Споделете 52

  • 19 891
  • 1 055
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Детето ми ме рисува руса. Сега се чудя - като такава ме възприема или си мечтае да съм руса Thinking

# 16
  • Мнения: 1 052
Това е state of art!
Може би защото блондинките винаги си имат оправдание и следователно ти си безгрешна?

# 17
  • Мнения: 516
Може би вижда истинската ти същност, ДеВаня.

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Детето ми ме рисува руса. Сега се чудя - като такава ме възприема или си мечтае да съм руса Thinking
Joy
Мая ме рисува със страховити сключени вежди. Детето очевидно знае истината. Добре поне, че мустаци не ми рисува.

# 19
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Споделям, че снощи бях на форумска среща с Лиска, Муни, Новичка в един мексикански ресторант. Беше страхотно! Наблегнахме на коктейлите, препоръчвам Зомби!
Хапнахме и по едно ястие, на което не запомних името и остана под №45 или № 54.

Преди време мрънках, че бих дала всичко за да съм в Пловдивска кръчма с приятели.
Удовлетворена съм, но искам пак!

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мдам, Холи. И баща и казва, че няма нужда да се изрусявам, така или иначе съм си блондинка по душа Mr. Green
Да добавя, че голямата пък винаги ме рисува червенокоса.

# 21
  • Мнения: X
Не се оплаквайте. Някои от вас сигурно помнят, че в очите на дъщеря ми аз съм зелена, трикрака и с атрибут, който поначало е за мъже.О, и едноока!
В действителност не съм нито едно от изброените.

# 22
  • Мнения: 3 423
Енчиладас кон поло, Шехи!
С един път няма да го запомниш.
Преговаряне му е майката.

# 23
  • Мнения: 3 405
Лиске, подписът ти става все по-голям  Grinning

# 24
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Енчиладас кон поло, Шехи!
С един път няма да го запомниш.
Преговаряне му е майката.

Тогава, отивам да ръчкам Сердика/ кога ще кацне в Берлин/, за да има повод за още един преговор!  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 080
Идват ми в повече темите тази сутрин .

# 26
  • Мнения: 2 891
Жози, как е кафето с нея?

# 27
  • Мнения: 2 070
Лиске, увеличава се бройката на потребителите, които те познават и са пили с теб. Внимавай, скоро папарак ще пусне снимка. Отиде цялата конспирация.

# 28
  • Мнения: 1 072
Споделям, че снощи бях на форумска среща с Лиска, Муни, Новичка в един мексикански ресторант. Беше страхотно! Наблегнахме на коктейлите, препоръчвам Зомби!

Снимки. Искам да ви видя зомбирани. Иначе не вярваме. Кога ще идвате в Бг? Ходи ми се вече на купон.

# 29
  • Мнения: 5 370
Ааааа, не е честно....Лискова, ' га ще си идеш в Бг-то?
Шехи, и ти.
Искам да се събера с наборки, пък.
Апропо, няколко пъти съм се виждала с едно мамче от Немско в София, почти всеки път като си иде, ми се обажда.
Съжалявам, че не ми е по-наблизко. Confused

Общи условия

Активация на акаунт