Това е безумие!

  • 4 919
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 040
ЛЕле, къде тоя НАН за 6-7 лв. аз го купувам тук за 8.50лв кутията.  Абе, страшна работа с тия цени, но няма начин, докато може. То май всичко детско е по- скъпо, щото сигурно си знаят, че всяка майка иска най- хубавото и модерно за детето си. Може ли онзи ден да изляза да купя обувки и на двете ни, и нейните да са по- скъпи от моите. Срамота!


Опа, сега видях, къде се намира склада на Нестле?

# 16
  • Мнения: 6 315
Ами за завода на Нестле само знам, че е на бул. "Европа" 128 срещу "Люлин" 1. Но само това. Никога не съм ходила.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз едно време го купувах от една позната дилър-гармацевтка на цена по-малка от тази в Метро!
Ако познавате някоя такава, там Нан-а е най-евтин.

# 18
  • Мнения: 370
Аз живея след завода на "Нестле", така че мога точно да обясня къде е. Най- ясно е- бившия завод "Малчика", след спирката на метрото на станция "Сливница". Пада се вдясно, ако се върви към караулката.

Колкото до цените на Милумил 3, и аз съм потресена, но няма друг начин. Калина въобще не иска кисело мляко, а пък и аз хич не настоявам - досега сигурно три пъти съм предложила и резултата е доста... как да кажа... забележително оцапващ положението. Плюе ме, хора, плюе ме с уста, пълна с кисело мляко.  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 2 194
Последния път / имам предвид след увеличението/ мъжът ми взел Нан-а от Штъркел за 6,90. Там винаги сме го намирали на цена по-ниска от в Метро. Даже май във фирмения магазин на "Нестле" бил за 7 лв. / доколкото си спомням от една темичка тук /.

# 20
  • Мнения: 550
Момичета, защо говорите само за млякото. Ако нещата опират само до едно мляко, с мед да го намажеш. Ще го взимаме колкото и да струва. Ами памперсите - 40лв. на месец за тях, за млякото още40лв., за зеленчуковите и плодовите пюрета - 50лв., а за козметиката - влажни кърпички, кремчета, олио и тоал. мляко, шампоанче и т.н. - още колко, не мога да ги сметна, но към 20лв отиват.  А одеве попитах в аптеката за слънцезащитен крем за чувствителна бебешка кожа - нямаха, но чакаха да получат, някаква френска медиц. козметика - 20лв.. После попитах в магазина за детски дрешки, за къси панталонки - да по 9лв имаше, а комплектчета по 15-18лв. също. А то едно ли само е нужно, ами най-обикновенни обувки и то №:18, по 20-25лв. А сега да сметнем и да го прибавим към 130 лв. майчинство. Сега стана ли ви ясно кой трябва да стане министър на финансите. Някой майка. Щом може с майчинство от 130 лв. да купи неща, и то обмислено, за 260лв. значи е готова за най-висок пост.

# 21
  • София
  • Мнения: 8 283
Цитат на: Sunny bunny
Последния път / имам предвид след увеличението/ мъжът ми взел Нан-а от Штъркел за 6,90. Там винаги сме го намирали на цена по-ниска от в Метро. Даже май във фирмения магазин на "Нестле" бил за 7 лв. / доколкото си спомням от една темичка тук /.

Бъркаш.
Цената в Нестле и Метро на:
- НАН1 и 2 беше 6,30лв.
- на Х.А. и А.Р. беше 8,00 (последното обаче не го продаваха в Метро)
Същите млека в нашия супер/аптеките около нас
- НАН1 и 2 беше 7,00 лв.
- на Х.А. и А.Р. беше 9,25 лв.

