Всичко, което ви интересува за косата 2

  • 24 436
  • 245
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3
Имам сравнително гъста, леко чуплива, нот тънка коса. Интересува ме кой професионален продукт ще уплътни самият косъм така че прическата да бъде по-обемна. Прочетох за няколко продукта : TIGI Bed head, Wella High Hair Add Some Body, ампули на DENISE Silicone, Phyto Phtyovolume Actif Volumizer, Paul Mitchell Volumizing Spray . Нека който има наблюдения кое ще ми свърши най-добра работа да пише. Цената не е от особено значение тъй като ще го ползвам само за специални случаи Simple Smile

За TIGI  мога да ти препоръчам, за другите не смея, защото не съм работила с тях. Степента на фиксация е различна и консистенцията, но ефектът им е приблизително еднакъв Simple Smile

http://tigi.bg/bg/?p=38,1

http://tigi.bg/bg/?p=39,1

# 196
  • Мнения: 121
Косата ми е гъста, къдрава и малко сухичка. Вчера си купих маска с кокосово мляко и силикон. Дали е подходяща за мен?

# 197
  • Мнения: 20
Мен ме интересува какви са продуктите за ОБЕМ, защото пресата ми няма приставки "вафлички", а само с тупиране пада, много е тежка.. някакви предложения за такива продукти?

# 198
  • Мнения: 277
Ако искам да си накъдря косата,крема за къдрици преди или след термичния продукт да го нанеса?Преди или след машата?Спрей за обем има ли как да вмъкна,ако да-къде?Ще бъде ли уместно за моя тип коса да пръска накрая спрей за блясък с фиксация?Много ще съм благодарна,ако получа отговор.Искам обем и блясък за моята косица,ама... Laughing

# 199
  • Мнения: 3
Ако искам да си накъдря косата,крема за къдрици преди или след термичния продукт да го нанеса?Преди или след машата?Спрей за обем има ли как да вмъкна,ако да-къде?Ще бъде ли уместно за моя тип коса да пръска накрая спрей за блясък с фиксация?Много ще съм благодарна,ако получа отговор.Искам обем и блясък за моята косица,ама... Laughing

След като измиеш косата си, нанеси на влажна коса напръскай в корените спреят за обем,а по дължините нанеси продуктът за къдрици. Намачквай косата докато е вече на 80 % суха и нанеси термозащитният продукт.
Има също така и продукти за къдрици със термозащитен ефект, по добре да е съчетано като продукт.
 След това оформи както искаш със сешоар или маша.
По принцип не е препоръчително да се слага и продукт за къдрици и маша, съчетанието с дифузер е по- добро.
Не пренатрупвай продукти за косата, не е добре, а ефективността няма да е никаква.  Tired

# 200
  • Мнения: 515
Косата ми е гъста, къдрава и малко сухичка. Вчера си купих маска с кокосово мляко и силикон. Дали е подходяща за мен?

според мен да  Simple Smile моята коса  е като твоята и със сигурност по къдрава, аз използвам маска с кокосово масло. отразява ми се стахотно Simple Smile

# 201
  • Мнения: 1 650
А за мазна?

# 202
  • Мнения: 277
Ако искам да си накъдря косата,крема за къдрици преди или след термичния продукт да го нанеса?Преди или след машата?Спрей за обем има ли как да вмъкна,ако да-къде?Ще бъде ли уместно за моя тип коса да пръска накрая спрей за блясък с фиксация?Много ще съм благодарна,ако получа отговор.Искам обем и блясък за моята косица,ама... Laughing

След като измиеш косата си, нанеси на влажна коса напръскай в корените спреят за обем,а по дължините нанеси продуктът за къдрици. Намачквай косата докато е вече на 80 % суха и нанеси термозащитният продукт.
Има също така и продукти за къдрици със термозащитен ефект, по добре да е съчетано като продукт.
 След това оформи както искаш със сешоар или маша.
По принцип не е препоръчително да се слага и продукт за къдрици и маша, съчетанието с дифузер е по- добро.
Не пренатрупвай продукти за косата, не е добре, а ефективността няма да е никаква.  Tired
Благодаря ти   bouquet
Ще се старая да не претрупвам продуктите,ще се опитам да постигна желаните ефекти с минимално количество продукти,надявам се да се получи.

# 203
  • Мнения: 37
Аз се къдрих на студено, преди няколко седмици. Какви продукти да ползвам- шампоан, балсам,маски....Моля, дайте ми съвет !Къдриците са ми страхотни ,но ще искат подръжка !

# 204
# 205
  • Мнения: 32
момичета можете ли да ми кажете колко лева струва тази преса remington pr4000    защото ми я подариха за рожденият ден но аз имам друга и тази ми е излишна ,а незнам за колко лева да я продам

# 206
  • Мнения: 2 110
Какви шампоан-оцветители и интензивни тонери ползвате ? От кои сте доволни ?

# 207
  • Мнения: 1 763
Днес бях на фризьор и  фризьорката ми каза, че имам себорея на скалпа и това може да доведе до косопад. Препоръча ми шампоан Дюкре. Случвало ли се е на някой, ползвали ли сте този шампоан? Въобще всяка информация по въпроса ще ми бъде полезна, защото много се шашнах. Не знам дали има връзка, но да кажа, че косата ми е гъста, къдрава и суха. Досега никога не ми е падала особено много, по скоро се накъсва, когато се реша.

# 208
  • Мнения: 2 110
 reme , тези шампоани на Дюкре,са много добри. Моя приятелка имаше себорея и беше доволна от тях !
Ето ти малко инфо за себореята !
http://www.dar-center.com/article/?article=271

# 209
  • Мнения: 2 028
...Препоръча ми шампоан Дюкре. Случвало ли се е на някой, ползвали ли сте този шампоан? ...

Аз ползвах на Дюкре-  противопърхутен. НЕ бях доволна,никакъв ефект,а аптекарката много ми ги похвали:)При мен имаше най-добър ефект от Низорал.Но при всеки е различно. Но да ти постави фризьор диагноза - по-скоро  отиди на дерматолог. Ще определи какъв ти е скалпа и в зависимост от това ще ти изпише нещо. Има едни концентрати за втриване в скалпа,те са много по-ефикасни. Peace

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 14:32 от РЕ

Общи условия

Активация на акаунт