Майка ми ме ядоса

  • 4 192
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 955
Както се вижда от лентичката ми,чакаме всеки момент бебе.Незнаем пола.
Това е втори брак за мен,но за мъж ми първи и първо дете.
Съответно за неговите родители първо внуче.те се вълнуват хората,но не са повдигнали въпрос за име или нещо подобно.
Моята майка обаче се е тръшнала да го кръстя на свекървата - Ана.
Понеже с мъж ми искаме да е комбинирано на двете баби и сме си избрали - Милани,майка ми вчера пак звъни и пак ми намила по телефона - Ани-Мила,да съм го кръстила,но на свеки да е отпред името.
Много ме тормози това.С мъжо го обсъдихме пак и той каза ,че този вариант също му харесва,но Милани също не е лошо.
Знам че ще ми се натрива сол на главата от моята майка,за това че не сме го писали на свеки.
Как бихте реагирали на такъв случай.Много ми е нервно.

# 1
  • Мнения: 583
Това което сте решили - Милани, е според мен добър вариант на име. Но ако пред мен стоеше този въпрос - щях да го кръстя, както ние си решим, а не баби и дядовци  bouquet

# 2
  • Мнения: 22 473
Кръстете си детето както искате.
Нормално е да се ядосаш, но нобясни това и на майка си.

# 3
  • Мнения: 681
Извинявай за критиката, но името АНА е страхотно име!
Не мога да взема отношение за пререканията ти с майка ти, но определено Милани не ми звучи, особено, ако ще се чудиш между него и Ана... Hug

# 4
  • Мнения: 950
Мила не се притеснявай за това  Hug  остава ти малко до раждането и по-добре да си спокойна  Wink
По въпроса за името на детето щом вие с мъжа сте избрали името и ви харесва /което е интересно име/
не мисля ,че майка ти ще се разсърди толкова ако това е вашето решение .
Честно казано за пръв път чувам свекърва да не настоява да има нейното или на мъжа  Shocked  ,но това говори добре за тях  Peace
Бях решила още преди да забременея даже, че няма да ми казва никой /за бабите говоря  Mr. Green / как да се казва нашето дете  Simple Smile 

п.п. ако случайно изберете името което майка ти предлага   Ана-мила може да добавите още някоя буква за по-звучно и интересно /все пак и детето е важно след време да си харесва името /

# 5
  • Мнения: 955
Работата е там ,че моята майка настоява и не й пречи да ми вдига телефона и да ми набива мнението си в главата ми.Въпреки, че й казвам, че ние с мъж ми сме взели общо решение,тя пак си знае нейната.
Сега в списъка с имена видях че има Анимира,значи може да се получи Анимила/майка ми е Милка/и за това искаме да е на двете баби.
Но все пак ние сме си решили и ще си държим на нашето.
Благодаря ви за подкрепата,но много се ядосвам.

# 6
  • Мнения: 48
 Ана е прекрасно име,Мила също,но Милани и особено Анимила не ми звучат добре.И все пак решението си е изцяло ваше,позволявам си да пиша в темата,тъй като се колебаех межу сходни имена,когато се роди дъщеря ми.По-точно между Милана и Мила,в крайна сметка остана второто.

# 7
  • Мнения: 2 161
Милани е ужасно уме.Аз не мисля,че изобщо съществува такова име.А Анимила звучи като анимация.Вие ще си кръстите детето както на вас ви харесва,но тези две имена са ужасни.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 074
Както и да го кръстиш, ще и мине - та нали е майка  Peace
Но наистина или Ана или Мила. И понеже майка ти те ядосва, кръсти го на свекървата   bouquet

# 9
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 692
Между другото, Милана лично на мен ми звучи много по-добре от Милани.

# 10
  • Мнения: 3 929
Извинявай за критиката, но името АНА е страхотно име!
Не мога да взема отношение за пререканията ти с майка ти, но определено Милани не ми звучи, особено, ако ще се чудиш между него и Ана... Hug

Така мисля и аз, но винаги съм била на мнението, че майката решава, как ще кръсти детето си, и не виждам, защо някои хора си умират да си налагат мнението, в случая - майка ти.

# 11
  • Мнения: 33
Лично на мен ми звучи ужасно Милани - никога не бих кръстила детето си с това име, не бих му причинила това  Peace Ана е просто несравнимо по-хубаво.

# 12
  • София
  • Мнения: 11 754
Нито с първото,нито с второто дете съм обсъждала с родители как ще се казва то.След като се родиха и синът ми и дъщеря ми съобщихме как ще се казват.
По принцип съм против кръщаването на баби и дядовци!
Ана и Мила са хубави имена!Мила като че ли повече ми харесва,вероятно правя асоциация с дъщеря ми Мелина.
За Ана предпочитам Ани,но Милани не мога да определя как ми звучи,правя асоциация с Мелани.
Анимила не ми харесва.
Важното е ти и мъжът ти какво искате и какво ви харесва!
Успех и леко раждане!

# 13
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Милани е ужасно уме.Аз не мисля,че изобщо съществува такова име.А Анимила звучи като анимация.Вие ще си кръстите детето както на вас ви харесва,но тези две имена са ужасни.
И на мен ми звучат абсурдно и нелепо. Милани - селско напудрено, като да не е Миланка, ами МиланИ, а пък за Анимила нямам думи просто, звучи като Анимал (животно), и като Фибела.
От друга страна и Мила и Ана са много красиви имена.
Това са, разбира се нашите безпристрастни мнения, ти ще си решиш.

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
От страна на майка ти това е жест на уважение, както и достоен за уважение. Аз бих я послушала, още повече, че свекърва ти има хубаво име. Милани и на мен не ми харесва, супер измислено е.

# 15
  • Мнения: 143
На мен Анна ми харесва много.А и ако свекърва ти го заслужава аз лично щях да го кръстя на нея!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 734
Извинявай ако те засегна,ама Милани звучи тъпо,като Мелани(което е оригиналното име),написано с правописна грешка или прозинесено неправилно.Анимила е супер изкуствено,точно като на анимационен герой или кукла.На мен комбинацията Анна-Мила ми звучи най-приемливо,ако сте решили да омилостовоте майка ти.Ако не,си кръщавайте детето както ви харесва и не се съобразявайте с мнения.

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Кажи на майка си да си гледа работата. Ако иска, тя да роди едно бебе и да го кръсти на свекърва ти.

# 18
  • Мнения: 3 880
А ти защо си позволила някой (пък било това и майка ти) на този етап все още да си мисли, че може да ти дава тон за нещо. Щом си голям човек, който може да има семейство и дори да отглежда дете би трябвало да можеш и без чужда намеса да дадеш име на детето си.
И на мен Милани и Анимила ми звучат като скалъпени, комбинирани, измислени, неестествени и аз не знам как точно да го нарека, но нямат благозвучието на едно име, но щом на вас ви харесва какъв е проблема.
Ана и Мила са две много красиви имена, но Ана-Мила, Мила-Ана и прочее комбинации също ми звучат странно....

Един съвет от мен- при избора на името на детето си се водете само и единствено от мисълта за детето ви- то ще живее цял живот с това име, ще го каже и напише няколко милиона пъти в живота си, ще се подписва и представя с него цял живот, така че постарайте се, в желанието си да уважите и угодите на  всички баби, да не навредите на детето си с някое изчекнато име, само защото и двете баби са уважени. Бабите са до време, да не говорим, че колкото и да са недоволни в началото, когато детето расте, то излиза на преден план, а не името му, т.е. заобичват детето и името спира да им прави впечатление, то просто принадлежи към детето и толкова. Човекът прави името, а не обратното, така че всяко чудо за три дни. Тези театри на тема "Име" са само в началото, ще го преживееш някак Wink
Леко раждане Simple Smile

# 19
  • Мнения: 955
Незнам кой какво заслужава,но май ще си го кръстя както съм си мечтала преди да забременея - Мариана.
Понеже две години правихме опити и винаги сме си казвали  с моя мъж че искаме една малка Марианка,и сега като се замисля май и така ще си я кръстя ,пък кой каквото си иска.
Благодаря ви момичета за отговорите. Съжалявам че ви занимавам с моите си глупости.
Но ако пък знаете как мразя да ми се налагат.........
Истината е че и на мен тези имена не ми допадат много.Незнам защо съм предубедена към странните имена и двойните имена.
Но повече няма да ви занимавам с глупости.
Но като родя,ще си й сложа едно хубаво българско име,може и Ана.

# 20
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Дъщеря ми е Анна. И ние искахме да е с разни дълги имена, но накрая решихме да е Анна/ има имен ден на 9.12-това е името на бабата на Исус/.В училище е винаги 1номер и стои на първият чин! В името й има две А, което значи две единици и дава възможноста да е късметлийка и лидер!  Има нещо вярно! Прочети за нумерологията в имената и сама ще си вземеш решението!!
Това не е ала-бала!! Името ти предопределя и съдбата!! Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 11 754
desi.a така те искам!Наистина кръстете бебето така,както на Вас Ви харесва и така,че някой ден то есентуално също да го хареса. Hug

# 22
  • Мнения: 2 161
desi.a,Мариана е много хубаво име.

# 23
  • Мнения: 3 880
Ох, отдъхнах си Wink Бях се притеснила, че някое дете за пореден път ще се накаже по този начин, без да е виновно, милото Peace
Мариана е супер в сравнение с Милани Simple Smile
Пък и с повече фантазия има и от двете баби по нещо Laughing

# 24
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Името Милани на мен ми харесва, нестандартно и оригинално. Но, нали всъщност не знаете пола на детето, ако е момче Милан ли ще бъде  newsm78?

# 25
  • Мнения: 22 473
desi.a е това вече беше свястна приказка. )))
Мариана е чудесно име и съм сигурна, че много ще отива на твоето бебче. )))
Стига с тези глупости за баби, дядовци и т.н. )))
И след като родиш да дойдеш и да кажеш как сте го кръстили. ))))

# 26
  • Мнения: 1 520
Семейството принадлежи само на съпруга и съпругата и техните деца. Следователно само те двамата могат да вземат решение за името на детето си.
desi.a, бъди по-твърда с майка си и й кажи, че няма никакво морално или друго право да ти налага мнението си как да си кръстиш детето. Аз на твое място не бих мълчала и търпяла, и ще й заявя директно, че това си е живо издевателство от нейна страна, даже с риск да не ми прости никога. Може да съм малко крайна, но намеса в личния живот на младо семейство от страна на родителите на единия или другия съпруг не толерирам по НИКАКВА причина.

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 13:04 от krem-karamel

# 27
  • Мнения: 1 277
И Мариана и Анна са хубави имена.
Леко раждане и здраво бебе!

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Знам една жена, която се казва Милкана (но хич не е хубаво името).
А ако е момче?

# 29
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Кръстете си детето както Ви харесва и не се съобразявайте с родата Peace

# 30
  • Мнения: 917
кажи и да си гледа работата и го кръсти Ана  Laughing
Милани не ми харесва, а Анимила ми звучи животински
леко раждане  Wink

# 31
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Милани е ужасно уме.Аз не мисля,че изобщо съществува такова име.А Анимила звучи като анимация.Вие ще си кръстите детето както на вас ви харесва,но тези две имена са ужасни.

Абслютно подкрепям!!!
Милани  ooooh! ooooh! ooooh!
Анимила още по-голям ужасссс!!!

Отвратителни имена, ще ме прощаваш, но се втрещих!

Ана, Ани или Анна е прекрасно име!
Помислете си пак. Все пак детето ви ще носи това име цял живот!

# 32
  • Мнения: 1 008
От страна на майка ти това е жест на уважение, както и достоен за уважение. Аз бих я послушала, още повече, че свекърва ти има хубаво име. Милани и на мен не ми харесва, супер измислено е.
И аз мисля така. А някой по-горе те съветва да кажеш на майка си да си гледа работата- надявам се,че няма да го направиш.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 795
...но май ще си го кръстя както съм си мечтала преди да забременея - Мариана.
....
Но като родя,ще си й сложа едно хубаво българско име,може и Ана.

Браво. Моля те, не си кръщавай детето Милани или Анимила.  ooooh! Би било ужасно.

# 34
  • Мнения: 2 966
Сега ти се месят за името, а утре ще почнат да се месят и в това как да си го гледаш - не го  допускай!

# 35
  • Мнения: 274
Милани - баси тъпото име, честно! По добре Миланеза - като сос за спагети звучи. Или МиланиИнтер! Леко футболно. Или Миланка - малко олдстайл ама кво...Но Милани - не! Не се ебавайте с детето!

Прави са момичетата - кръсти си го Мариана и хич да не ти пука кой щял да се сърди.

# 36
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз го казах това майката да си гледа работата. Още бебето не се е родило, а вече има натиск за името. Явно за тъщата е много по-важно да се разбира със свекървата, а не с дъщеря си.

# 37
  • Мнения: 955
Разбира се,че искам детето ми да си казва името с радост.А не да се чуди как да го прикрива.
А за момче сме си избрали Любомир.
Тук сме твърди,но понеже всички са убедени че ще е момиче,те за това е спора.
Не бих се държала грубо с майка си,но и тактично ще си го запиша в болницата както си решим,пък то после......след дъжд качулка.
Благодаря ви и слънчев ден на всички.
по отношение на гледането - ами ние си живеем сами и бабите са по селата и двете,така че и да искам немогат да са при нас постоянно.
Майка ми работи,свеки и тактична.Тя е страхотна жена.

# 38
  • Мнения: 222
Цитат на: Рени link=topic=271689.msg6684048#msg6684048 date=1204277232
......................
А ако е момче?
[/quote

Аз също разбрах, че още не знаете какъв ще е полът на бебчето, а се коментираха само женски имена  newsm78

Според мен също не е необходимо да се иска съвет или, още повече - някой да ви налага как да кръстите собственото си дете - изборът си е ваш и трябва да се водите и от това, че детето ви ще носи избраното име през целия си живот. На мен лично от изброените ми харесват Ана, Анна и Мариана.
Леко раждане!   bouquet

# 39
  • Мнения: 550
Извинявай за критиката, но името АНА е страхотно име!
Не мога да взема отношение за пререканията ти с майка ти, но определено Милани не ми звучи, особено, ако ще се чудиш между него и Ана... Hug
и аз така мисля

# 40
  • Мнения: 157
Не наказвайте детето си с такова име - Милани. Звучи  като италиански град Shocked

# 41
# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 045
Цитат
Между другото, Милана лично на мен ми звучи много по-добре от Милани
Peace

И аз мисля така,нещо не ми се връзва Милани или АниМила. А след като майка ти толкова те ядосва, защо толкова държиш на нейното име. Пробвай нещо друго, което върви с Ана - май само за Ана-Мария се сещам...

|LemonDesi, извинявай, но не мога да се сдържа, но като видях твоето слънчице, все едно виждам снимка на дъщеря си. Дори и тя като я видя ме попита- това аз ли съм? Ето я -

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 12:42 от julisa

# 43
  • Мнения: 1 520
Сега ти се месят за името, а утре ще почнат да се месят и в това как да си го гледаш - не го  допускай!
Така е. Много си права.

# 44
  • Мнения: 3 827
Анна/Ана е е страхотно име , много нежно
всички Ани , които познавам много ми харесват , смятам , че има връзка м/у името и човека ,
ако можех точно така бих си сменила името ....

# 45
  • out of space
  • Мнения: 8 574

Не е истина! Като близначки са!  Shocked

# 46
  • в баира
  • Мнения: 861
Ама каква е тази мания напоследък родителите да си кръщават децата с възможно най-изкривените имена!  ooooh! ooooh! ooooh!
Милани и Анимила никак, ама никак, не ми звучат добре.

# 47
  • Мнения: 794
Анимила/майка ми е Милка/и за това искаме да е на двете баби.
Милани


Тези са ужасни! НЕ знам как ти харесват.

Анимила ми звучи като Амидала...  Crazy

От тези комбинации направо ми се драйфа, честно.. Добре, че нашите са се освестили   Tired иначе сега щях да се казвам Ивиана  Whistling  ooooh!  ooooh!

# 48
  • Мнения: 2 926
Абе момиче,детето майка ти ли ти го направи или мъжа ти?
Естествено,че ще си го кръстите както ви харесва на теб и съпруга ти, а не както й  кеф на майка ти.
Извини ме,ако бъркам,но във вашето семейство не сте ли ти,съпруга ти и бъдещето ви дете?
Какво общо има майка ти с това как ти и мъжа ти ще си кръстите детето?

# 49
  • Мнения: 315
Ама каква е тази мания напоследък родителите да си кръщават децата с възможно най-изкривените имена!  ooooh! ooooh! ooooh!
Милани и Анимила никак, ама никак, не ми звучат добре.
когато аз родих сина си му избрах лично аз едно българско хубаво име-на свекър ми, но избора беше мой.
мъжът ми искаше само да не е леонсио Joy Joy Joy.
майка ми се казва магда и един зевзек ни пита "защо не го кръстихте магелан на бабата?" hahaha Joy hahaha Joy
имай впредвид, че това име после се използва навсякъде и ако е по-особено може да доведе до много комични ситуации.
в класа на сина ми/първи клас/има детенце /с татко чужденец/, което се казва етиен.
дотук-нищо лошо, но на родителската среща майка му почти плаче-децата викали на сина и етиен-сутиен с гащи на супермен Joy Joy Joy.
е, останалите родители проведохме строги разговори вкъщи, но незнам доколко сме успели да ги откажем от този прякор.

та, да е живо и здраво детенцето и ти, да те радва и моето мнение е, че Ана или Анна са прекрасни имена,Мариана-също.Леко раждане Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 443
Извинявай за критиката, но името АНА е страхотно име!
Не мога да взема отношение за пререканията ти с майка ти, но определено Милани не ми звучи, особено, ако ще се чудиш между него и Ана... Hug

И аз съм за Ана

# 51
  • Мнения: 950
Не наказвайте детето си с такова име - Милани. Звучи  като италиански град Shocked
newsm10
Все едно  името произлиза от град  Милано .Има подобно име Мелани ,но като ще спазваш българската традиция за имената поне да е българско , според мен !
Помислете трезво и не се събразявайте чак толкова с бабите ,понякога и те не мислят трезво в такива моменти , а да не говорим че тая традиция с имената не е особенно актуална и като че ли ще отмине .

# 52
  • Мнения: 2 161
Тя авторката на темата отдаааавна написа,че е избрала друго име на детето.Но няма значение,инерцията е набрана.

# 53
  • Мнения: 950
Тя авторката на темата отдаааавна написа,че е избрала друго име на детето.Но няма значение,инерцията е набрана.
Това означава ли че не може да се изрази мнение по въпроса ?

# 54
  • Мнения: 2 161
Означава.Кудкудяк-кудкудяк.

# 55
  • в баира
  • Мнения: 861
Анна/Ана е е страхотно име , много нежно
всички Ани , които познавам много ми харесват , смятам , че има връзка м/у името и човека ,
ако можех точно така бих си сменила името ....

Това го приемам лично. Много благодаря!  smile3525

# 56
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Аз пък знам дете където се казва Маратончо.
На баба си Мара и дядо си Тончо.
 Joy Joy Joy Joy Joy

# 57
  • в баира
  • Мнения: 861
Аз пък знам дете където се казва Маратончо.
На баба си Мара и дядо си Тончо.
 Joy Joy Joy Joy Joy
Даа, и Марадона е кръстен на бабите си.   hahaha

# 58
  • Мнения: 305
Аз си мисля, че майка ти иска да те застрахова от проблеми в семейството.Може би си мисли,че свекър ти и свекървати ще ти трият сол на главата в случай че детето не носи техните имена.Пък нали знаеш, че става сложно ако започват да ядосват съпруга ти с разни изказвания относно името на детето.
Радвай си се на малко оставащото ти време от бременността и обсъди със съпруга ти няколко варианта за име.Ако той иска детето да носи името на майка му или баща му мисля,че трябва да се съобразиш с това.Но все пак решението за име е се взима само защото на някой му допада.Като родиш живо и здраво детенце сама ще прецениш кое име му отива.
А защо просот не изберете имена, които да нямат нищо общо с имената на роднините.Най-важното е да ги одобрявате ти и съпругът ти.Знаеш, че не можеш да угодиш на много хора едновременно!Успех в избора!

# 59
  • София
  • Мнения: 1 891
Незнам кой какво заслужава,но май ще си го кръстя както съм си мечтала преди да забременея - Мариана.
Понеже две години правихме опити и винаги сме си казвали  с моя мъж че искаме една малка Марианка,и сега като се замисля май и така ще си я кръстя ,пък кой каквото си иска.
Благодаря ви момичета за отговорите. Съжалявам че ви занимавам с моите си глупости.
Но ако пък знаете как мразя да ми се налагат.........
Истината е че и на мен тези имена не ми допадат много.Незнам защо съм предубедена към странните имена и двойните имена.
Но повече няма да ви занимавам с глупости.
Но като родя,ще си й сложа едно хубаво българско име,може и Ана.

       Майка ми се казва Марияна, едната баба била Мария, другата - Ана.  Crazy Спорове и кавги не е имало.  Mr. Green Ама де такът късмет де... Whistling

# 60
  • Варна
  • Мнения: 222
Кажи на майка си да си гледа работата. Ако иска, тя да роди едно бебе и да го кръсти на свекърва ти.
Ех, че хубаво го е казала RadostinaHZ
Кръсти детенцето си както ти и съпругът ти решите, за да не съжаляваш някой ден, че си слушала този и онзи, пък било то и собствената ти майка. Леко раждане и здравичко бебче!

# 61
  • Мнения: 25
Както се вижда от лентичката ми,чакаме всеки момент бебе. Не знаем пола.

А за мъжко име мислила ли си? newsm12
Кажи на майка си да си гледа работата. Ако иска, тя да роди едно бебе и да го кръсти на свекърва ти.
Ех, че хубаво го е казала RadostinaHZ
Кръсти детенцето си както ти и съпругът ти решите, за да не съжаляваш някой ден, че си слушала този и онзи, пък било то и собствената ти майка. Леко раждане и здравичко бебче!
Peace

# 62
  • Мнения: 481
Като се роди голямото ми дете родителите ми зор да го кръстим на другия дядо... а ние си бяхме измислили име, близко но не същото, и не за да е кръстено на дядото, а защото името ни хареса.
Като се роди малкото ми дете... моите родители същия зор, да се кръсти детето на другия дядо  Mr. Green Ние пак си бяхме измислили име.
А горкия нарочен дядо, хич не се интересуваше как ще се казват наследниците на фамилията му, за него беше важно всичко да е ок с нас... за имената им разбираше някъде след изтрезняването и преди изписването  Mr. Green

Ти явно си си взела решението  Peace

Леко раждане!

# 63
  • Мнения: 1 761
Имам приятелка, която се казва Милкана.
Ана е хубаво име, Милка също.както и да го кръстите, да ви е живо о здраво.
(Аномила и подобни ми звучат по-скоро като имена на лекарства).

# 64
  • Мнения: 4 335
Никога не бих послушала някой за името на детето си,това е ли4но решение и бих го сьгласувала само с мьжа си,никой друг неможе да се меси Thinking

# 65
  • Мнения: 955
Само за протокола,не за да разбунвам духовете отново.
С мъжо си решихме че не ни интересуват бабите - ще е Мариана,
защото това си мечтаехме преди да забременея.И след две години опити,ще си имаме бебче.За това.
За момче - Любомир
Бблагодаря на всички ,които се включиха с критики,определено беше полезно.
Не искам да се карам с никого от родителите,но сте прави ,избора е наш.
Най-важното е да е живо и здраво.
Весел и слънчев ден ви пожелавам.  bouquet

# 66
  • Мнения: 4 335
Кьсмет и леко раждане  bouquetА името си е само ваше решение Peace

# 67
  • Мнения: 3 500
Щом не знаете пола, защо спорите за женско име. В крайна сметка може и момче да се роди. Тогава как ще го кръстите? Особено пък на свекървата как ще го кръстите? Интересно ми е.Кажи на майка ти, твърдо и категорично, че ВИЕ и само ВИЕ  решавате как ще се казва бебето. А защо Милани, а не Мелани? За пръв път чувам такова име, но напоследък има всякакви имена, тъй че щом ви харесва - речено, сторено! Леко раждане! Сега не е момента да се ядосваш с роднините.

# 68
  • Мнения: 4 753
Хубаво име сте си избрали.... и ние бяхме избрали името още докато бях в ненапреднала бременност, обаче не го казвахме на никого, за да не ни се дава акъл.... когато някой ни питаше как ще се казва детето отговаряхме "То да е живо и здраво, пък имена колкото искате, все ще го кръстим някакси"

# 69
  • Мнения: 2 556
Според мен Мариана е най-хубавото възможно име от останалите в темата... Определено родителите само трябва да си изберат името, ниаккви баби и т.н. да не се месят.

# 70
  • Мнения: 94
В крайна сметка детето си е ваше и вие ще си се грижите за него ще го кръстите както двамата си решите.Не позволявай никой да ти се меси в решението Naughty

Общи условия

Активация на акаунт