# 22
  • Мнения: 704
Само да напиша - 4-5 месеца се наложи да купуваме Фризопеп - по 20 лева кутия - 400гр., за месеца ни трябваха 8 кутии - 160лв Сега сме с протокол от касата, но никой не ни пита /не ни и помогна/ за да си купуваме млякото.
Да са живи и здрави две мами от София, които ни подариха общо 10 кутии с мляко, че се бяхме в чудо видели #Puppy dog

# 23
  • София
  • Мнения: 2 194
Цитат на: Desem
Цитат на: Sunny bunny
Последния път / имам предвид след увеличението/ мъжът ми взел Нан-а от Штъркел за 6,90. Там винаги сме го намирали на цена по-ниска от в Метро. Даже май във фирмения магазин на "Нестле" бил за 7 лв. / доколкото си спомням от една темичка тук /.

Бъркаш.
Цената в Нестле и Метро на:
- НАН1 и 2 беше 6,30лв.
- на Х.А. и А.Р. беше 8,00 (последното обаче не го продаваха в Метро)
Същите млека в нашия супер/аптеките около нас
- НАН1 и 2 беше 7,00 лв.
- на Х.А. и А.Р. беше 9,25 лв.


Миличка, нещо май не се разбираме Grinning . Говоря за цените в момента, а не за предишните. А ето   тук темата, за която споменах по-горе.
Виждам, че на втора страничка и ти си писала Grinning .

# 24
  • София
  • Мнения: 2 356
Цитат на: ssiiss
Ние сме на Фризовом, цената му в аптеките е 10лв , за 4-5 дни стига едната кутия, сега вече като хапваме и плодово и зеленчуково пюре... Но на всяко ядене си има и млякото...

Аз купувам Фризовом за 8.55лв в едно детско магазинче до нас, а Фризолака за 6.45. Просто не знам къде биха били по евтини, сигурно директно от дистрибутора. Виждала съм Фризовом за 10.50лв в аптеките, значи наистина слагат огромна надценка. Това са 2 лева разлика на кутия. Какво правят тия хора, каква е тази печалба дето гонят. #2gunfire

# 25
  • Мнения: 5 577
Ние винаги сме хапвали НАН, за 6.10 лв. кутията, което се понася финансово, макар че съм неосигурена и вземам 100 лв.  За такива млека от 13 лв. не съм чувала даже.. #Shocked
Наистина е безбожно скъпо, направо не ми се мисли как се справяте с парите.
Не е безумие, а направо абсурд.

# 26
  • Мнения: 1 289
Цитат на: Гизи
Плюе ме, хора, плюе ме с уста, пълна с кисело мляко.  Laughing

И мене така, а това което е полято по нея го размазва с две ръце. Направила съм няколко опита да давам кисело мляко, последния преди 2 дни. Наложи се да се къпем и двете. Така че още е на адаптирано мляко, защото не смея да и дам прясно от магазина. Аз имам алергия към него и не знам какще се отрази на малкия човек. Добре че сме на 1-2 хранения с мляко на ден. Иначе  ooooh! фалит.

# 27
  • Мнения: 1 289
Цитат на: Vali
Само да напиша - 4-5 месеца се наложи да купуваме Фризопеп - по 20 лева кутия - 400гр., за месеца ни трябваха 8 кутии - 160лв Сега сме с протокол от касата, но никой не ни пита /не ни и помогна/ за да си купуваме млякото.
Да са живи и здрави две мами от София, които ни подариха общо 10 кутии с мляко, че се бяхме в чудо видели #Puppy dog

И аз така, но Алфаре на  Нестле. Добре, че една приятелка ми даваше това, което и оставаше, защото кърмеше. За това съм и  newsm20 .

# 28
  • София
  • Мнения: 6 743
Маrgarita napisa:
"За НАН - който е от София и има възможност може да го купува от магазина във фабриката на Нестле."

Къде е тази фабрика-още в понеделник ще ида да проверя,ако не е на м...та си.

# 29
  • Мнения: 6 315
Цитат на: Iv75

Къде е тази фабрика-още в понеделник ще ида да проверя,ако не е на м...та си.


По-нагоре е обяснено.

Общи условия

Активация на акаунт