Анти Баба Мартенска!

  • 4 154
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 442
Ако продължавате да се дразните на всичко и всички, ще ви се образуват преждеременно бръчки и после тия бръчки как дразнят в огледалотоооо Twisted Evil

Така е. Въпроса е "Анти" без значение какво.
На мен пък ми харесват да ги разглеждам. Вече напазарувах такива, каквито ми харесват миналата седмица. 

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз копче като зашия пада,мартеница да изплета абсурд!Има  красиви и стилни мартеници,без голи задници или портрети на Бойко Борисов.

Аууу представяш ли си да видиш мартеница с лика на Славчо?  Laughing
С ония черните очила и леко килнал тиква на ляво  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 161
Аз копче като зашия пада,мартеница да изплета абсурд!Има  красиви и стилни мартеници,без голи задници или портрети на Бойко Борисов.

Аууу представяш ли си да видиш мартеница с лика на Славчо?  Laughing
С ония черните очила и леко килнал тиква на ляво  Laughing
Веднага ще се закича от ляво и от дясно.

# 18
  • Мнения: 3 405
на всяка крачка някой е опънал сергия и продава мартеници. То бива, бива, ама защо и този хубав обичай се обръща на търгашество ... Сега предстоят кофите с букети на всеки ъгъл по случай 8-ми март...

и върбовите клонки за Цветница, по 10 ст. парчето ...

# 19
  • Мнения: 2 891
Аз се дразня на детските мартеници с пластмасови "чудеса"! Малчо такава не е имал, няма и да има!

# 20
  • Мнения: 3 521
Само, ако знаете колко хубаво ми става, когато видя тук на улицата човек с мартеница...пък ако ще и с лика на Екстра Нинка да е.

# 21
  • Мнения: 5 370
.........а иде и 8- ми март, пък после и Цветница......................
Нещо никак не ми е до празници напоследък. Искам си само делниците.
А, и от време на време малко отпуска, ако може.

# 22
  • София
  • Мнения: 932
Аз се радвам на празника и сергиите с мартеници не ми пречат и не ме притесняват , нямам време да правя мартенички , имах време като дете сега нямам , а моето е още бебе и не може, така че въобще не ме дразнят та дори да са направени за печалбарство.

# 23
  • Мнения: 107
Ау, много раздразнителни дами има тука  ooooh!
Айде сега кажете, че и на 3.03 се дразните.
Или пък него го харесвате, понеже е почивен и няма какво да се купува?  Tired

# 24
  • Мнения: X
Не ме дразнят........хич..............ама вие наистина много се дразните напоследък, я малко по-така  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 62 595
Кичът, независимо от формата и проявленията си е дразнещ. Като простотията.

# 26
  • Мнения: 390
И по Коледа ли така се дразните?
Това си е български празник,ама само български.Защо да не се внася настроение? То много за радост ни остана.Смятам, че създават празнична атмосфера и трябва да ги показват.А колкото до кичозните-търсенето определя предлагането.Като ни порасне съзнанието,културата и естетическото чувство няма да има кич(едва ли скоро!)
А има много хубави мартеници без Екстра Нина.Бабите ги плетат на една кука-на мен те ми харесват.Връщат ме в детството.
ПП-ще се върна да ви честитя Баба Марта. newsm51

# 27
  • Мнения: 3 405
То тук няма противници на Баба Марта, а на кича и печалбарството, аз така разбирам темата.

# 28
  • Мнения: 390
То тук няма противници на Баба Марта, а на кича и печалбарството, аз така разбирам темата.
и на това да се излиза със сергии по улиците.Аз мисля,че бабите могат да си помогнат.Какво пък?Те сами са си ги изработили.Не са ги купували от Китай.

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Айде сега кажете, че и на 3.03 се дразните.

Ами ако пуснат пак "Време разделно" или "Петко Войвода", вече и аз ще се дразня. Както за Великден тъпите филми за Исус Христос.

Иначе и мен малко ме дразнят сергия до сергия. Ние си зареждаме на едро от една баба и продаваме в магазина ни. Детето в училище е направило също мартенички, така че от пътя няма да купувам и аз.

Общи условия

Активация на акаунт