Това нормално ли е-яде на 2-2.30 часа?

  • 969
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 672
Не е ненормално

ОБАЧЕ до към 3-тия месец е хубаво да разреди храненията и да почне да си прави (поне) 6 часова нощна почивка. Но всяко бебе е различно, моето на 1 месец не се будеше да яде хич, да не говорим че никога не е яло нощем а има бебета до 2 години се будят нощем Simple Smile Не му се притеснявай - гледай колко изяжда на денонощие - следи го 3-4 дена и виж дали е ОК- дали не е много.

От опит ти казвам - по добре да яде честичко и по-малко  Peace

# 16
  • Мнения: 408
Големият ми син също не устискваше до 3 часа между храненията през първите месеци. Пробвала съм няколко пъти да поотложа следващото хранене- нищо не се получи. Наддаде 2,5 кг. за 1 месец /никак не преувеличавам/ и порастна с 8 см. Лекарката ни "заплаши" с рахит. Бях наистина много притеснена. Не само заради рахита, а заради това интензивно нарастване. Бях безсилна да направя каквото и да било. Разбирах, че е гладен защото пищеше и не искаше нищо, но когато получеше млякото си и го изпиеше се отпускаше блажено.
Постепенно сам разреди храненията, но нощното си остана до близо година и половина и горница даже.
Малкият пък се будеше и се хранеше точно на 3 часа, като по часовник.
Децата са много различни, нали и те са си хора, все пак.



и нас така ни заплашваха с рахт че няма да проходи ,ние качвахме по 1,5кг.сеха е 9кг все ппак бебето ти е мъничко още и ще се реголира с времето.

# 17
  • Мнения: 92
Не знам дали е нормално, но и ние не издържахме 3 часа на тази възраст, че и като по-големи. Бебче само ще си нагласи режима. Всяко е различно. Щом е здраво, значи всичко е нормално. Успех!   Peace

# 18
  • Мнения: 228
да, нормално е.... всяко бече си е индивидуалност

# 19
  • София
  • Мнения: 5 721
Нормално е за тази възраст bowuu

Общи условия

Активация на акаунт