Днес съм щастлив(а)/тъжен(на) защото... 6

  • 15 861
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 352
vania_ip, много ми е мъчно, че нещата са се развили в тази посока, все се надявах, че ще потръгнат нещата с теб.
Аз нещо не го разбирам твоя мъж - как си урежда живота тука с друга жена, при положение, че след 2 месеца
ще заминава за чужбина? Да не е решил и кифлата да взима с него?  newsm78
l120, тебе те осведомяват, а аз даже тази чест нямах - на мен ми се каза, че няма да взима децата, щото ще пътува.   
Къде, с кой, за колко време - не е нужно да знам. А като се обади на мен, за да чуе децата, задължително ги пита
къде сме, с кой и какво правим. Е не е честно пък  Rolling Eyes,  не искам да има информация за всяка моя стъпка.  Sad
И аз да се изкажа по въпроса с търпението, търпим, щото както по-горе хората казват "надеждата умира последна".
Все се надявах, че ще му дойде акъла в главата, че ще "изтрезнее" и ще оцени истинските неща в живота.
Не съжалявам, че чаках дълго, защото успях да се подготвя психически и емоционално, че ще трябва да се справям сама от тука нататък. Аз за себе си знам, че каквото трябваше да се направи - направих, каквито компромиси бяха необходими и тях направих.
Докато не се убедих, че и на главата си да застана - като не ме искат - не ме искат.
И точно това искам да кажа на момичетата, които се колебаят - природата не търпи неестествени състояния, рано или късно
решението ще изкристализира и у вас. И тогава наистина ще се почуствате добре.

Последна редакция: нд, 02 мар 2008, 18:52 от Gercho

# 16
  • Мнения: 2 863
Докато не се убедих, че и на главата си да застана - като не ме искат - не ме искат.
И точно това искам да кажа на момичетата, които се колебаят - природата не търпи неестествени състояния, рано или късно
решението ще изкристализира и у вас. И тогава наистина ще се почуствате добре.

Eй това е истината, но пътя до нея си бая дълъг.... все пак си мисля, че най-важното е поне да си тръгнал......

# 17
  • Мнения: 451
Малее дали няма да дойдат чичковците с белите престилки и усмирителната риза  Crazy
За един ден преминах през няколко състояния.... това не ми се беше случвало.
Аз съм така от една година,вече #Crazy,ама взех да си свиквам Mr. Green.Лошото е,че около мен хората трудно свикват,а те к`во са виновни,че така съм се натресла Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 687
Аз нещо не го разбирам твоя мъж - как си урежда живота тука с друга жена, при положение, че след 2 месеца ще заминава за чужбина? Да не е решил и кифлата да взима с него?  newsm78
Аз още по-малко го разбирам. Не спира да ме изумява всеки ден.
Ще се въздържа да ти отговоря конкретно, защото и без това тези дни прекалено много пиша.
Да взема поне ника да си сменя, та не се набивам на очи на доброжелателите.

Днес се чувствам учудващо по-добре. Не е за вярване какво могат да направят малко слънце, море и едни щастливи детски очи Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 6 999
Купих си сума ти дрехи...
Изядох един шоколад и... съм все така нещастна днес.  Cry Rolling Eyes

Други начини да знаете?  newsm78  с...кс не мога да правя

# 20
  • Мнения: 671
Малее дали няма да дойдат чичковците с белите престилки и усмирителната риза  Crazy
За един ден преминах през няколко състояния.... това не ми се беше случвало.
Аз съм така от една година,вече #Crazy,ама взех да си свиквам Mr. Green.Лошото е,че около мен хората трудно свикват,а те к`во са виновни,че така съм се натресла Rolling Eyes

Момичета,ама вие наистина ли си мислите да свиквате с това... newsm78
Я малко повече самочувствие, я се стегнете!
Я по един шут по г..а на бившите и да заминават.Няма да им ревете и да им се молите.
Като не става-не става.Живота продължава!!!!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 352
Купих си сума ти дрехи...
Изядох един шоколад и... съм все така нещастна днес.  Cry Rolling Eyes
Други начини да знаете?  newsm78  с...кс не мога да правя
Напиване до безпаметност евентуално. Пробвай, може на теб да помогне.
А да, рева също. Наплачи се на воля и после ще си като нова. Hug

# 22
  • Мнения: 903
Момичета, и аз да измънкам, ако разрешите, макар че като гледам тука някои от вас от какви сериозни неща се тровят, пък аз пак с моите сърдечни истории да ви занимавам.... направо срам ме хваща... Embarassed  То и затова от два-три дни а-ха да почна да пиша и се отказвам, ама сега ще си измрънкам и аз каквото ми тежи, пък дано ми поолекне.

