволява и всичко е наред да си родиш нормално, болката до 4 см разкритие е абсолютно поносима, а след това ти слагат епидурална упойка и няма да чувстваш нищо. Но да ти кажа съм много доволна,че избрах да раждам там, заслужава си парите определено. Грижите, които полагат за теб и за бебето, отношението и вниманието, не могат да се сравнят с държавните болници.

# 46
  • Мнения: 793
А може и да е от късметлийките които да нямат болки до 5-7 см разкритие. Аз предния ден бях на преглед с 5 см ,на следващия ден ме приеха без болни с 7 см . Спукаха водите,сложиха система,упойка и само 5-6 мин да съм имала силни болки (което според мен е нищо). А за зашиването бях с пълна упойка. За съжаление се наложи да остана 1 ден допълнително ,но явно е било за добро. Успех на всички бременни  bouquet

# 47
  • Мнения: 4
     Благодаря ви момичета че ми отговорихте.Пожелавам ви много да ви радват бебоците.
Мама на Александра можеш ли и ти да ми разкажеш  бързо ли се  възстанови  голяма ли е болката при нормалното раждане. Аз се чудя как да раждам затова ви разпитвам   bouquet

# 48
  • Мнения: 793
Пиша ти лично съобщение за да не пълня темата тук   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт