ЮЛСКИ БЕБЕТА'08 (25та тема)

  • 10 961
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Някой знае ли защо не трябва да пием газирано. Нещо много ми се пие лимонадка напоследък Rolling Eyes
Вредно ли е за бебето newsm78

# 76
  • Варна
  • Мнения: 289
Някой знае ли защо не трябва да пием газирано. Нещо много ми се пие лимонадка напоследък Rolling Eyes
Вредно ли е за бебето newsm78

Въобще не се лишавам.. Laughing особено от спрайт и кола лайт, много обичам с парче лимон..Ами по принцип, бременни или не газираното не е полезно  Mr. Green, но ако гледам да ям и пия само полезни неща, по добре да се гръмна.. Mr. Green

# 77
  • Мнения: 152
Колко много сте писали! От 1 час не мога да ви изчета!  Hug Честити всякакви празници с и без закъснение!
Саксофонче, честото и на теб! Много да се обичате и подкрепяте! Желая ти щтастие за напред!  bouquet
Ама вие на това ли казвате дебели ръце и големи бутчета...?  newsm78
Аз качвам предимно на дупе, крака и корем. Като гледам какви бюстове имате и още малко ще ви завидя! Crazy
За сънищата и аз съм така, само щуротии сънувам и се будя и се блещя по 2-3 часа, после- наново същата процедура.  #Crazy Явно е от хормоните!
Сега ще се опитам да си преодолея огромния мързел и ще се захващам да си поизчистя малко, че като гледам какво е и ме хваща срам.  Embarassed
Някой знае ли защо не трябва да пием газирано. Нещо много ми се пие лимонадка напоследък Rolling Eyes
Вредно ли е за бебето newsm78
В лимонадата и в другите газирани напитки има оцветители и подсладители, които не са препоръчителни. А от самото газирано се получават отоци. Ама ако ти се пие, пийвай си по 1 чашка, какво толкова!? И аз така правя. Wink
Хубав, слънчев и усмихнат ден на всички!  Hug

# 78
  • Мнения: 6 937
Вчера си купих книгата Близо до бебето, снощи й хвърлих един бърз поглед, днес ще я чета, но ме подразни нещо в нея. Пише, че било добре в стаята на бебето да има саксия, а това не е така заради пръстта и плесените по нея, които причиняват алергия Rolling Eyes
И аз точно вчера си я взех Mr. Green Даже днес май ще успея и да я прочета.

Мамита, вие как си следите дали теглото ви е в норма?
Аз ползвам ето тази таблица: http://www.indiacurry.com/women/pregcalc.htm
Вие как сте според нея newsm78 Чудя се дали е правилна. Ползвате ли други?
Бях я гледала преди тази таблица, но от доста време не ми беше попадала. Та сега я погледнах пак, според нея качените ми килограми са нормални. Но и от друга страна според нея нормално трябва да кача 15 кг. до края, а аз да си призная честно много се надявам да се размина с малко по-мъничко Blush

Ние ходихме тези дни на гости на една жена с тризначета на 3 месеца, много сладички. Подържахме ги малко, но и на мен и на бъдещия татко ни беше много странно. Бяха някак много твърди е тежаха (знам, че ще ми се смеете, но това сравнение го правя с кучето ми, понеже то е на килограми колкото тези бебета и аз съм си свикнала с него, а с бебетата усещането беше много различно).

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 337
ахахах мила те наистина са доста сковани в началото,което е разбираеми (предвид позата им в последните 9 месеца)...

Моята приятелка все ме предупреждава ,че в началото ще е като чукче сковано и затова ти теви ,защото не може милоо да се мърда пълноценно във всички желани посоки Simple Smile


А мацката беше ли се възстановила след раждането????? Колко е наддала с 3-знаци???

# 80
  • Мнения: 142
Здравейте мами  Hug
Честит празник   bouquet
Дуци, това за саксиите не го знаех. Ужас, къде ще си слагам цветята сега  newsm78 С тая гарсониера... Confused Нашите ми дуднат да дам морското свинче у тях, сега и цветята, а аз така си ги обичам  Cry

За пиенето на газирано - аз умирам за газирана вода и поне през ден си купувам по литър и половина и почти сама си я изпивам. Много ми се пие вода, а газираната доста добре ми утолява жаждата. Хич и не мисля да я спирам  Naughty

Танитка, снимките са супер, а да не говорим че изобщо не виждам да си дебела. Искам и аз на мореее  Crossing Arms

И на мен ми писна от тоя Магнезий  Cry, ама пия, какво да правя. Пак си получавам контракции, но предполагам по-рядко. Данибон, това със запека и хемороидите е ужас, дано ме пропусне  Praynig При мен разширените вени се проявяват, та съм си купила стягащи чорапи.

Таблицата за нормата на теглото ме успокои донякъде, че поне качвам нормално. Друг е въпроса че забременях прасе.  Crossing Arms Така ми тежат тия килограми, че направоооо понякога ми идва да се тръшна и да завия към луната с пълна сила. Ставите ме болят, стъпалата ми се уморяват, едва се въртя в леглото. Мрън. Извинете за дългия пост и мрънкането, ама кой друг ще ме разбере освен вас   bouquet

# 81
  • Мнения: 6 937
А мацката беше ли се възстановила след раждането????? Колко е наддала с 3-знаци???
Честно да ти кажа не зная, тя не ми е приятелка, а колежка на майка ми. И сега като я видях не беше слаба, но аз преди това съм я виждала един път и доколкото си я спомням също не беше особено слаба.

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 337
a ok...цялата пъпчасах и ми е мн тъпо:(

мажа се с разни мазила на гарниер ама нищо не помага...мн тъпо Sad

# 83
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Здравейте и от мен Grinning

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ, МОМИЧЕТА   bouquet

bg ЧЕСТИТ 3ти МАРТ! bg

Кетито и Аблой почивка и положителни мисли Hug и всичко трябва да е наред Heart Eyes

Саксофон честитооо  bouquet  bouquet  bouquet Все така влюбени и щастливи married Чакаме разказ и снимкиии Wink

Офф, и аз пъпчасах пак от 2-3 дни ooooh! Много гадна история #Cussing out

# 84
  • Мнения: 693
Привет, момичета!!!

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА и от мен!!!!

Аз не се сдържах и от няколко дни съм във Варна  Grinning

Зза таблицата с килограмите - малко под нормата съм. Мене повече ме притеснява в последните месеци колко ще кача!

Слънчев ден на всички  Hug

# 85
  • Мнения: 30
Честит празник и от мен! bg
И Честита баба Марта на патерица!
Кетито и Аблой-бъдете силни  Praynig!Всичко ще е наред!
На новата госпожа честито!  bouquet  bouquet  bouquet
Дълго време ви четох!Бях извън града и доста имах да наваксам!

Оооо,пъпчасването не е само ваш проблем,момичета.Тази сутрин се събудих с 3 нови #Cussing out!но така ще е още известно време!После ще се оправим!
Таблицата с килограмите ми показа ,че съм в минимума!
Това ме зарадва,но все пак продължава да ми тежи!И съм направила едни бедрааа,не мога да се понасям!

# 86
  • Мнения: 1 029
Момичета, Честита Баба Марта и Честит Трети Март и от мен!
Само радости да донесат на всички, страхотните ни празници! Peace Praynig Peace

Успех на мацките с проблеми!Лежете си, дано всичко е наред скоро и пак сте навън! Praynig Praynig Praynig
Аз след многото проблеми, също само се пазя, така че ви разбирам идеално, но като знам защо го правя, не мрънкам въобще, само броя дните. Wink
 
Честито на новата госпожа и от мен!Здраве и много любов!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Аз иначе имам всичките неразположения, които имате и вие и само се подхилквам като ви чета.Явно общи са си нещата, свързани с бременността.А за килограмите да не говорим, решила съм да не ми пука- това да е.

 И ние сме пълни с цветя, а ни предстои и местене, но смятам всички да ги събера в хола, за да стане като зимна градина.

Бройте ме и мен, живот и здраве от следващите месеци на някой от курсовете.Ще ви следя кога и къде ще е и ще казвам допълнително.
Хубава седмица на всички!

# 87
  • Мнения: 62
Маймунке и аз се мажех с гарниер и се изринах ама както си пише по книгите. Спрях и сега се мажа с нивеа софт всичко ми изчезна и съм много доволна

# 88
  • София
  • Мнения: 53
sisoni, аз от няколко месеца използвам един трик за по-споен сън. Поставям една голяма странична възглавница от дивана между мен и мъжа ми. Така няма никакъв шанс да се добере до корема ми... Той горкия една сутрин се гушнал с възлавницата, но след като нямало никаква реакция се усъмнил и я изровил от завивките. Беше искрено възмутен  Joy А пък я завивам, защото му беше прашна и му пречеше...

nova_badeshta_mama, интересна таблица. Според нея съм с 2 килограма повече от нормалното.

tanita66, много хубави снимки, обаче не ти личат килограмите в повече и въобще не приличаш на "кюфте"Simple Smile

# 89
  • Мнения: 62
Поставям една голяма странична възглавница от дивана между мен и мъжа ми. Така няма никакъв шанс да се добере до корема ми... Той горкия една сутрин се гушнал с възлавницата, но след като нямало никаква реакция се усъмнил и я изровил от завивките. Беше искрено възмутен  Joy А пък я завивам, защото му беше прашна и му пречеше..

 Joy Joy Joy

Само че ние спим на персон и половина и ако сложа и възглавница със сигурност ще има паднали по земята.

Общи условия

Активация на акаунт