Откак моя човек ми каза, че идването му се отлага чак за втората половина на април, ми е едно....мъчно ми е и ми е криво... Вече много трудно взе да ми става да вирея в тази ситуация на дистанционна връзка, чието "материализиране" се разтегля във времето... Tired Face  Знам че проблемът си е в мен, защото винаги съм била човек на крайностите - или нещо Е или НЕ Е, и ако Е то или ще е както трябва да е, или по-добре изобщо  ДА НЕ Е!   Абе горе-долу мойта работа в случая може да се сведе до приказката: "Мъж го искам, сега го искам, с......."/знаете нататък/  Mr. Green  Само дето един конкретен мъж искам де, а не некой си там изобщо.... Laughing   Wink

Ето на, казах си и аз болежката! Heart Eyes  Пък знаете ли каква е в случая иронията на съдбата?! - До преди известно време аз му ги вкарвах приказките "да не бърза", "да бъде търпелив с мен, щото съм в категорията парен - каша духа" и т.н.... Пък сега аз съм тази, дето почва да губи търпение Mr. Green И това ако не е  шиб**а  ирония на съдбата....! hahaha hahaha

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
Напиване до безпаметност евентуално. Пробвай, може на теб да помогне.
А да, рева също. Наплачи се на воля и после ще си като нова. Hug

И да пия ми е забранено Sad
Не ми се реве... просто ми е пусто, болно и тъжно.

# 24
  • Мнения: 651
Tъпо ми е. Пак се очертават гадни разправии с БНД, който не си намери място под слънцето и по тази причина за повечето неща съм му виновна аз. За нещата свързани с детето- то е ясно, друг виновен освен мене няма. Писна ми от този човек!!!!
 Sick
Нямам настроение, и аз като Иса ни шопинг ни шоколад помага, с друго за момента не разполагам...  newsm78
Я да взема да си "дръпна" Сексът и градът, там развеселяването е почти сигурно...ако няма да се възродя, то поне ще се посмея...пък дано почна да се "отлепям"....
Сега отивам да пусна една тема за идеи за отвличане от "дупките Сатурнови"  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 588
Днес много харесах един мъж Simple Smileне ми се е случвало от години...не знам какво ще стане и дали въобще нещо ще стане с него, но виждам че явно не съм се загубила напълно.
И тук да си кажа, че ми е радостно, и освен това, точно обратното, вкисната съм че малкото прасенце не е при мен.
Как па така стана... newsm78

# 26
    Тъжно ми е... БНДто не ми е честитил Баба Марта, камо ли да ми сложи мартеничка. Защо ли все още мисля за него, като за човек?

# 27
  • София
  • Мнения: 6 999
.. Защо ли все още мисля за него, като за човек?

 Joy Joy Joy Това е репликата на седмицата  Joy Joy Joy

Иначе и нашето БНД не ми честити и мартеница не ми закачи, обаче не съм и чакала...

# 28
  • Мнения: 446
Аз от моя мухъл мартеница не искам ама сина ми иска.Обажда се мухи от далечната Канада да провери дали евентуално сина му е жив и детето го пита: Тати, защо не ми изпрати мартеница?Отговора беше: Кажи на майка си, че в Канада не продават мартеници!!! Simple Smile
Само че като не го е виждал година и половина не е е разбрал, че детето се развива интелектуално и не е нужно каквото и да е да му казвам, всичко му е ясно.
Като се има предвид че дори картичка за Коледа, Нова година или имения ден не му изпрати се питам дали в Канада продават картички!!!????

# 29
   Всичко друго се преживява, но точно това... приемам го като празник на здравето, а аз и детето имахме сериозни проблеми, добре че тя е на 4м и не разбира... ДА БЕ НЕ РАЗБИРА!!! ТАКА СЕ РАДВА НА ОГРОМНАТА МАРТЕНИЦА ОТ ДЯДО СИ!!!
   Аз не се страхувам да стана втора употреба, не се страхувам и да остана сама, страх ме е само че тази моя грешка ще е фактор, които ще разплаква мен и дъщеря ми още дълго време...

Общи условия

Активация на акаунт