Грам след грам, килограм след килограм отлетяха с Дюкан - 83 тема

  • 38 718
  • 855
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 64
Здравейте, момичета   bouquet! От известно време ви чета най-редовно, но днес се представям. Запалихте ме да започна режима след като разгледах снимките ви "преди и сега" преди Вещи да заключи албума. Изглеждате страхотно "сега"!
От 2 седмици съм на режима, досега съм -6кг, талия - 8см, ханш - 7... Много съм мотивирана, досега не съм се чувствала толкова запалена по нещо.
Надявам се да ме приемете в отбора  Flutter, друго е когато човек има съмишленици!

# 841
  • Мнения: 1 417
mmq,добре дошла!Разкажи повече за себе си PraynigНие сме малко любопитни Embarassed/е не всички/ Hug
Спасдиди,първите две се виждат добре,но вторите са обърнати.Под тях в опция "разгледай албума" се виждат хубаво и четирите.Определено изглеждаш много по-добре Peace Hug

# 842
  • Мнения: 64
Няма кой знае какво за разказване... Имам да връщам килограми отпреди бременността, когато бях доста слаба. В продължение на няколко години все се тормозя, но безуспешно (не съм правила и някакви сериозни диети, де). Постоянно съм в движение и нямам много време за хапване. Преди се хранех предимно само вечер, но сега съм желязна! Режима ми допада и засега не ми е трудно да го спазвам.

# 843
  • Мнения: 83
Здравейте, симпатяги! Hug

Почти 2 дни нямах нет, а сега докато ви изчета, то станало посреднощ!!!! Thinking

Честито на всички с - ! Peace
Добре дошли на новичките! Heart Eyes Желая ви от все сърце успех! Wink

Благодаря на Snow Аnna, за организирането на срещата във Варна!  Kissing Heart
Прекарах си чудесно! Изключително приятно ми беше да се запозная с такива усмихнати и приятни момичета! Съжелявам, че не с всички успях да си побъбря, но, надявам се това да стане при следващите ни срещи! Flutter

Аз продължавам да задържам, но вече не го преживявам толкова тежко. Карам си стриктно режима и се надявам по някое време да продължа да свалям. Thinking/може да мина рекорда на Вещи Laughing/

Пожелавам ви лека нощ и сладки сънища!  bouquet

# 844
  • Мнения: 567
здравейте
честито на всички с -  newsm51 smile3501
имам един въпрос към тези от вас които са от София.
Знаете ли от коя книжарница мога да си купя книгата?
Аз вече съм цяла седмица на ударен, но все пак искам да прочета и книгата.
Има я в Хеликон, а девойките тук си я заръчват и по интернет! Има я в по-големите книжарници!
mmqwelcome
Перле, мисля, че само ти ме видя на снимките, защото те се отварят аз като ги разглеждам с паролата си! Като затворя снимковия сайт и аз не ги виждам. Е, поне ме видя легнала!  hahaha
Утре пак ще пробвам. Съжалявам, че така натоварих темата!  Embarassed
djidjii, ти малко имаш да сваляш, но за пръв път чувам за човек, който нищо да не е свалил!  newsm78 Да не би кантарът нещо а? Цели пет дни ли не си ходила до  smile3550 Трябва да има някаква причина! Те по-отдавнашните ще кажат, но на мен ми изглежда странно!
Айде лека и утре . . . по-леки!  Wink

# 845
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Хармони, добре дошла!   bouquet И си мисля, че за щитовидната жлеза и влиянието на проеините върху нея не трябва да питаш интернет или нас, а ендокринолога си.
????? добре дошли и вие!   bouquet Мисля, че и ти трябва да се консултираш с доктора си. Всъщност с двама доктори.
Насти, много сте хубави на снимките  Hug
Джиджи, добре дошла   bouquet Телешките кюфтета от готова кайма ли са?  Thinking
Мамче на Румче, не може двойна доза трици утре.  Кой ял - ял ... Кой не е ял, да е ял...
ММГ,  добре дошла   bouquet
На всички свалили, браво   bouquet   bouquet   bouquet На всички останали  Hug  Hug  Hug

# 846
  • Мнения: 1 449
привет!
Прочетох последните 10-12 страници, много хубави снимки, слабушки сте! Много вдъхновяващо. Мога ли да се присъединя към албума ви с моя снимка, за сега от периода "преди"?
Аз си купих книгата на Дюкан и я прочетох, подковах се отвсякъде  Grinning. Пътувахме през почивните дни, но си носих необходимите храни с мен и бях стриктна. 2 нощи обаче сънувам прегрешения - първо ядох бисквити, после вишнев чийз. Сутринта и двата пъти изпитах огромно облегчение, че е било само насън. Утре ми е любопитно какво ще покаже кантарът - не съм се мерила тези дни.

# 847
# 848
  • Мнения: 308
Добро утро и Честита Баба Марта на всички прекресни дюканки! Много здраве, щастие и много късмет от мен. Hug Hug Hug

# 849
# 850
# 851
# 852
Здравейте момичета!
Не успях да прочета всичко,а така ми се иска - много сте написали за 2 дни Laughing
А пък си имаме и нова тема,на мен май ми е рано да се включвам в нея - много месце имам да изям докато стана "слабичка като фиданка" Sad
Може ли да попитам работещите момичета - какво си носите да хапвате на работа?
Аз си вземах разни вакумирани филенца,но от това което съм успяла да прочета досега,те май не са най - доброто нещо за хапване.
И аз задаржам кг. цяла седмица,това може ли да се далжи на това че през деня докато съм на работа хапвам по - малко,а основното  ми хранене е вечер?
Благодаря ви предварително - лек и успешен ден на всички!

# 853
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Петя, абсолютно всички пишат в новата тема, тя не е по заслуги!
Ела там и си задай въпроса, ще получиш повече отговори.
Лично аз навремето си носех омлети във фолио, но скоро след това ни "обзаведоха" с MW на работа и си готвя на място.  Hug

 Хайде.

# 854
  • Мнения: 56
здравейте.аз съм нова в форума но се надявам да стана от старите.купих си книгата на Дюкан и съм много вдъхновена да отслабна.Ще я почвам тая диета и ми пожелайте успех. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт