Коридора-теракот, ламинат или...

  • 6 217
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 493
dioni, каква снимка искаш да покажеш? Ако е от някой сайт, дай го директно него! Simple Smile
нееее  е от сайт а е от тези които аз използвах идей за наредбата на нашия

# 16
  • София
  • Мнения: 6 099
Трябва да я има качена някъде в Интернет, за да можеш да я покажеш... (Извинявам се за разводняването на темата!)

# 17
  • София
  • Мнения: 4 493
А няма ли начин да я пейстна тук направо

# 18
  • Мнения: 4 292
Аз не харесвам гранитогрес и  теракот за коридор. Тъй като правя ремонт на ново жилище, обсъждахме и коридора. Е, ламинат ще е. Първо, защото е красиво и второ, защото държи по-топло, а имам дете с което да се съобразявам. В крайна сметка, на хубавите ламинати им дават 15 години гаранция, казват, че са устойчиви и здрави. Пък и не сменям настилката с идеята да си остана цял живот с нея...  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 427
Не знам за тези 15 години гаранция newsm78 В стария ни апартамент в хола имахме ламинат от сравнително хубавите-на Кронотекс,18мм. Значи,говорим за помещение в което не се влиза с  обувки,и като цяло се пази. Та след 5 години се появиха видими следи от употреба-зачекнато ъгълче,надраскано от столове на няколко места,петна от саксиите... Нещо не ми се вярва да издържи дълго в коридор-уютно и красиво е наистина,но за трайност Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 4 493
Аз не харесвам гранитогрес и  теракот за коридор. Тъй като правя ремонт на ново жилище, обсъждахме и коридора. Е, ламинат ще е. Първо, защото е красиво и второ, защото държи по-топло, а имам дете с което да се съобразявам. В крайна сметка, на хубавите ламинати им дават 15 години гаранция, казват, че са устойчиви и здрави. Пък и не сменям настилката с идеята да си остана цял живот с нея...  Rolling Eyes
Знаеш ли как се кара колело и ролери върху ламината - екстра, но послеееее - аз за три години се наложи да го сменя, но проблема е че имам много голям гардероб в коридора и една смяна на настилката предполага още много други дейности докато се освободи площа

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Запис за темата и ние ще правим тези дни ремонт на коридора и нещо не можем да се разберем с мъжа ми - аз съм за теракот, той е за паркет. И съм в една чуденка Thinking

# 22
  • Мнения: 2 161
Гранитогрес.Лесно се подържа и е красиво.Не мисля,че държи студено,освен ако не спиш в коридора.

# 23
  • Мнения: 4 300
Още един глас за гранитогрес. По практично ми се струва, а и има много красиви.
У дома се вкарват непрекъснато количка, колела и ако има паркет ще се надере за дни буквално.
Не мисля, че е от значение температурата на няколко кв.м.пред вратата. Там така или иначе винаги ще е студено.

Когато няма малки деца е различно ( или си държиш возиите в гаража примерно Mr. Green)

# 24
На нас също ни предстои ремонт на коридора и от много чуденки  newsm78накрая решихме да сложим ПВЦ плочи - хем изолират добре, хем лесно се подържат, а когато ни омръзнат смяната е много лесна. Laughing

# 25
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Какви са тези ПВЦ плочи,може ли малко инфо?

# 26
  • Мнения: 4 292
Знаеш ли как се кара колело и ролери върху ламината - екстра, но послеееее - аз за три години се наложи да го сменя, но проблема е че имам много голям гардероб в коридора и една смяна на настилката предполага още много други дейности докато се освободи площа
Аз не натрапвам мнението си. Просто казах, че не харесвам гранитогрес, нито плочки за коридор. На мен лично ми е все тая дали след три-четири години ще ми се наложи да сменям ламината. От друга страна, в останалите стаи съм с паркет, той пък предполага циклене, лакиране и всякакво друго поддържане. Да, ама на мен си ми харесва и поемам риска.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 126
Аз не харесвам гранитогрес и  теракот за коридор. Тъй като правя ремонт на ново жилище, обсъждахме и коридора. Е, ламинат ще е. Първо, защото е красиво и второ, защото държи по-топло, а имам дете с което да се съобразявам. В крайна сметка, на хубавите ламинати им дават 15 години гаранция, казват, че са устойчиви и здрави. Пък и не сменям настилката с идеята да си остана цял живот с нея...  Rolling Eyes
Peace И ние ремонтираме и сме решили да сложим ламинт по същите съобръжения(без детето,тъй като още нямаме)Коридорът е малък и няма да ни излезе скъпо дори и всяка година да го сменяма ще ми е 100 пъти по-добре Wink

# 28
  • Мнения: 92
Аз също мисля, че за входно помещение е най-добре гранитогрес.А относно студенината, ламината също е студен.Топло е с паркет или дюшеме, но за антре не стават.Мое мнение.

# 29
  • Мнения: 606
  Ние сложихме ламинат на целият първи етаж. Има някои предимства. Много по-чисто и лесно се слага. Можеш да го подмениш лесно и чисто след време. Бързо се слага. Има имитации на дърво които са много добри попадения. Дават усещане за топлина и уют. Не говоря за топлина под краката. Тук се вижда отчасти за какво говоря: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5123803

Общи условия

Активация на акаунт