Сенки-мус

  • 1 752
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 782
Ами може да си ги вземеш когато са намалени Peace Еми за колко стигат, аз ги имам от зимата декември, не ги ползвам всеки ден, но дори не съм по преполовила бурканчето. Относително е Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Тони,Лореалските предполагам  и те не са от Бг?

Мирена,благодаря ти! Hug Но искам нещо бежаво,прасковено или нежно розовко,за да не си личи като дневен грим.

Ако не намеря никъде,тогава ще пробвам Орифлеймските/Ейвънски,защото не ми се рискува с цветовете от каталога...

# 17
  • Мнения: 3 782
Исайкова, аз имам белите и зелените, почти не си личат. Знаеш, че не си падам по-силния грим и крещащите цветове, тези сенки са ми любими. Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 4 292
Аз такива сенки вече не смея да ползвам, защото ми се събират на гънките на клепачите. До сега не съм попадала на такива, от които да остана доволна. Не знам, може вече да ги предлагат по-хубави от преди.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
Исайкова, аз имам белите и зелените, почти не си личат. Знаеш, че не си падам по-силния грим и крещащите цветове, тези сенки са ми любими. Heart Eyes

  Потвърждавам - наистина не си личат, по-скоро като дискретен отблясък. Може би с основа за сенки ще изглеждат малко по-наситени, но иначе са си точно за дневен грим.  Peace
  http://mirrena.multiply.com/photos/album/2#3

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 17:28 от Mirena80

# 20
  • Мнения: 3 342
Тони,Лореалските предполагам  и те не са от Бг?




От България са - дори бяха намалени - струваха не повече от 10 лева, но мисля, че вече не се предлагат.

# 21
Някой може ли да разясни предимствата и недостатъците на сенките-мус,течните и прахообразните?Кои са най-добри?

# 22
  • Мнения: 2 414
Някой може ли да разясни предимствата и недостатъците на сенките-мус,течните и прахообразните?Кои са най-добри?
Да,и на мен ще ми е много интересно,защото и идея си нямам. Praynig Hug

# 23
  • Мнения: 372
Някой може ли да разясни предимствата и недостатъците на сенките-мус,течните и прахообразните?Кои са най-добри?

Пробвала съм само прахообразни и пресовани (класическите сенки за очи в кутийки с апликатор или палитра), като вторите са по-трайни и удобни за нанасяне Peace
Според мен сенките-мус и течните сенки са подходящи за по-суха кожа и стоят по-бляскаво и лъскаво  Thinking

# 24
  • Мнения: 3 782
Някой може ли да разясни предимствата и недостатъците на сенките-мус,течните и прахообразните?Кои са най-добри?
Според мен е много индивидуално, всеки харесва различни сенки, аз от както открих тези мус, наистина те са ми най-любими. При мен не се събират на клепача, може би защото не напластявам, слагам малко и то попива. Само за отблясък Peace Течни също съм ползвала, но те наистина се събират, пък и много бързо изсъхват в шишенцето после. Това е мое мнение. За прахообразните, какво да кажа, и тях ги ползвам често. Зависи какъв грим искаш да постигнеш.

Общи условия

Активация на акаунт