Движение на българските майки -ВИДИН тема 17

  • 13 112
  • 312
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 502
  bouquet  bouquet  bouquet

Днес влезнах в 7-мия месец, бебето вече тежи 1 130г Hug., а утре ще тичам по изследвания, лошото е, че взех да оттичам и краката ме болят Sad Подготвям и РД на Марти, че нали мамината ще става на 4г. в неделя, та тичам допълнително за торти и по заведения.
Хайде ,да си ни жива и здрава ,и ти и бебешонка ,

Диди ,
моля те ,моля  Praynig виж за вестника и Колонката ,трябва да го оформяме няма за кога , има вече много материал ,моляя те!! Praynig

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 23:12 от lorys

# 16
  • Мнения: 484
привет от мен !!!

За посещението в Ново село почти няма какво да добавя Цвети е написала  Mr. GreenПълна антипатия от страна на децата при обявяването на конкурса за най подредена стая,не заинтересованост и безразличие,това  видях в децата там  Crossing ArmsВъзпитателите не коментирам  Crossing Arms

Ася,няма проблем за утре ако си заета ще отида с Цвети и Албена  Peace

Пепи, я кажи на коя страница да не ги прелиствам всичките,че те една камара?  ooooh!

Рени  Heart Eyesтежко ти е знам,ама знай,че после ще си най-щастливия човек на света.

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 16:19 от mona__

# 17
  • Мнения: 128
Мими,като доведат децата,отивайки за репетиция ще им купя необходимото а ти ела ако можеш в 16.30h на театъра.

# 18
  • Мнения: 2 502
за Мона

Пепи ,аз съм го написала ,виж ! Peace
Краен срок: 28 юни 2008 г.
Право на участие в конкурса „Звезди над Дунав” имат индивидуални изпълнители и вокални формации (дуети, триа , квартети) до 25 години. Конкурсът ще се проведе от 16.07 - 19.07.2008 година в град Силистра (България).


Роси се обади ,от Глобул могат нда намалят необходимата бройка за картите
да се преброим
хайде кажете ,кой иска апарат и карта /безплатен апарат и тарифа май 7,20 newsm78

# 19
  • Мнения: 484
Диди: Оферта от М-тел,месечна такса 6.90лв с ДДС включва 200 безплатни минути разговори в групата+ апарати.Ако направим група над 10 човека е 6.50лв с 250 безпатни минути + телефона.До ден два да решиме дали искаме.Който иска да пуска на лични на Диди ЕГН-то,лична карта № и трите имена  Peace

# 20
  • Мнения: 3 248
Бъзикате ли се или розови букви попрекалява?! Thinking
Розови букви се опитва да се намира на приказка, а не да ви следи и дебне. Whistling

# 21
  • Мнения: 2 502
Бъзикате ли се или розови букви попрекалява?! Thinking
Розови букви се опитва да се намира на приказка, а не да ви следи и дебне. Whistling


ама Розови букви е длъжна да го прави нали ние отговорик ,и ни е слабост Heart Eyes и ни е любимка  Hug
и няма отърваване от нас   bouquet

# 22
  • Мнения: 2 502

офертата на Глобул е 7,20 такса с ДДС
безплатен апарат
и 600 безплатни минути в групата
и апаратите са кодирани за набиране ,единствено само в групата

-----------------------------------------------------------------------------------------

Ася , Mr. Greenсамо ти давам нагледен примера как изглежда баба Марта ,на забрадката май виждам вълна ,аз имам де я вземя ли ,ама пък ти искаш венче ,имам едно оригинално от слама ,ама не доувито , Mr. Greenсамо скелето му е готово ,ако го погледнеш от  веселата страна ,може да мине и за коронка на принцеса  Mr. Green Mr. Green
виж снимката :
http://pazardzhik.multiply.com/photos/album/14#21
Ася ,не забравяй кошничката !!

----------------------------------------------------------------------------------------

Минах през театъра и нашите кандидат Миски от дома в Ново село ,много дееееца и мискииии ,а още повече майки
Цвети ,беше вътре плътно на фронтовата линия ,няма грешка  bouquet
утре е конкурса ,Мими купи билети

--------------------------------------------------------------------------------------------


http://www.mein-schoener-garten.de/media/hefte/2008/MG0803016017A.pdf  .Великденско настроение иде !!


Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 19:43 от lorys

# 23
  • Мнения: 2 910
Бъзикате ли се или розови букви попрекалява?! Thinking
Розови букви се опитва да се намира на приказка, а не да ви следи и дебне. Whistling


В никакъв случай не прекаляваш, напротив, всичко написано от мен е с най- добри чувства Heart Eyes Ти наистина си ни слабост Hug

Аз за телефон много се чудя, ще ми стане 3  Thinking Утре от колко часа е кокурса?

# 24
Момичета кога пуснахте новата тема, кога изписахте толкова много неща, аз едва я прочетох Rolling EyesУтре мога да помагам за конкурса на Ася и Цвети след обяд предполагам пишете за това.За телефоните съм ЗА  PeaceОт магазина който освободих днес имам торба лакове ще ги оставя при Ася, кой ги искаше.
Искам и аз да кажа 2 думи за Ново село все пак сравнявайки с Белоградчик тези деца проявиха по голям интерес Белоградчик вече са забравили не трябва ли да подсетим Григорова и въэпитатели smile3512

# 25
  • Мнения: 484
привет,
бях в театъра 16:30 Цвети с децата бяха там,но мен(както и другите майки) ме изгониха организаторите  Naughty върнах се когато репетицията свърши,дойде и Ася и двете с Цвети отидоха да търсят обувки за децата.Аз останах на концерта на 6-тото,който беше много интересен.Оказа се,че утрешния конкурс е с вход:билет 2лв. взех 5 броя  Peace
Аз също искам телефон,за мен няма значение дали е на глобул или м-тел  Peace
Утре в колко тръгвате за Рабиша? А в 11:30 кои ще отиде с Цвети на генералната репетиция? Crossing ArmsАз на къде да се насоча? newsm78

# 26
  • Мнения: 397
1.Искам апарат и карта, ако може за мен апарат с  камера, нали знаете че няма с какво да снимам Mr. Green
2.Децата имат всичко,купих ме и обувки и чорапогашници, белье и др. работи,и нахранени,изкъпани,и репетирах ме... разделих ме задачките,аз ще наклася роклите, които са страхотни и мацките ги саъблекоха  със зор, ако бях ме разрешили би спали с тях Grinning...толкова са хубави.
3.Албенка, сигурно ще имаме нужда от теб.Първото ключа ми е в магазина ти Mr. Green,второ може би малко  ще ни трябва  гланц за устни,  не бих искала да ги гримират там като големи, мисля че ще се справиме с нашите сили??? За Катя съм измислила прическа, а Евелинка ми  харесва с пусната коса.....
4.Светле, утре в 9.00 с Марти сме пред магазина...
5.Утре всички трябва да сме на конкурса, мацките ще имат нужда от нашата подкрепа.....
6.Мона, ако  се разпределим сили, уще успеем и на двете места Mr. Greenще бъда бързата Баба Марта....

# 27
  • Мнения: 397
Luminosa ,замалко да забравя да  за теб  bouquet, а ти казваш че много розово има???? май не е достатъчно....

# 28
  • Мнения: 2 502
най-сетне ми остана време да пиша         
така  Hug

Ася
утре Асинка ,ще се опитам в 09,00 ,но ще ти звънна като тръгна от  нас
Мими ще ни чака с Акси в нейния магазин
оттам предлагам да вземем нещата за почерпка
Баба Марта няма да закитва само с матреници ,нали  Mr. Green

Албенаа
лекарствата за Рабиша все още ли са в магазина ти ,ако -да ,моля  те да измислим нещо да ги вземем ,имам още две опаковки с течен аналгин от Роси ще ги вземе да  ги съберем с вече отделените за децата в Рабиша


с моята свеки и помоща на Цвети направихме 400 бр мартеници и спряхме ,чиле има останало

да ви разкажа за конкурса утре
говорих с госпожата ,организатор ,предложих така или иначе имаме вече готови мартеници и сме поканени на конкурса да закичим всяко дете ,участник с по една мартеница на ръчичката ,
от името на ДБМ като поздрав за децата по случай Баба Марта
тя определено се изненада приятно от моето предложение и се съгласи ,а аз  останах доволна ,че Движението ще има сили да поздрави всяко дете в залата ,а ще има и за деца от публиката
благодарение на Ем арт
както знаете вече ,Ася направо ме изтипоса за член на журито и да говоря за нас в края
организаторите предложиха да направят лента "Принцеса на ДБМ " и ние да решим кое момиченце де е нашата принцеса ,като й приготвим подарък
всичко това много ме зарадва приятно ,достави ми онова чувство ,което изпитвате вие и аз ,като се виждаме с децата и им носим радост и доволство и те  благодарят хиляди пъти

та ,утре ДБМ звено Видин се организира и избира "принцеса на ДБм Видин "
невероятно предложение

а даряването на всяко дете с мартеничка ще е официално  обявено по сценарий на сцената и то всичка трябва ад се включим ,защото децата са 90 бр ,участващи 

 newsm78 А КЪДЕ Е ТАНЦЬОРКАТА ?някой да я е чул тазвечер  newsm78
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.vbox7.com/play:a55387bb

ЗА ВАС ,ОТ МЕН ,ЗА НАСТРОЕНИЕ ,ЧУЙТЕ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ !

# 29
  • Мнения: 128
Големият ден е днес-ще им покажем,че нашите деца не са по-различни от другите!Принцесите все още спят-ще ги оставя още малко,че денят ще е тежък.Закуската им е готова.Много се радвам,че ще се даде гласност на нашата фондация-може пък да има още желаещи да се включат.Светле,мисля че няма да е лошо да споменеш и за приемните семейства-и без това не се говори много за тях.Знам,че ще се справиш чудесно!Момичета,аз ще съм там с децата и ще ви чакаме!

Общи условия

Активация на акаунт