СТИЛПЛАСТ отзиви

  • 32 191
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Пълни некадърници!Сложихме си дограма на две стаи от тях, зимата усещам вятъра като застана до прозореца а иначе дограмата е 5 камерна,вратите за отрицателно време им се развали механизма за затваряне и увиснаха.НЕ ПОРЪЧВАЙТЕ НИЩО ОТ ТЯХ!

# 16
  • София
  • Мнения: 395
И нашата дограма е Rehau от Стилпласт, както и щорите.Сключихме договор с тях когато имаше изложение в НДК, мисля ,че беше "Стройко".Направиха ни отстъпки до 25%.Излезе ни много евтино,защото направихме целия апартамент.Нямам забележки

# 17
  • Мнения: 60
Аз пък съм доволна от ф-ма Стилпласт -особено от Плевенският им офис!!!Ние лятото сменихме цялата дограма и бяха много коректни ,по дограмата нямам забележки ,нито одраскване ,нито нищо !А и монтажа си беше професионално направен -явно си зависи от служителите в различните градове !Аз за Плевен казвам ,че съм доволна!

# 18
  • Мнения: 1 120
Стилпласт предлагат качествена немска дограма. На първо място , това е изключително важно. Следващата стъпка обаче е кой ще я постави. Колкото и добра да е една дограма , монтажа и не е ли както трябва, няма как да останем доволни. При недоизпипан монтаж, прозореца може да висне, съответно и да започне да духа през него. Това в никакъв случай не означава , че дограмата е лоша. А Стилпласт имат офиси из цяла Бг.За Варна знам , поне 3. В един имат добри майстори, в друг майсторите им се сменят често или пък сега се обучават-в големите фирми, това се случва постоянно.
Моля бъдете по-конкретни от кого по- точно сте доволни Thinking

# 19
  • на майната си
  • Мнения: 425
2007 лятото - основен ремонт. Всичко смених с Рехау /кухня, спалня, детска, хол, тераси/, нямам забележки - доволна съм. Всичко си работи без проблем.

# 20
  • Мнения: 6 295
Да ви кажа моята одисея с тази фирма продължава. Сега пък ми духа от едно от крилата в спалнята. Мислехме, че духа от външната страна, защото не то бяхме подмазали, но сега като приключихме с основния ремонт и измазахме и отвън се установи, че не това е проблема. Като го натисне мъжът ми се вижда как направо е огънат профила и от натиска се изправя. Механизмът на двойно отварящото се крило се развали още от самото начало, едвам се завърта сега.
Относно това дали са ми монтирали Рехау и аз не бях сигурна! Даже се свързах с Рехау България и те ми пращаха снимки с печати по дограмата как трябва да изглежда и т.н., които така и не открихме?! Все още не знам какво са ми монтирали, а би ми се искало. Тъй като по горе стана въпрос на мен ми остъклиха два балкона (три крила, с едно отваряемо по средата) и една стая (с три крила, две са отваряеми) и всичко това за 3000 лв. само дограмата без козирките и други екстри каквито не съм слагала. Като махнем отстъпката им платих в крайна сметка 2300-2400 лв.  Сложих си петкамерна дограма цвят махагон с троен стъклопакет и накрая как да не съм недоволна? Уж най-хубавото и най-скъпото сложихме. #Cussing out
Относно това колко са компетентни служителите им мога да кажа следното. След като се обърнах към Рехау България да ми обяснят как да си разпозная дограмата и им обясних какво са ми монтирали човекът дълбоко се учуди, защо на балкон откъм улицата са ми сложили троен стъклопакет след като даже обучение им бил водил преди месец, че по добре било двоен с едното стъкло по-дебело. Така, че и шумоизолация на балкона не постигнахме понеже добре ни обясниха и посъветваха (все пак ако бяхме сложили двоен стъклопакет щеше да ни излезе към 130 лв. по-евтино)!
Иначе и аз на Стройко ги намерих и те там едни цени ми оферираха, а после друго излезе! Грешно били сметнали козирки и комарници в бяло вместо в цвят?! #Crazy

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 11:15 от drago_2008

# 21
  • Мнения: 59
Аз съм със смесени отзиви към тази фирма,3 пъти съм поръчвала от тях ,дограма , една врата за магазин ,и още 2 врати за баня и стая ,много съм доволна ,бързо работят и досега вече 3та година нямам проблем .
Ние целият блок сме им абонати така да се каже ,почти всички комшии са с дограми и врати от тях ,но повечето имат много проблеми и се оплакват.На едно семейство не бяха взели точни размери и им наслагаха едни планки за напасване които стоят много грозно ,и за да се скрият трябва тавана да се удебели с 5 сантиметра което означава доста допълнителни разходи ,една друга комшиийка пък вече ги вика 100 пъти за една врата на която и се чупи механизма непрекъснато ,и най-накрая я смени с Ролпласт и каза че е по-доволна.

Вратата на магазина която на мен сложиха ,там беше единственото недоразумение ,не паснаха размерите и дослагваха едни допълнителни алуминиеви профили отстрани ,но се получи добре накрая,и бяха объркали стъклото ,аз си бях поръчала обикновено бяло ,а те сложиха Ка-стъкло ,което пък е по-скъпо ,но не ми искаха да доплащам ,все пак си е тяхна грешка.

# 22
  • Мнения: 1 952
Оф, току що бях при тях за оферта, офертата ми хареса, доста изгодна, има 33% отстъпка, но пък и аз не разбирам нищо от дограма. Чудя се след прочетеното в тази тема.

# 23
  • Мнения: 3 371
Аз съм много доволна - преди четири години смених цялата дограма и ползвах услугите на Стилпласт.Направиха ми добра отстъпка , работиха много бързо , чисто и качествено .Дадоха ми много съвети , от които се възползвах и съм им много благодарна за компететността  Peace!

# 24
  • Мнения: 17 546
В работата всичката дограма е от тях. Поставяна е преди година. Духа от всякъде. Още с поставянето дръжките почти не работят или най-много в едно положение. Все да са пробутвали ниско качество и некадърно изпълнение, защото е държавно, но това е просто боклук! (става дума за много, много прозорци на стаи и коридори)
Ми изгодни са им офертите, защото нямат клиенти вече с това изпълнение!

# 25
  • Мнения: 353
мнението ми за тях е единствено от форумите, но това което съм чела повече са отрицателни отзиви. Успех в избора

# 26
  • Мнения: 1 952
На Ролпласт офертата е абсолютно същата Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 4 405
аз поръчах в мултитех /-НЕМСКА С някакво високоенергийно стъкло стои леко зеленикаво/,защото няколко независими мои познати ги препоръчаха и все със страхотни хвалби.Иначе ролпласт са без конкуренция ако гледаш цените особено до края на март,но аз се въздържах  по-добре сигурното newsm78.

# 28
  • Мнения: 1 952
Добре де, а рехау в крайна сметка какъв профил е- немски, турски, или...? Някой знае ли?

# 29
  • Мнения: 17 546
Нашият Рехау, поставен от Ролпласт, е руски, с твърдото уверение от тях, че е немски.  Mr. Green Но съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт