Движение на българските майки -ВИДИН тема 17

  • 13 124
  • 312
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 502
Момичета, пратката ми за базара на касата на ОМВ

Гая ,да ,да   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet за тебе от дъждовен Видин

# 286
  • Мнения: 2 502
http://www.youtube.com/watch?v=jeZYIQs0LJ0

това е  клипа -реклама за базара , който ни направи Ева   bouquet  bouquet
Гена го качи в ю ту бе ,
за Гена   bouquet  bouquet

Днес само букети раздавам !

# 287
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Клипът е направо връхта  bouquetза дамаянти и за помощничката Гена Hug/ щото е и майстор/! Утре сутрин до към 10 и нещо съм в ресторанта и после цялата група чакам у дома-ако е хубаво времето-измила съм беседката и ще довършваме нещата, освен сортиране, надписване и т.н., ако се окаже лошо-в магазина -пак при мен-целият е свободен Peaceдонесете всичко!Ще кача клипа на сд и ще го нося в ТВВ

# 288
  • Мнения: 397
Гая, ти пак си с нас, мерси ти миличка че не ни забравяш и  нали знаеш че своите творби вече  са чакани.....
ЕхЕ ...много готин клип, направо се набива в съзнание..,Дидка, ако имаш два диска моля те да свалиш и за ФГ, щото иначе трябва да им нося флашка,нямам  чист диск Heart Eyes....

Утре съм при теб с ябълков пай, приготви чай и кафе Simple Smile))и разбира се с цялата тази дандания, дано да има кой да ме вози newsm78

# 289
  • Мнения: 2 502
момичета ,минавайки покрай  комп. пиша

както е писала Диди ,да съберем цялата ,стока ,направена  да сега и да  я опаковаме ,подлепим със стикери и цени и да я опишем
при нея -у тях ,  не в ресторанта  Naughty

10.30 ч утре /неделя / при Диди  coolcool

носете си и ножици ,че все не достигат !

# 290
Девойки това за мен е нещо ново,ако имате нужда от помощ обяснете къде е това при Диди newsm78

# 291
  • Мнения: 2 910
Утре ще дойда, но без моята продукция, че нямам време сега да реагирам и да измислям как да я пренеса, а пък и лентите не са сложени още.
Преди малко гледах прогнозата за времето, дават го дъждовно почти цялата седмица, какво правим, ако наистина са познали синоптиците, къде ще правим базара?
Гледах клипчето, много сладко е направено с това говорещо яйце Grinning Големи благодарности  bouquet
Бай дъ уей, нашата розова  вестителка отдавна не се е появявала Thinking Весииии, къде си?

# 292
  • Мнения: 397
obi4ko,ооо та аз ти чакам да ти кажа къде е , а и имам нужда от помощ.......да се чуем утре в 10.00???

# 293
  • Мнения: 103
Клипчето е станало страхотноооо Hug! Много е идейно и добре изпипано.  bouquet  bouquet  bouquet

# 294
  • Мнения: 2 502
http://www.youtube.com/watch?v=jeZYIQs0LJ0

Клипа -- пак ,за който не е видял


Албена ,как да нямаме нужда ,не забравяй ножички да си вземеш

ВАЖНО !

черен маркер, който има да вземе също !!
ще надписваме плакатите за базара

Цвети ,утре ще е в Белоградчик ,ще ни донесе нейната стока  , но и ще вземе от склада чорапи за там

Миме ,ще чакаш ли Боби  10,30  пред Практис ,тя не знае ,къде живее Диди





# 295
  • Мнения: 397
Ей булки, аз като видях че и вие искате сайта , така се запалих бе истормозих мъжа  ми да ми помага,засега направих това,запомнете си този линк      http://www.allvidin.medipharmwiki.com/        ,като  от ляво има  форум влезте и виж те,приемам всякакви предложение и желания,а аз продължавам да творя ,но вече не декупаж Simple Smile))))

# 296
# 297
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Честит имен ден на всички мартин и Мартина!  bouquetНа Ася, На Ренка, на Лъки и моя и на когото забравям - да са ни живи и здрави да ни радват и да ни последват!Ей, да им купите подаръци! Money

# 298
  • Мнения: 2 910
Малеее, срамота, да незнам, че детето има имен ден днес ooooh!
Честито на всички ни Мартиновци, да са ни живи и здрави Hug

# 299
  • Мнения: 128
Понеже останах без думи ви пускам малко снимки от рождения ден

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 22:44 от lyvica

Общи условия

Активация на акаунт