Днес съм щастлив(а)/тъжен(на) защото... 6

  • 15 890
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 17 361
Оооооооооооооох
Цял ден чакам момента да изохкам пред хора, които ще ме погалят по главичката (вие демек  Mr. Green).
Иво се обади от училище, че му е лошо. Свеки го взе, заведе го у нас, нямал Т. Прибирам се от работа и пътьом звъня на здравноосигурителната компания, към която фирмата ни осигурява. Казаха ми къде да заведа Иво - имало дежурен педиатър в Университетска болница. Айде в 19 към тая болница, дето не я знам. Мотаене сто часа с колата, който е карал в София в непознат квартал, без да знае къде има, къде няма десен завой, къде еднопосочна, къде не - знае за какво говоря. Намерихме я разгеле болницата, ама айде още 1/2 час търсене къде да паркирам. Накрая отидохме и ни казаха да чакаме пред дежурния кабинет, имало едно дете само вътре. Е, чакаме, чакаме, повече от 40 минути минаха - оказа се после, че приемат в болницата едно бебенце с бронхит (горкичкото!). Тъкмо да влезем и вътре две лелки ми викат - аааааа, сядайте тука да чакате, тя дежурната още не е дошла. Е, айде холан, като ми каза одеве да чакам, сливи ли имаше в устата да ми кажеш, че няма лекарка? И като няма лекарка, кой точно го прегледа и прие това бебенце???  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Развиках се, ама по средата на викането ревнах и си тръгнахме.
Да са ми живи и здрави нашите, утре сутрин ще го вземат и ще го водят на лекар.
Толкова ме е яд, момичето от здравноосигурителната компания ми предложи 2 места, другото беше една частна клиника много далече от нас, обаче колкото и да беше далече, ако бяхме тръгнали натам, щяхме да сме вече прегледани и с лекарства.
През целия път на връщане съм си ревала тихичко, Иво на задната седалка нарежда как само да му паднат тия като няма гипс на ръката ...  Mr. Green
Сега съм почти добре - което значи, че почти съм изпила една бутилка Шардоне и почти съм изяла един шоколад Милка с цели лешници  Laughing Наложи се да обясня на Иво, че на жените като им е криво, им се яде шоколад (понеже той ме агитираше да ям кисело мляко за по-здравословно  Joy). И, Сиси, разказах му за твоя Ицко как и дърпа шоколада от устата  Laughing
Оф
Ебати деня

# 256
  • Мнения: 2 723
Чудя се да изхленча ли тук или да си лягам.
Щот ако взема да си кажа кво ме яде пак ше се ядосам.
Ще мушна шоколада дет свих от детето и ще помисля, има ли смисъл да хленча или по-добре да се наспя Tired

Бърди, ужасно преживяване.
Аз подобна сценка имах скоро в педиатрията...
Мдам.
От тогава съм се зарекла, ако е спешно и е по никое време, ще вървя в токуда

# 257
  • София
  • Мнения: 6 999
От тогава съм се зарекла, ако е спешно и е по никое време, ще вървя в токуда

Ох, мори, недей  Stop Когато и да съм ходила в Токуда - по цял ден ми отива. То е едно моткане от тази опашка на онази опашка... неам нерви за там  Naughty

Девойки спрете се с тези шоколади, че и срам нямате - от децата вземате.
Аз тази вечере ядох супа с лапад, а Дариа каза, че супа с листа нямало да яде... Като беше малка толкова обичаше спанак, лапад и други зелении, а сега е капризна колкото баща си баба си взети заедно - да седи гладна  Crossing Arms

# 258
  • София
  • Мнения: 6 999
Славееееееееееее  Hug как си?

# 259
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Исааааааааааа,добре. HugНайстина съм добре. PartyКак ме хвана само Whistling(ама аз и не се крия де).Гадовете спят,(след като се накарах на Любослав и заплаших с баща му ,и малкият дзвер заспа и аз съм фрииииииии. Laughing
Ама да знаеш Иса,колкото повече расте Мария толкова по-голямо диване става Mr. Green(брат и не бе такова чудо).На баща си е ,тъи ще да е няма как. ooooh!Иначе какво да ти кажа-едиият ни татко както винаги си е на място а другият ни вест ни кост от него(ама вече и аз не искам да ми се мярка пред очите). #Crazy
Наслаждавам се на последните ми няколко месеца от гледането на МАРИЯ ,че после само работа и работа.По цял ден сме по паркове или си играем в къщи.
Това е горе -доло от мен. Hug

# 260
  • София
  • Мнения: 6 999
Славе, радвам се, че се обади Simple Smile
Работата е хубаво нещо - ще видиш - по-малко време да мислиш за...глупости Wink

# 261
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ти пък Иса,помня как е работата. PeaceПо цели дни и нощи съм прекаравала в офиса ,прибирала съм се в 2 през нощта и съм излизала сутрин в 6.30.но си е заслужавало. FlutterНе съм виждала Любослав по дни(освен спящ в стаята си),но пак си е заслужавало. Flutter
Просто има някой неща дето ще ми липсват(Мария и батко и,разходките в паркове и градини),но....пак ще си заслужава. Peace
Е,преди да се върна на работа тримата заедно ще си отдъхнем лятото на някое  моренце. Laughing
Пък таткото на Мария,той и само той незнае какво е загубил дотук и каква праекрасна дъщеря има,както и бивша жена де. Mr. Green(щото тя е с нова визия) Peace

# 262
  • София
  • Мнения: 6 999
...(щото тя е с нова визия) Peace

Покажи я таз визия да оценим и ние Wink

# 263
  • Мнения: 2 336
Славето има нова коса, ама и аз не съм я видяла.  Crossing Arms
Бърди, голяма тъпотия с тия лекари. Добре, че имаме позната лекарка джи пи, та търчи ако е необходима. Макар, че и аз изкарах онази инфарктна преломна вечер във ВМИ и с бързата помощ.
Пък и аз на Ицко разказах как има татковци, които не занимават децата си с приятелките и как ги оставят да растат спокойни, а не да се чудят кое е правилното решение.  Peace

# 264
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ама още нямам снимки с нея.
 Praynig
Общо взето съм с по-къса коса,на етажи подстригана и е тъмен цвят (много тъмно кестеняво).И сините ми очи светят ли светят Mr. Green.Ама другият месец мисля да сложна пак кичури. Thinking
Аз обичам да променям нещо си ,каквото и да е(явно и с мъжете е така Mr. Green).Да се държат като се върна на работа Mr. Green(и без това там си намирам бащите на децата си) Mr. Green
Единият в университете(клега ти е Иса),но е в МВР.А другият пък ми бе колега в работата Grinning

# 265
  • София
  • Мнения: 6 999
Славе, снимай се и пусни в темата, дето се показваме Wink

# 266
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Само ме подкокоросвате вие Whistling(нали знаете какво значи тази жаргонна дума? Mr. Green) Имам снимки ама те са все с другият цвят.А Мария ако знаете като ме видя и ме гледа и се чуди,чак като и проговорих по гласа явно ме позна LaughingНооооооооооо баткото оцени и като мъж добави;Така е по-добре; Peace

# 267
  • Мнения: 408
А Мария ако знаете като ме видя и ме гледа и се чуди,чак като и проговорих по гласа явно ме позна LaughingНооооооооооо баткото оцени и като мъж добави;Така е по-добре; Peace
Моите пък като ме видяха подстриган  Shocked , и казаха в един глас: - Тати има нова глава. 

# 268
  • Мнения: 588
Ама кви са тия самолети под иментата бре?

# 269
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Нови титли са май Thinking

Общи условия

Активация на акаунт